Soukromá stomatologická praxe
Konojedská 32, Praha

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Výborný lékař, když jsem k němu poprvé přišel měl jsem praklý zub a jeden mi dokonce chyběl. Přesvědčil mne, že je škoda přijít o ty kořeny a každý den mi je čistil a proplachoval, dokud nebyl zánět pryč. Potom mi udělal kořenovou nástavbu a dodnes jsem mu za to vděčný. Má samozřejmě i skvělé sestry :-) . Je vždy milý a přátelský. Jsem u něj přes 20let a neměnil bych.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

K panu doktorovi jsem chodila celkem spokojeně přes 15 let, byl vždy příjemný a ceny mírné. Když mi však poslední výplň vypadla po druhé během půl roku, objednala jsem se raději k jinému zubaři. Nová výplň drží, ale hlavně bylo na rentgenu zjištěno, že pod všemi starými výplněmi mám kazy. Zuby mě nebolely, takže to mohlo zajít opravdu hodně daleko, kdyby se neřešilo.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Profesionál s lidským přístupem, ke kterému se nemusíte bát chodit. Zákroky nebývají příliš bolestivé, pan doktor Vás dobře informuje o postupu, neleknete se.
Sestřičky jsou vždy milé.

Nejenže pan doktor pracuje rychle, pracuje velmi pečlivě.A jako zvláštní odměna pacienta čeká laskavý, pozorný a ohleduplný přístup.Díky svému přístupu má tento lékař důvěru nejen mou, ale i mých dcer.
O.Janičatová,4.12.2015

Pokud-li hledáte zubaře, který:
1) bezbolestnou metodou dá zuby dohromady
2) si s Vámi ještě u toho příjemně popovídá
našli jste.

Pan doktor mi ukázal, že se zubaře nemusím bát. K němu vždy chodím s úsměvem, i když vím, že mě čeká nepříjemné trhání a jiné "operace". Avšak především vím, že jsem své zuby svěřila do péče skutečnému odborníkovi.
Doporučuji.
E. Fořtová

Velmi milý a šikovný pan doktor, chodíme k němu léta celá rodina a jsme za něj rádi. Sestřičky jsou taky velmi příjemné. :-)

dr Provaznik super stomatolog doporucuji vsem .je velice sikovny ochotny proste nej nej chodime k nemu cela rodina jiz nekolik let a neni opravdu co dodat

dr.Provaznik je proste super .velice ochotny sikovny stomatolog .chodime k nemu cela rodina jiz nekolik let no proste super

Studentova

klobouk dolu to je proste super zubar super clovek vse je jak ma u lekare fungovat.Zila jsem 33 let ve Svycarsku a i odtamtud jsem jezdila za panem doktorem.A vzdy jsem byla velmi spokojena,poklona pane doktore,to je doktor s velkym D.

Panu doktorovi skláním velikou poklonu,protože on byl 1.zubař u kterého jsem ztratila panickou hrůzu z návštěv zubaře.Od dětství jsem jich vystřídala několik a vždy s se špatnými zkušenostmi,až teprve na doporučení jsem po velkém sebezapření vyhledala Mudr.Provazníka a dodnes jsem tomu vděčná.Nakonec jsme k němu začali chodit celá rodina a já konečně mohu říct,že nemám strach a na každou návštěvu jdu ráda.Je to velice milý člověk a profesionál.
Moc děkuji za takového člověka. Havelková

Velmi dobrý doktor,vstřícný a velmi ochotný ošetřit i mimo prac. dobu. Doporučuji. Cibulka Jan