Chirurgická ambulance
Živonínská 1630, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

super doktor, absolutní spokojenost, nemá chybu, převeliká chvála, ještě více takových doktorů....:)

Umístění: Chirurgická ambulance Úraz

Je to past,pokud vzhledem k zdrav.stavu nemůžete nikam jinam.Po úrazu první návštěva příchod do čekárny 9:30 rentgen v 13:30 čekání opět u p.doktora do 16:10 odchod od lékaře 16:43 krasnej 7 hodin u lékaře,bez piti a jídla když nemůžeš chodit tak ti nic jiného nezbývá.Lidi si bere jak se mu to hodí nejhorší čekárna bez míst k sezení 8 židlí pro cca 15 pacientů vydejchanej vzduch HRŮZA.Ale pokud nemarte nic jineho v místě bydliště tak co zbejva...

Umístění: Chirurgická ambulance vyvrtnutý kotník maminky

Pan doktor Nejedlý zaslouží úctu za to, že především nejen léčí, ale i vyléčí. Na stěně mu visí Hippokratova přísaha, což je známka lékařské poctivosti. Moje maminka si vyvrtla kotník, po dlouhém čekání dostala neprve od pana doktora kázání za neopatrnost, po vysvětlení ale uznal, že v tom maminka byla vlastně nevinně. Perfektní diagnóza potvrzená rentgenem, následně perfektní medikace k fixaci (ne každý vám bez říkání předepíše vápník v kombinaci s vitamínem D3), kontroly pečlivé s občas drsnější poznámkou, ale nikoli dehonestující - laskavost se někdy skrývá za drsnější mluvou. Rozhodně musím pana doktora doporučit každému, kdo preferuje rychlé vyléčení před trvalým bezůspěšným léčením maskovaným krasomluvou. Přeji panu doktorovi hodně zdraví a rostoucí řady spokojených vyléčených pacientů.

Pan doktor je kapacita, člověk na svém místě. Chodím k němu pravidelně se vším možným a vždycky mi pomohl.

Ano, čekárna je často narvaná k prasknutí, ale to je prostě tím, že pan doktor si na každého udělá tolik času, kolik je potřeba ale nic zbytečného - vše vysvětlí, když je potřeba i 2x, napíše, nebo objedná kam je třeba. Navíc tohle není žádná večerka a pan doktor tam není od toho, aby předepisoval paralen, chirurgie chce svůj čas a ošetření pacienta může někdy trvat, s tím se prostě nic nenadělá.

Lidé také často křičí, kdo byl první a kdo koho předběhl - omyl, pan doktor si pacienty vyvolává podle závažnosti a rychlosti. Obvykle bere 2 najednou - jeden akutní a jeden rychlý případ (třeba kontrola).

Já jsem dokonce jednou viděl, že pan doktor odvezl pacienta svým vlastním autem do Říčan na vyšetření myslím krve a RTG a pak zpátky k sobě do ordinace, protože šlo prý o závažný případ. Kdokoliv jiný by se na to vykašlal.

Pan doktor je za mě naprostý profík jeho práce a péče je 100%vyléčil mě z urazu a to velmi rychle než jsem očekávala chování suprove vše mi vysvětlil do podrobná za mě obrovské poděkování p.Najedlemu

Pan doktor je velice šikovný a člověk na svém místě. Je pravda, že někdy mluví maličko hruběji a jedná svérázně a měl by se trochu krotit ve vyjadřování hlavně ke starším lidem, ale jinak je velmi pečlivý a vysvětlí trpělivě vše, co člověk potřebuje vědět ke správné léčbě. Jinak čekárna je opravdu hrozná, v létě se tam nedá dýchat a zamčené WC tomu také nepřidá- když každý musí po 3h čekání klepat na sestru.

Pan doktor je opravdu pro silnější povahy, ale je to odborník na svém místě. Nic nenechá náhodě!!!!
Pečlivě Vás sleduje . To ,že mi psal kontroly denně , tak z toho jsem byla překvapená, ale naprosto spokojená.
Bála jsem se , protože mám navíc zdravotní problémy,ale to, že mě každý den kontoloval, mě naprosto uklidňovalo. Teď se stará o mého syna ,ktrý měl úraz kolene se stejnou péčí. Je na něj velmi hodný a dokonce odvádí pozornost od bolesti, humorem. Celá rodina ho máme moc rádi! Dokonce naše malá dcerka k Panu doktorovi ráda chodí - nebojí se ho!!!! Moc mu děkujeme a jsme rádi, že ho tady máme.

Byla jsem u MUDr. Nejedlého i s dvouletou dcerkou, opakovaně jsem žádala sestru, jestli by bylo možné nás vzít trochu dřív, bohužel, čekala jsem tam skoro dvě hodiny. Potom mě sjel, že tam mám dítě s sebou, i když malá byla hodná, celou dobu velmi nepříjemný, chová se k pacientům příšerně, jedna návštěva mi stačila, okamžitě jsem změnila doktora.

Velmi dobrý doktor.

Tento doktor mi spravil komplikovanou zlomeninu, děkuji. Byla to velká nehoda.
Je dobrý, ale ta arogantnost, ta arogantnost! Nevím, jakou má nyní ordinaci, ale čekárna byla asi pro 7 lidí. Nás tam vždy stálo tak 10 až 15. To bylo tak na 2 hodiny pokaždé...