MUDr. Zdeněk Krystlík

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Sestřička není asi moc inteligentní když neví ze číslo pojištěnce je rodné číslo . Její arogantní chování je opravdu s prominutím k zbliti. Když jsem se ji snažila vysvětlit ze nemáme kartičku pojišťovny protože na matrice udělali chybu a my museli čekat na nový rodný list, tudíž logicky i čekáme na kartičku, navedla mě zavolat na pojišťovnu aby mi vydali náhradní doklad. Na pojišťovně mi řekli ze takhle to nefunguje a museli by zrušit vydání karty která je už na cestě. Sestra o tom nechtela diskutovat a odmítla nás ošetřit. Cesta na tohle vyšetření nás vyšla na 1,5hod sem a teď pojedeme 1,5hod zpátky. A to vše díky teto sestře úplně zbytečne .

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

S přístupem pana doktorra jsem velice spokojena, ovšem sestra, to je jiný level. Tak nevstřícnou, protivnou a neochotnou osobu jsem dlouho neviděla.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Moc milý pan doktor i sestřička, vřele doporučuju tuto ordinaci na kontrolu dětských kyčlí. Na kyčle není nutno se objednávat, v čekárně jsme nikdy nečekali déle než deset minut, na stránkách polikliniky má vždy aktuální informace, zda ordinuje či nikoliv. Pan doktor je opravdu zlatý a k miminkům se chová krásně a jemně.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Byli jsme zde se synem na kojeneckých kyčlích. Pan doktor má hezky a jemný přístup k dětem, se synem zacházel s opatrností, byl milý a příjemný. Jediné, co jsem nepochopila, řekl, že je vše v naprostem poradku a přitom ve zprávě jsem si pak přečetla, že nemáme polohovat na bok a na noc dávat širší balení s jednou látkovou plenou přes papírovou. Po druhé návštěvě v 15.tydnu opět, že je vše v pořádku a už tam nemusíme, že dostaneme zprávu, že už tam nemusíme a když jsem venku na zprávu koukala, byl tam úplně stejný text jako minule. To však povazuju za detail. Jinak velká výhoda je, že se tam člověk nemusí objednávat a i když jsou v čekárně další lidé, jde to rychle.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

K panu doktorovi chodím už léta a mohu jen doporučit, skvěle se o mě stará. Mám nemocné kyčle a občas potřebují vyměnit, takže mě i operuje. Je to skvělý lékař.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Mohu doporučit. Pan doktor má velmi hezký přístup k dětem a ví co dělá.
Má možná trošku sarkastický smysl pro humor, tak citlivky pozor, ale mě to naopak vyhovovalo - uvolnilo atmosféru.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bolesti ramene, kolene a plotýnky

Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale už sestra na mě byla nepříjemná a odmítla mě se slovy, když vás bolí tři klouby není to normální. Následně když mi vyhrkly slzy, sjela mě ať jí tam nebrečím. Za chvíli vyšel lékař a aniž by se mě na cokoliv zeptal, řekl, že tři klouby najednou mě bolet nemůžou, když jsem nesmělě řekla, že mě, ale bolí, řekl, že ho to nezajímá a, že mám jít k praktickému lékaři a, že brečím zbytečně. Tam jsem samozřejmě již předtím byla což jsem mu řekla, řekl, že mě nevezme, tvrdil že musím mít žádanku, ale to není pravda a myslím, že se mě jen chtěl zbavit. Když jsem ho prosila, že mám bolesti ať mě alespoň vyšetří, řekl, že nejsem ortopedický pacient a že mě nevezme. Pak mi arogantním tónem řekl, že je mu mě lidsky líto, oponovala jsem mu, že mu mě líto určitě není načež mi zabouchl dveře před nosem. Již týden se kvůli němu dopuju analgetiky, mám nadále bolesti, ale bojím se jít k jakémukoliv dalšímu lékaři. Možná umí podle jiných hodnocení jednat s dětmi, ale s dospělými kteří mají bolesti jednat neumí. Pacient s bolestmi je pro něj obtěžující, to že kdysi přísahal, že bude pomáhat lidem už dávno zapomněl a empatie je pro něj i pro sestru nejspíš sprosté slovo. Na citlivý a vstřícný přístup zde můžete zapomenout, mě traumatizovali a tak zlé lidi jsem doposud nepotkala, ani ta jedna hvězdička jim nepatří, ale jinak to zde zadat nejde.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. bolest kolene

Pana doktora Krystlíka naprosto všem doporučuji. Sestřička byla velice milá, na řadu nás vzali včas, vůbec jsme nečekaly. Pan doktor je opravdový profesionál, umí velice dobře komunikovat s dětmi. Nic nepodcení a udělal všechna vhodná vyšetření. Kéž by každý doktor a sestřička měli chování jako v této ordinaci. Děkuji a doporučuji!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. krutá bolest v pravém lokti

Lékař na svém místě. Půl roku jsem chodila k různým lékařům s bolestí, těžká artróza v pravém lokti. Až pan MUDr. Kryslík mne zbavil bolesti okamžitou výrobou dlahy.
Druhý případ jsem měla problém s dlaní levé ruky, vyskakující prst, okamžitým operačním zákrokem přímo v ordinaci mne zbavil problému a na trvalo. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bolest a nehybnost ruky

Panu doktorovi děkuji za záchranu. Po ošetření lékařem v místě bydliště jsem zkončila s nehybnou rukou a byla odeslána na operaci. Dostala jsem doporučení k MUDr. Krystlíkovi. Uklidnil mne svým milým a klidným přístupem. Po absolvování fyzioterapie mé problémy byli vyřešeny a operace není nutná. Díky panu doktorovi Krystlíkovi opět prožívám každý den bez bolesti a operace není nutná. Opravdu doporučuji. Radši jezdím k výbornému lékaři hodinu,než k špatnému,kterého mám kousek.
Olga