Lovosická 440/40, Praha

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bolesti ramene, kolene a plotýnky

Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale už sestra na mě byla nepříjemná a odmítla mě se slovy, když vás bolí tři klouby není to normální. Následně když mi vyhrkly slzy, sjela mě ať jí tam nebrečím. Za chvíli vyšel lékař a aniž by se mě na cokoliv zeptal, řekl, že tři klouby najednou mě bolet nemůžou, když jsem nesmělě řekla, že mě, ale bolí, řekl, že ho to nezajímá a, že mám jít k praktickému lékaři a, že brečím zbytečně. Tam jsem samozřejmě již předtím byla což jsem mu řekla, řekl, že mě nevezme, tvrdil že musím mít žádanku, ale to není pravda a myslím, že se mě jen chtěl zbavit. Když jsem ho prosila, že mám bolesti ať mě alespoň vyšetří, řekl, že nejsem ortopedický pacient a že mě nevezme. Pak mi arogantním tónem řekl, že je mu mě lidsky líto, oponovala jsem mu, že mu mě líto určitě není načež mi zabouchl dveře před nosem. Již týden se kvůli němu dopuju analgetiky, mám nadále bolesti, ale bojím se jít k jakémukoliv dalšímu lékaři. Možná umí podle jiných hodnocení jednat s dětmi, ale s dospělými kteří mají bolesti jednat neumí. Pacient s bolestmi je pro něj obtěžující, to že kdysi přísahal, že bude pomáhat lidem už dávno zapomněl a empatie je pro něj i pro sestru nejspíš sprosté slovo. Na citlivý a vstřícný přístup zde můžete zapomenout, mě traumatizovali a tak zlé lidi jsem doposud nepotkala, ani ta jedna hvězdička jim nepatří, ale jinak to zde zadat nejde.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. bolest kolene

Pana doktora Krystlíka naprosto všem doporučuji. Sestřička byla velice milá, na řadu nás vzali včas, vůbec jsme nečekaly. Pan doktor je opravdový profesionál, umí velice dobře komunikovat s dětmi. Nic nepodcení a udělal všechna vhodná vyšetření. Kéž by každý doktor a sestřička měli chování jako v této ordinaci. Děkuji a doporučuji!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. krutá bolest v pravém lokti

Lékař na svém místě. Půl roku jsem chodila k různým lékařům s bolestí, těžká artróza v pravém lokti. Až pan MUDr. Kryslík mne zbavil bolesti okamžitou výrobou dlahy.
Druhý případ jsem měla problém s dlaní levé ruky, vyskakující prst, okamžitým operačním zákrokem přímo v ordinaci mne zbavil problému a na trvalo. Děkuji.

O
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bolest a nehybnost ruky

Panu doktorovi děkuji za záchranu. Po ošetření lékařem v místě bydliště jsem zkončila s nehybnou rukou a byla odeslána na operaci. Dostala jsem doporučení k MUDr. Krystlíkovi. Uklidnil mne svým milým a klidným přístupem. Po absolvování fyzioterapie mé problémy byli vyřešeny a operace není nutná. Díky panu doktorovi Krystlíkovi opět prožívám každý den bez bolesti a operace není nutná. Opravdu doporučuji. Radši jezdím k výbornému lékaři hodinu,než k špatnému,kterého mám kousek.
Olga

Milý a lidský pan doktor. Byla jsem u něj se synem, který měl bakerovu cystu a po půl roce na kontrole. Doporučuji.