Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme zdravotnické služby z oblasti praktického lékařství, gynekologie, ortopedie, stomatologie a stomatologické laboratoře Více

Poliklinika Škoda

tř. Václava Klementa 869

29301 , Mladá Boleslav , středočeský

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Jindra Mikulecká Jiný

Paní doktorku jsem měla moc ráda a dodnes se vyrovnávám s tím, že odešla do důchodu. I spousta známých na ní s láskou vzpomíná. Těžko člověk za ní hledá náhradu.

Lékař: MUDr. Milan Emler Jiný

Dobrý den, musím sdělit, že p.doktor Emler je opravdu odborník na svém místě Příjemná sestřička i pan doktor.
    Velmi mně pomohl okamžitě od bolesti v podkolenní a velmi zručně mně ulevil punkcí.
    Není se čeho obávat. Dávám pět hvězdiček.

Lékař: MUDr. Josef Čepelík Jiný

Naprosto spokojená. Odcházím s pocitem, že jsem v dobrých rukou. Jsem ráda, že jsem opustila minulého lékaře, který chtěl vše řešit operativně, již před cca 10 lety, bez snahy jiné možnosti.

Lékař: MUDr. Josef Čepelík Jiný

Pan doktor Čepelík je podle mě hvězda. Docházela jsem k němu po dobu těhotenství a vždy byl pro mě něco jako oáza klidu. Vše mi trpělivě vysvětlovat, uklidňoval mě když jsem měla obavy a především jeho chování k pacientkám je něco, co se v dnešní době už moc nevidí. Je prostě ohromný. Lituji, že tím, že jsme se odstěhovali jsem přišla o nejlepšího gynekologa, kterého jsem kdy navštívila. Touto cestou bych mu chtěla za všechno poděkovat.

Lékař: MUDr. Milan Emler Bolesti zad

Dnešní návštěva u pana doktora byla strašná. Neslušné a neprofesionální chování. Přišla jsem za panem doktorem z důvěrou a za odborníkem. Vyvolal ve mě nepříjemné pocity otyle ženské, která se snad nehybe,ktera ani neví kde je zadek, co je sport a kde je kříž a bedra. Přitom miluji pohyb a sport. Lituji, že jsem se nezmohla, když mě poslal jak onuci svléknout se do spodního pradla, říci mu jak strašně se chová a odejít. Příště se musím rychleji rozhodovat. Tento pan by se měl naučit pravidla slušného chování a úctu k lidem a vazit si jich jako svých pacientů. V životě takového doktora už nechci ani vidět.

Lékař: MUDr. Milan Emler Kolena

Kapacita: Diagnóza, operace, rehabilitace. Všechno jako po drátkách. pro ty, co si tady stěžují, že pan doktor není psycholog, tak mně naopak vyhovovalo, že jsme jednali otevřeně a bez zbytečných keců okolo.

Lékař: MUDr. Jaroslav Balvín

Pana doktora jsem měla moc ráda, je jeden z nejlepších v okrese. Chodila jsem k němu téměř 27 let, nikdy se nechoval nepřátelsky nebo jakkoliv nevhodně. Vždy mi vše srozumitelně vysvětlil a pomohl. Velmi mne mrzí, že odešel do důchodu. Kéž by se mohl ještě na pár let vrátit... :(
    M.Z.

F
    Lékař: MUDr. Helena Pšeničková Kontrola zdr. stavu + léky za 1/4 roku

Perfektně zorganizované objednávání, jdu vždy na čas a jsem vždy jmenovitě vyvolán sestrou.
    U jiných lékařů ke kterým docházím je v čekárně chaos, lidé nevědí kdy přijdou na řadu, předbíhají se, hádají se. Nesnáším slovo "další" !!
    Děkuji pí. doktorce a velmi šikovné sestře.

Lékař: MUDr. Helena Prücknerová brnění zubu-těhotenství-těsně před porodem

Ačkoliv mě u paní doktorky nikdy nic nebolelo,dnes jsem k ní jela bohužel s panickou hrůzou, ale zbytečně... Paní doktorka je prostě profík...byla jsem ošetřena během pár minutek, paní doktorka mi zachránila jedničku (ztráta předních zubů by mě asi položila), u toho mi vše vysvětlovala, se sestřičkou mě pořád rozptylovaly povídáním, abych se cítila co nejlépe...a zítra už jdu jen na výplň...pak už mlže miminko na svět:) Nejlepší zubařka na světě...a že jsem jich pár poznala...Děkuji a všem doporučuji...

Lékař: MUDr. Milan Emler bolesti v noze

navštívila jsem ordinaci kvůli bolestem už několikrát. byla jsem poslána na různé rehabilitace, které nikdy nepomohly, ale budiž.
    jde mi spíše o chování lékaře. není příjemný a když něco řeknete, dostanete odpověď " na to jsem se neptal ".
    jako odborník je asi dobrý, ale to chování to bohužel kazí.
    Silvie