Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme zdravotnické služby z oblasti praktického lékařství, gynekologie, ortopedie, stomatologie a stomatologické laboratoře

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (27)

MUDr. Milan Emler Jiný

touto cestou chci podekovat Mudr Emlerovi za jeho peci super doktor mohu vrele doporucit ve svem oboru kapacita

MUDr. Zuzana Janstová Jiný

Neskutečně arogantní lékařka, naprostý nezájem, neochota , nekomunikuje. Při každé návštěvě mám pocit že jí obtěžuji.

MUDr. Petra Zapadlová Jiný

Otevřela mi oči. Své zuby jsem začal vnímat jinak.
    Děkuji za vše.
    Kéž bych se mohl vrátit do její péče.

MUDr. Helena Pšeničková Jiný

Tato paní doktorka je nejhorší jakou jsem poznala. Šíleně arogantní, neochotná, pacienty ponižuje a z každého dělá simulanta. Chodí si, jak chce a nedodržuje ordinační hodiny a stejně tak i odchází. Rozhodně nedoporučuji!

MUDr. Zuzana Janstová Jiný

Snad nejvíce arogantní lékařka co jsem potkala. Dnešní čerstvá zkušenost. Když pominu, ze se mnou vůbec neprobrala výsledky vyšetření, tak se ke mě s prominutím chovala jako k pětiletému dítěti. Od chvíle co jsem vlezla do ordinace tak mě jen peskovala, otravene vzdychala, když jsem ji asi dostatečně rychle neodpovedela na otázky, a nebo mě nenechala domluvit. Co jsem říkala já ji v podstatě nezajímalo. Přešla mě tedy chuť s ni cokoliv dalšího řešit, i když jsem se chtěla zeptat na další věci… Jako co to je prosím je za chování? Jediná, ale opravdu jediná pozitivní věc tam je ta sestřička. Vždy milá, příjemná, vše v klidu vysvětli. Kdybych mohla tak nedám žádnou hvězdu. Jen co budu moct tak si budu hledat jinou lékařku, a to jsem u ni byla teprve na vstupní prohlídce. Skoda ze jsem si neprecetla recenze driv

MUDr. Zuzana Janstová Jiný

Non-stop zapnutý záznamník, lékařka vám nezavolá zpět, přestože žádáte konzultaci k akutnímu onemocnění. Odmítá napsat doporučení ke specialistovi, v podstatě vyhazuje z ordinace bez léčby. Plete se v diagnóze. U ní viróza, druhý den na ORL hnisavý zánět dutin. Arogance neskutečná. Nemožnost se na čemkoliv domluvit.

MUDr. Zuzana Janstová Jiný

Paní DR nechce naslouchat o potížích pacienta, nezbývá než změnit doktora.

MUDr. Milan Emler Jiný

Moje zkušenost z dnešní návštěvy pana doktora Emlera je naprosto pozitivní a příjemná. Je to odborník, který srozumitelně a jasně řekne, co svým vyšetřením zjistil a jakou léčbu doporučuje a nasazuje. Na co jsem se zeptala, na to jsem dostala příjemnou a inteligentní odpověď. Co víc si od lékaře přát ? Děkuji jemu i sestřičce za milé jednání.

MUDr. Pavla Vejvalkova Jiný

Lékařka velice profesionální a empirická. Mohu jenom doporučit!

MUDr. Milan Emler Jiný

Asi tak ,do týdne je pan doktor schopen mě přijmout a vyřešit akutní stav.... takže skvělé.!
    A vy kdo máte 30 kg nadváhu ....asi se dívíte,že máte problémy s pohybem....naprosto souhlasím,přijďte,až zhubnete!

Kontakt

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav 29301 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna