Zobrazit lékaře

Poskytujeme zdravotnické služby z oblasti praktického lékařství, gynekologie, ortopedie, stomatologie a stomatologické laboratoře Více

Poliklinika Škoda

tř. Václava Klementa 869

29301 , Mladá Boleslav , středočeský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Zdeňka Hloušková

Zubař, MUDr.

• prostě super doktorka a sestra

• P

Paní Doktorka je dle mého názoru člověk na pravém místě s úžasnou trpělivostí, ochotou a porozuměním. Mohu jen a jen doporučit

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Heroldová

Zubař, MUDr.

• Profesionální a zodpovědný přístup k pacientovi.

• Petr Janečka

Praktický Lékař, MUDr.

• Je důkladný, k pacientům se chová dobře.

• S tímto lékařem mám jen dobré zkušenosti

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Daniela Suchá

Zubař, MUDr.

• Moc milá paní doktorka, vše vysvětlí, žádná plomba od ní ani mě ani mým blízkým nikdy nevypadla. Děkuji za citlivý přístup.

• Pani doktorce moc děkuji za ošetření dcery.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Miluše Adamcová

Zubař, MUDr.

• K paní doktorce Adamcové chodí celá naše rodina již mnoho let. Všichni jsme s ní naprosto spokojeni. Všechny zákroky patřičně vysvětlí, je velmi ochotná, milá a příjemná. Všem jí vřele doporučuji. Je to opravdový "profík" ! Také nechápu, jak může mít pouhých 40% ?!!! Dávám 99% !

• Jestli má paní doktorka Adamcová 33%, pak bych chtěla vidět, jak vypadá 100. Já jsem teda maximálně spokojená, po první návštěvě jsem měla podezření, zda mi nevrtala zbytečně, po předhozích špatných zkušenostech se zubaři. Teď už věřím, že na tuto paní zubařku se můžu spolehnout a doufám, že ani časem názor nezměním.
      Samozřejmě, každý má své mouchy, ale tak 80% bych dala bez váhání.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jindra Mikulecká

Praktický Lékař, MUDr.

• velice dobra lekarka.dedek josef.

• Velmi zkušená a pečlivá

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Ivana Morávková

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• P

K paní doktorce Morávkové chodím již přes 10 let,už když ordinovala ve Škodovce,nyní na Modré hvězdě a jsem s ní velmi spokojen. Je velmi příjemná,milá a snaží se každénu co nejlépe vyhovět. Jsem též spokojen i s její zdravotním sestrou p. Svobodovou, též velmi příjemná a milá. Také mi velmi vyhovuje,když potřebuji navštívit svou doktorku p. Morávkovou,stačí se podívat na internetové stránky,které stále aktualizuje a hned vím,že ordinuje a to od kolika hodin do kolika,případně mohu kdykoli zavolat.
      Pacient P.

• S

Každý jsme jiní a proto i přístup a poznání tohoto lékaře může mít odchylky.Na mě zapůsobyla velice negativně svým dominantním jednáním, až v nadsázce ve své samolibosti já jsem doktor a nerespektuji ani doporučení odborných lékařů.Její experimentování si může hraničit s ublížením na zdraví pacienta.To nemluvě o přísaze pomáhat člověku si hodně protiřečí.Objektívně se může dostat,až za rámec zákona,při poškození nedbalostí na zdraví pacienta,neboť nikdo nejsme sami.Hodně souhlasím s názory lidí,kteří sem uveřejnili,svůj negativní názor,že tato by neměla léčit lidi.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Milan Smolej

• R

Mému otci odmítl napsat lázně, přestože po zlomenině krčku na ně má ze zákona nárok (indikační skupina) a přesto, že bez nich se by už otec nedal nikdy dohromady, protože je současně po CMP. Můj otec má po CMP poruchu řeči, takže jsem musela jednat za něj s plnou mocí. Nakonec jsme museli změnit lékaře, který otci lázně poté napsal do Kladrub. Tam tátovi pomohli a "rozchodili" ho do stavu, který měl před úrazem. Jednala jsem i s pojišťovnou a pan Smolej mi vynadal, co si to dovoluji. Bohužel si nejspíš neuvědomuje, že otec je klientem pojišťovny a má právo s ní jednat, resp. já v jeho zastoupení (s plnou mocí). Lékaře rozhodně nedoporučuji i kvůli hrubému a povýšenému jednání s pacienty.

• Č

K panu doktoru Smolejovi chodím již řadu let a jsem spokojen s jeho profesionálním a zároveň lidským přístupem stejně jako s léčebnými metodami. Děkuji za dosavadní i budoucí léčení.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Jitka Pavlíčková

• G

Po téměř deseti letech u paní zubařky jsem si našla zubařku jinou. A ejhle! pět kazů pod plombami (obyčejnými amalganovými), špatně vyplněné kanálky, akutní zánět dásní. No děkuji pěkně! Za celou dobu mi neudělala rentgen (měl by se jednou za dva roky udělat)! za celou dobu mi nenabídla lepší placenou plobu!! A já si tak vychvalovala, že u ní nemusím nic platit :-))
      Po vyplnění kanálku se mi udělal zánět, váček s hnisem, bolest nepředstavitelná. Na pohotovosti v Ml.Boleslavi mi nějaká expertka zub zbrousila - snížila, abych prý na něj moc nekousala!!! Když jsem navštívila s tímto problémem paní zubařku, řekla mi, že to je změnou počasí, že to ty plněné zuby dělaj. Super. Asi osm let jsem si vesele chodila se zánětem! každou chvíli váček, až jsem si na tu bolest zvykla a o zub málem přišla. Půl roku trvalo než mi moje nová zubařka zánět vyhojila a kost pod zubem se mi začla znova dotvářet. O tom kolik to stálo peněz nebudu psát. A o tom, že mě paní Pavlíčková neposlala na parodontologii, i když řadu let věděla, že mám zánět dásní se rozepisovat taky nebudu.
      Vždy jsem paní zubařku chválila do té doby, než jsem poznala trochu jinou péči.

• K

K paní Pavlíčkové jsem přešla jenom díky dobrým ohlasům, které jsem nakonec po x návštěvách musela sama přehodnotit. Jak tu již někdo psal je arogantní, náladová, naprosto neochotná.. hlavně co se týče injekcí. I přes mojí žádost mi jí odmítla dát, takže veškeré návštěvy jsou pro mě peklem a hledám jiného zubaře. Já určitě nedoporučuji!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Petra Zapadlová

• I

Výborná lékařka, příjemná, jsem s ní velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Také velké plus je, že bere opravdu na čas, nemusí se zdlouhavě čekat v čekárně.

• Z

PO VÍCE NEŽ DESETI LETECH ZKUŠENOSTÍ, MOHU VŘELE DOPORUČIT. JE TO NAPROSTÁ PROFESIONÁLKA. POKUD MÁ NĚKDO PROBLÉM S TÍM, ŽE NEMÁ PANÍ DOKTORKA RÁDA POZDNÍ PŘÍCHODY, TAK BY SE MĚL NAD SEBOU MALINKO ZAMYSLET.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře