Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme zdravotnické služby z oblasti praktického lékařství, gynekologie, ortopedie, stomatologie a stomatologické laboratoře Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Škoda

tř. Václava Klementa 869

29301 , Mladá Boleslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme zdravotnické služby z oblasti praktického lékařství, gynekologie, ortopedie, stomatologie a stomatologické laboratoře

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: MUDr. Petra Zapadlová Jiný

  Z přístupu paní doktorky jsem neměl dobrý pocit, tak jsem se přeregistroval a po dvou měsících od prevence u paní doktorky Zapadlové kde dle ní bez jakéhokoli použití rentgenu bylo vše v naprostém pořádku, jsem u nové zubní lékařky zjistil že mé zuby vůbec nejsou v tak dobrém stavu a po podrobném rentgenu i mezizubního mi byli tři zuby opraveny!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Lékař: MUDr. Milan Emler Jiný

  Pan doktor,než se mně zeptal s čím přicházím na mně spustil co dělám,že jsem tak silná,nechal přiněst váhu,abych se zvážila.Beru antidepresiva po kterých jsem přibrala a on mi řekl,že by každý kdo bere antidepresiva musel být jako koule.Neumí jednat s lidmi a nemá vychování.Sám není 100%.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Josef Čepelík Jiný

  Moc prijemny a napomocny pan doktor.
  Po hrozne zkusenosti z Prahy jsem u pana doktora byla jak v jirikove videni - v tom dobrem slova smyslu. Moc diky!

  S
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Milan Emler Jiný

  Mohu potvrdit to že je to je dobrý chirurg. Profesionál jen přes chirugii. Dělal mi dvě operace a jsem spokojen. Bohužel má problém s jednání s lidmi. Dnes jsem navštívil jeho ordinaci s mojí matkou, každý samostatně. To co jsem se zpětně dozvěděl se mnou otřáslo. Jeho jednání bylo otřesné, zřejmě neumí jednat s ženami, ponížení a pláč v jeho ordinaci. Není to psycholog, ale tak jak zachoval..... no coment

  K
  Lékař: MUDr. Jindra Mikulecká Jiný

  Paní doktorku jsem měla moc ráda a dodnes se vyrovnávám s tím, že odešla do důchodu. I spousta známých na ní s láskou vzpomíná. Těžko člověk za ní hledá náhradu.

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Milan Emler Jiný

  Dobrý den, musím sdělit, že p.doktor Emler je opravdu odborník na svém místě Příjemná sestřička i pan doktor.
  Velmi mně pomohl okamžitě od bolesti v podkolenní a velmi zručně mně ulevil punkcí.
  Není se čeho obávat. Dávám pět hvězdiček.

  M
  Lékař: MUDr. Josef Čepelík Jiný

  Naprosto spokojená. Odcházím s pocitem, že jsem v dobrých rukou. Jsem ráda, že jsem opustila minulého lékaře, který chtěl vše řešit operativně, již před cca 10 lety, bez snahy jiné možnosti.

  L
  Lékař: MUDr. Josef Čepelík Jiný

  Pan doktor Čepelík je podle mě hvězda. Docházela jsem k němu po dobu těhotenství a vždy byl pro mě něco jako oáza klidu. Vše mi trpělivě vysvětlovat, uklidňoval mě když jsem měla obavy a především jeho chování k pacientkám je něco, co se v dnešní době už moc nevidí. Je prostě ohromný. Lituji, že tím, že jsme se odstěhovali jsem přišla o nejlepšího gynekologa, kterého jsem kdy navštívila. Touto cestou bych mu chtěla za všechno poděkovat.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Milan Emler Bolesti zad

  Dnešní návštěva u pana doktora byla strašná. Neslušné a neprofesionální chování. Přišla jsem za panem doktorem z důvěrou a za odborníkem. Vyvolal ve mě nepříjemné pocity otyle ženské, která se snad nehybe,ktera ani neví kde je zadek, co je sport a kde je kříž a bedra. Přitom miluji pohyb a sport. Lituji, že jsem se nezmohla, když mě poslal jak onuci svléknout se do spodního pradla, říci mu jak strašně se chová a odejít. Příště se musím rychleji rozhodovat. Tento pan by se měl naučit pravidla slušného chování a úctu k lidem a vazit si jich jako svých pacientů. V životě takového doktora už nechci ani vidět.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Milan Emler Kolena

  Kapacita: Diagnóza, operace, rehabilitace. Všechno jako po drátkách. pro ty, co si tady stěžují, že pan doktor není psycholog, tak mně naopak vyhovovalo, že jsme jednali otevřeně a bez zbytečných keců okolo.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu