Stomatologická ordinace
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K paní doktorce chodíme už léta celá rodina a nikdy jsme neměli sebemenší problém. Ocenujeme zejména profesionální přístup, dochvilnost a ochotu.

Pani doktorka ma skvely přístup k pacientovi,je profesionál,a kdyz je potreba,tak vysvětlí co se zrovna v zubu deje a proc dela co dela!

Bohužel mám také podobně špatné zkušenosti jako někteří hodnotící. Paní doktorka vypadá sympaticky, pěkně se s ní povídá. Myslela jsem, že když jsem za chvilku z ordinace pryč, takže je všechno v pořádku. Nebylo. Nemluvě o tom, že jsem si dva roky stěžovala na 8, které dosti často chytly zánět. A nebo na nepříjemný van z úst. A to jsem s nástupem na vš chodila pravidelně každého půl roku.
Člověk si bohužel nahoru nevidí, když se tam přes zrcadlo nepodívá. Až když jsem cca v dubnu začala nahoře něco cítit a podívala jsem se. Viděla načernalé místo a ne jen na jednom zubu, ale na dvou. Vzhledem k tomu, že jsem byla na konci ledna na kontrole a všechno se asi tvářilo v pohodě, docela zajímavé. Jen mi paní doktorka řekla, at používám zubní nit a mezizubní kartáček. Jo ale aby mi opravdu zdůraznila, že to mám používat, to nebylo. No nakonec to dopadlo tak, že jsem obvolávala přítelova pana doktora (v Plzni - studium), ale měl plno, přišla jsem tudíž ke své paní doktorce, která mi teda, aniž by se mě zeptala, jestli chci amalgam, amalgan do dvou zubů šoupla. Během června jsem začala cítit na jednom z nich teplotu =) přešla jsem k paní doktorce mamky, a i když to stálo a ještě stát bude, ale je velmi hodná a udělala radikální opravu obou zubů, ale i dalšího, ve kterém kaz byl taky. A za další mezizubní kartáček mi nedoporučovala - kam bych ho asi taky dokázala strčit, že? když zuby jsou u sebe. Paní doktorka sídlí v Roztokách a vřele doporučuju. Rozhodně se "doktorce" Smejkalové vyhýbejte. Jsem velmi ráda, že i když za pět minut dvanáct, ale i tak, poslechla mamku a přešla k její paní doktorce.

Paní doktorka je velice příjemná a komunikativní paní, kdykoli jsem si řekl o anestézii, tak jsem jí dostal, objednávací lhůty vždy dodržela prakticky na minutu, takže v čekárně jsem za několik let, co jsem k ní chodil, potkal snad jen jednoho jejího pacienta. Tím ale výčet pozitiv končí. Přehlédla několik kazů, na které jsem jí opakovaně při prevencích upozorňoval. Jeden z nich skončil extrakcí a implantátem. Dvě korunky, se kterými otálela více než rok, kdy zuby neustále odvrtávala a přemplombovávala a kazy přešly na kořen, takže nakonec korunky neměly na čem držet, nevydržely v puse ani rok - další dva implantáty. Zub od ní špatně endodonticky ošetřený zhruba po roce plaval v hnisu, opět extrakce - na čtvrtý implantát čekám. Navíc hygiena a zásady asepse jsou jí cizí (nevím jak teď, ale pracovala bez sestry, během ošetření brala telefony, chodila ke dveřím stále v jednom páru rukavic), navíc jsem přesvědčen, že mne minimálně jednou ošetřovala nevyměněným vrtáčkem po jiném pacientovi (když jsem přišel do ordinace už byl nasazený, když jsem odcházel byl tam stále a to nemluvím o násadcích, které ani neotřela), což byla poslední kapka. Kdyby bývala byla arogantní, nepříjemná a necitlivá k bolesti pacientů, odešel bych od ní již dávno, takhle mi to trvalo několik let a stálo mě to již několik desítek tisíc korun zbytečně navíc. Nechci paní doktorce uškodit, byla vždy milá a já jsem k ní chodil bez strachu z ošetření, ale chci varovat ostatní pacienty, aby pokud mají pochybnosti, neváhali tak dlouho jako já. Třeba si ušetří starosti a peníze. Omlouvám se, je to bez podpisu, ale tipuju si, že pokud paní doktorka sledujete tyto stránky, tak asi ví o koho jde.

Hezké Vánoce a šťastný nový rok hlavně hodně zdraví Vám a celé Vaší rodině přeje
Marie a Petr Kučkovi

Já jsem s touto lékařkou velmi spokojená a musím reagovat na paní co psala,že paní doktorka jí nevysvětlila důležitost čištění zubů. Asi každé malé dítě je seznámeno s tím jak si správně čistit zuby a pokud to někdo odflákne,tak se pak nemůže divit tomu,že příjde k 10 kazům..A paní která po 7 letech zjistila,že paní doktora je špatná zubařka bud nebude moc bystrá nebo to tak není..pokud by paní doktora byla tak špatná jak psala,tak už by po 7 letech neměla zuby vůbec.

Hezké prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok Vám a celé rodině přejí

Marie a Petr Kučkovi

Znamenitá zubařka, vyždy vyjde ochotně a profesionálně vstříc

K této doktorce jsem chodila asi 7 let bohužel jsem k ní přivedla i svého syna, kterému v té době bylo 15-16 let. Dodnes toho lituji a už oba dávno chodíme k jiné mnohem lepší. Proč píši bohužel, její vzornou péčí jsem u ní přišla jak se později ukázalo o tři zuby zcela zbytečně dva mi vytrhla ona 7 a 8 vlevo dole a jednu 4 už nedokázala ani nová pí lékařka bohužel zachránit, protože byla ve velmi špatném stavu, prakticky neléčená. Její plomba mně vypadla během tří týdnů zatímco od předchozího lékaře jsem ji měla bez kazů i cca 20 let. Asi proto jsem nedopadla ještě hůře, zcela bez zubů. Nejhůře ovšem dopadl můj syn, kterému nová lékařka přišla na devět kazů a nabyla dojmu, že jsme nikam nechodili, přestože chodíme a chodili jsme na prevent. prohlídky každého půl roku. O odstranění zubního kamene vůbec nehovořím, protože vždy jsem si musela o tento úkon říci a ještě mezizubní prostory nikdy neošetřila, takže po sedmi letech jsem neprostčila mezi zubama ani nit. Zuby 7 a 8 mně trhala najednou a zanechala mi tam úlomky, pochopitelně rána se nehojila, když jsem přišla třetí den ráno, aby pí lékařka ránu vyčistila, pomalu mne vyhodila, že nejsesm objednaná a pak mi ránu velmi hrubým způsobem ošetřila. Odpoledne jsem musela jít na žurnál, protože bolest opět začala a neutichala a rána se nezavírala. Sloužící lékařka mi velkou pinzetou bezbolestně vytáhla dva střepy asi 3 mm a pak jsem si musela otvor po zubech vyplachovat dezinfekcí, kterou mi dala. Už bych se pí od Šmejkalové nikdy nenechala ošetřit i kdyby zůstala jako poslední zubní lékařka v ČR a jinou možnost bych neměla.

Jsem maximálně spokojená s paní doktorkou!!!