Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Popalenina

Pana doktora Valentu rozhodne nedoporucuji. Prisla jsem za nim s popaleninou a prosila ho o propichnuti puchyre (cca 2x3 cm). Misto toho mi puchyr bez jedineho slova strhnul rukou, kterou si pred tim ani neumyl. Po necelem tydnu od incidentu se rana nehoji, na prevaz jsem se rozhodla chodit na jinou chirurgii. Tam se pristupu pana doktora Valenty velmi divili - puchyre se pry v zadnem pripade nesmi strhavat, protoze maji pri hojeni svoji funkci.

Náš rodinný chirurg :). Od moji puberty a ted i meho syna, dostal pan doktor do ruky naše těla. :) Musím říct, že obětavějšího doktora neznám. Pro prříklad uvedu výron kolene. Ortopedi mne poslali domu s diagnozou simulantorium,ale pan doktor to nevzdal. Kolem dokola mi tahal vodu z kolene a léčil mne. A můj nezkrotný syn (8)? Má z něho respekt! Tzn... konecně lékař který si ho zaslouží.

U pana doktora Valenty jsem absolvovala odstranění znaménka. Nikdy jsem návštěvy u lékařů zrovna dvakrát nemilovala (jinými slovy: v ordinacích lékařů se ze mě stává ukázkový srab) a když jsem si představila injekci a skalpel, které mě čekaly, opravdu mi nebylo moc veselo. Doktor Valenta je ale opravdový profík, navzdory svým obavám z bolesti při zákroku se o bolesti nakonec vůbec nedalo mluvit, pan doktor pracoval rychle a bezbolestně. Dokonce jsem se během "operace" spolu s panem doktorem a sestřičkou zasmála, což jsem opravdu nečekala, ale nešlo to jinak - pan doktor i sestřička jsou moc sympatičtí a jsem moc ráda, že jsem se dostala do rukou právě jim. Všem mohu vřele doporučit.

Jak se dalo čekat, anonymní pisatel nenašel odvahu reagovat na můj komentář. Já i moji přátelé, které jsem doporučil ke skvělému lékaři MUDr. Vlastimilovi Valentovi, jsme byli vždy spokojeni s rychlostí a hlavně citlivým způsobem ošetření. Toto hodnocení patří i kolektivu sester, které jako jeden celek spolupracují. Mohu jenom chválit a doporučit

Skvělý odborník, vždy pomůže a poradí. Děkuji :-) M. Hanešková

...

Pan doktor je "odbornik". Diagnozu stanovi do minuty. Podle toho vypada i vysledek. Po dvou navstevach, kdy jsem byl ujisten, ze je vse OK, mirim k jinemu lekari. Doufam, ze ztraceny cas "odbornou" lecbou dokazi jini dohonit.

Velmi ochotný a milý pan doktor totéž platí i o sestrách.
Nic nezanedbá velmi pozorně vyšetřuje všem doporučuji,

chodím k němu už léta. vždy vstřícný, milý, ochotný. není problém se s ním domluvit.nikdy nic nezanedbal. neznám lepšího:-)

Dobrý lékař, velmi milý a vstřícný k pacientum.
Vždy dokáže pacienta uklidnit a povzbudit

NEMOHU NAPSAT NEJLEOŠÍ, PROTOŽE JINÉHO LÉKAŘE NEZNÁM

marie Humlanzová