Pan doktor mi operoval varixy pravé dolní končetiny - krosektomie + stripping. Krom modřin, které tento zákrok v rekonvalescenci obnáší, cítím minimální bolestivost a jizvy, svědčící o dobře provedené práci. Pan doktor vše vysvětlil, poradil. Velmi kladně hodnotím i Nemocnici milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze, kde jsem byla hospitalizována, s takovým kladným přístupem celého personálu jsem se ještě nesetkala (srov. Homolka). Doporučuji.

Chotovická 16/1788, Praha
Chirurgická ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Šikovný chirurg s profesionálním přístupem k pacientovi. Příjemné vystupování - mohu jen doporučit.

Mám tu nejlepší zkušenost - šikovný chirurg a vysoce profesionální jednání s pacientem. Mohu jen doporučit.

Pan doktor mi velmi pomohl, příjemné chování, profesionalita,skvělý přístup.To samé i sestřička.

Skvělý přístup jak pana doktora tak sestřičky.100% doporučuji

K panu doktorovi Vykusovi chodíme celá rodina už více než 10 let. Vždy jsem s jeho profesionálním přístupem maximálně spokojená. V ordinaci i na operačním sále panuje vždy výborná nálada a lidský přístup k našim zdravotním problémům si můžu jen vynachválit. Pokud hledáte odborníka v oblasti chirurgie, určitě můžu pana doktora Vykuse všem vřele doporučit.

Pan doktor Vykus je výborný odborník s citlivým přístupem. Byla jsem na několika zákrocích a vždy jsem byla velice spokojená. Můžu vřele doporučit.

Pan doktor Vykus je opravdu významný odborník i člověk. S mužem tohoto formátu se člověk setká jen zřídka. Kombinace odbornosti, empatie a gentlemanského vystupování je v dnešní době velkou vzácností. Věnuje se problematice cévních nedostatečností a pomohl mi vyřešit vleklý problém cévního typu a jsem mu za mnohé vděčná. Pokud se chcete setkat s vynikajícím odborníkem a skvělým člověkem, rozhodně navštivte jeho ambulanci. Opravdu jen vřele doporučuji

Já osobně nemám s Dr. Vykusem příjemnou zkušenost. Byla pozvána k mému problému na konzultaci a nestačila jsem se divit. S takovýmto nelidským přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Rozhodně nedoporučuji.

Velmi profesionální přístup jak pana doktora tak i sestřičky. Byla jsem již na dvou zákrocích a jsem naprosto spokojena a na 100% doporučuji. Nejen,že je tam velmi příjemná a přátelská atmosféra, která Vám samozřejmě nepříjemné zákroky usnadní, ale i výsledky práce a pooperační péče jsou naprosto profesionální a bez jediné chybičky.

Skvělý přístup jak pana doktora tak sestřičky.100% doporučuji