Chirurgická ambulance
Chotovická 16/1788, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Výborný doktor, skvělý přatelský přístup v nemocnici Milosrdných sester.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

MUDr. Vykus je jednička a neskutečný sympaťák. Při zákroku s lokální anestezií pro odstranění znamének byla nejnepříjemnější pouze část, kdy mi byla na záda vylita studená dezinfekce, takový úsměvný úlek, vzhledem k tomu, že u celého předešlého zákroku by se v poklidu dalo snad i usnout. Dále by se mělo podotknout, jak rychlý zákrok byl. Ze sálu jsem byl o mnoho dříve, než jsem si mohl myslet. I pooperační stav je úplně bez komplikací. Nic mi neprotéká, nic nebolí (v rámci mezí). Zkrátka doporučuji všema deseti.

Pan doktor je sympatický a určitě odborník, nicméně si nemůžu odpustit kritiku! Je mi 23 let a 3. Rokem mám velké problémy se svěděním konečníku. V podstatě nemůžu normálně chodit. Objednal jsem se k panu doktorovi na kontrolu. Pan doktor mi provedl základní vyšetření (prst). Rektoskopii mi nedělal, ani nenabídl. Poté mi řekl, že je vše ok, že problém bude kožní a že se mám obrátit na dermatologa. Musím říct, že mi dal několik rad, čemu se mám vyvarovat, co nejíst apod.
Šel jsem zklamaně domů. Dermatolog mi zkoušel několik měsíců pomoct, ale nepodařilo se mu to, tak jsem šel znovu k jinému proktologovi. Ten mi rovnou nabídl rektoskopii a já ji samozřejmě neodmítl. Našel mi 3 veliké vnitřní hemeroidy, které to způsobují!
Pane doktore, nezlobte se, ale přijde mi, že jste měl být důslednější. Byl jsem u vás cca rok a čtvrt zpět a už jsem mohl mít velice nepříjemné každodenní problémy za sebou. Co nezapomenu, ptal jsem se. "Pane doktore, nemůžu mít hemeroidy? P. Doktor "hemeroidy má každý"... Chápu jak to pan doktor myslel, ale nezlobte se na mě...
Doufám, že se to k panu doktorovi dostane, aby věděl, že i mladí lidé můžou mít vážné (pocitově velice nepříjemné) problémy.

Pan doktor mi operoval varixy pravé dolní končetiny - krosektomie + stripping. Krom modřin, které tento zákrok v rekonvalescenci obnáší, cítím minimální bolestivost a jizvy, svědčící o dobře provedené práci. Pan doktor vše vysvětlil, poradil. Velmi kladně hodnotím i Nemocnici milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze, kde jsem byla hospitalizována, s takovým kladným přístupem celého personálu jsem se ještě nesetkala (srov. Homolka). Doporučuji.

Šikovný chirurg s profesionálním přístupem k pacientovi. Příjemné vystupování - mohu jen doporučit.

Mám tu nejlepší zkušenost - šikovný chirurg a vysoce profesionální jednání s pacientem. Mohu jen doporučit.

Pan doktor mi velmi pomohl, příjemné chování, profesionalita,skvělý přístup.To samé i sestřička.

Skvělý přístup jak pana doktora tak sestřičky.100% doporučuji

K panu doktorovi Vykusovi chodíme celá rodina už více než 10 let. Vždy jsem s jeho profesionálním přístupem maximálně spokojená. V ordinaci i na operačním sále panuje vždy výborná nálada a lidský přístup k našim zdravotním problémům si můžu jen vynachválit. Pokud hledáte odborníka v oblasti chirurgie, určitě můžu pana doktora Vykuse všem vřele doporučit.

Pan doktor Vykus je výborný odborník s citlivým přístupem. Byla jsem na několika zákrocích a vždy jsem byla velice spokojená. Můžu vřele doporučit.