Chirurgie - Proktologie

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí
Hotovost

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chirurg a proktolog s více jak 30 ti letou zkušeností. Více viz : www.duchac.info

• Rakovina tlustého střeva

Břišní chirurgie

Chirurgická konzultace

Proktologické vyšetření

Umístění: Chirurgie - Proktologie proktologické vyšetření

Milý, ochotný pan doktor, vyšetření bylo provedeno citlivě. Velmi srozumitelně dovede také vysvětlit o jaký problém se jedná a navrhnout řešení.

Umístění: jiné místo Jiný

Doktor Ducháč je skvělý lékař i člověk. Spolu se sestrou tvoří skvělý tým a z obávaného vyšetření či zákroku udělají příjemnou návštěvu.

Umístění: jiné místo

S panem doktorem Ducháčem mám velmi dobré zkušenosti, o které se tady chci s ostatními podělit, aby se nebáli a v případě potřeby navštívili Remedis. I když jsem z důvodu svého svědomí měla požadavek bezkrevní léčby, pan doktor s tím neměl žádný problém a ochotně mi vyšel vstříc.

Operace proběhla pro některé v nechvalně známé nemocnici v Benešově, ale i s jejím personálem mám dobré zkušenosti a doporučuji se nebát :-)

S pozdravem,

Blanka Schmitt

Jestliže je něco na zdravotních problémech spojených s "choulostivou" oblastí pozitivního, pak je to příležitost potkat se s panem doktorem Ducháčem :) Velmi dobrý, zkušený, příjemný a především lidský lékař. On i jeho sestřička dokáží z nepříliš populárního vyšetření udělat vlastně příjemnou společenskou záležitost. Díky!

pan doktor je nejlepš co znám

• Rakovina tlustého střeva
  • Onemocnění štítné žlázy