Táborská 57, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chirurgie - Proktologie

Chirurg a proktolog s více jak 30 ti letou zkušeností. Více viz : www.duchac.info

• chirurgie

Milý pan doktor, ochotný pomoci, vše vysvětlil, mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgie - Proktologie chirurgická konzultace

Svůj zdravotní problém a chronické pánevní bolesti řeším dlouhé roky, pana doktora jsem navštívila aktuálně v Remedisu. Po celou dobu návštěvy byl maximálně vnímavý a soustředěný, navrhl další postup, dokonce ještě i následnou komunikací. Opravdu nevídaný empatický a profesionální přístup a účinná pomoc. Sestra též výborná.
Ještě jednou toto cestou velký dík.

Umístění: Chirurgie - Proktologie proktologické vyšetření

Very nice, attentive and human doctor as well as the nurse Jana Kristenová working with him. In my complex case he is looking at the problem not only from the angle of own health discipline but gives recommendations how health issue can be resolved in the pelvic floor from the perspective of the other health disciplines. I highly recommend.

Umístění: Chirurgie - Proktologie proktologické vyšetření

Milý, ochotný pan doktor, vyšetření bylo provedeno citlivě. Velmi srozumitelně dovede také vysvětlit o jaký problém se jedná a navrhnout řešení.

Doktor Ducháč je skvělý lékař i člověk. Spolu se sestrou tvoří skvělý tým a z obávaného vyšetření či zákroku udělají příjemnou návštěvu.

Umístění: jiné místo

S panem doktorem Ducháčem mám velmi dobré zkušenosti, o které se tady chci s ostatními podělit, aby se nebáli a v případě potřeby navštívili Remedis. I když jsem z důvodu svého svědomí měla požadavek bezkrevní léčby, pan doktor s tím neměl žádný problém a ochotně mi vyšel vstříc.

Operace proběhla pro některé v nechvalně známé nemocnici v Benešově, ale i s jejím personálem mám dobré zkušenosti a doporučuji se nebát :-)

S pozdravem,

Blanka Schmitt

Jestliže je něco na zdravotních problémech spojených s "choulostivou" oblastí pozitivního, pak je to příležitost potkat se s panem doktorem Ducháčem :) Velmi dobrý, zkušený, příjemný a především lidský lékař. On i jeho sestřička dokáží z nepříliš populárního vyšetření udělat vlastně příjemnou společenskou záležitost. Díky!

pan doktor je nejlepš co znám