Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Nedoporučuji pana doktora pro sono kyčlí novorozenců! Pan doktor je velice strohý a nepříjemný, nevysvětlí nic, neinformuje o dané "vadě" dítěte – zkrátka napíše peřinku a je to! Nevydá lékařskou zprávu, tu dostanete až po ukončení léčby – dle sestry (po první návštěvě) máte počítat tak nějak za půl roku. Po vyděšených výrazech ve tvářích lékárnic, že chci peřinku pro takhle malou holčičku, dále po přečtení komentářů zde a nastudování problematiky "vady kyčlí novorozenců", jsme se s manželem rozhodli navštívit jiného ortopeda pro druhý názor. Zajímavé! Jak už tu psali jiní rodiče – i naše dcera je zcela zdravá a abdukce ne, že nepotřebná, ale dokonce velmi nevhodná! Jděte jinam!

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Ztráta času + čekání u lékaře je jen třešnička.
Bez toho aby mě poslal na rengen mi ihned nabízel léčbu bolesti nějakou placenou metodou, nemohl ale zaručit že mi to pomůže. Nakonec mě na mou žádost zaslal na rengen ale nic tam nenešel. Snažil se mě ´´léčit´´ přes rok s bolestí kolene ale nevěděl odkud se bere.
Nyní jsme navštívila jiného ortopeda, který už jen z popisu bolesti měl podezdření, které si hned ověřil na rengenu. Čeká mě operace kolene.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Nedoporocuji k panu doktoru chodit na sono kyclu novorozence. Predepisuje podlozku kazdemu diteti . Je jasne napsane na kazdem obalu k podlozce ze se nesmi pouzivat jako prevence. Navsteva vzdy beze správy pro jiného lékaře. ABSOLUTNE NEDOPORUCUJI.

Umístění: Poliklinika Malešice akutní bolest v kříži

absolutně nedoporučuji! i přez nahlášení, že nemůžu ani chodit, ani stát, mě nechali čekat skoro hodinu a půl v ordinaci. sestrička s omluvou, že za panem doktorem přišla návštěva. když jsem se konečně dostala dovnitř, řekl mi vysvlékněte se do půl těla a telefonoval - vyřizoval si soukromý hovor ohledně elektriky. nechal me tam stát dalších pet minut. potom se ani nepodíval do očí, dopisoval zprávu předcházející pacientky. promačkal páteř, napsal mi prašky na bolesti svalů a nabídl obstřik, který jsem odmítla, protože jsem vůbec neměla pocit, že by věděl, odkud ta bolest pochází. hororová zkušenost.

Pan doktor Kratochvíl je profesionál, ví co dělá a vždy navrhne správnou léčbu, komentáře typu, že se dlouho čeká nebo že se platí nemá snad ani cenu řešit. V cizině se platí za vše a normálně. Pan doktor navrhne standardní léčbu a pokud využijete nadstandardní služby je pouze na vás! Nikomu tyto služby nenutí. Je skvělý a celé rodině pomáhá už řadu let. Patří mu velké díky!

Umístění: Poliklinika Malešice SONO kyčlí novorozence

Osobně nedoporučuji pana doktora ke kontrole kyčlí novorozenců. Během kontroly mi bylo sděleno, že dcera má nosit 24 h denně abdukční peřinku, aniž by mi bylo vysvětleno, o co se jedná a co je za problém s kyčlemi. Vzhledem k tomu, že při vyšetření v porodnici byly kyčle dcery v pořádku, byla jsem vůči diagnóze pana doktora skeptická. Navíc, jsem i slyšela názory, že pan doktor předepisuje abdukční peřinku automaticky všem. Proto jsem nechala kyčle malé vyšetřit ještě jednou, kde mi bylo sděleno, že malá je v pořádku a peřinka není potřeba. Navíc se má dávat pouze v patologických případech, a ne jako prevence (což tak na mě u pana doktora působilo). Pokud tedy hledáte ortopeda pro vaše miminko, využijte někoho jiného.

Umístění: Poliklinika Malešice Bolesti bederní páteře

Pan MUDr. Vít Kratochvíl je naprostý specialista ve svém oboru, velmi pečlivý, empatický. Vyšetřil mě, poslal mi na rtg a za 5 min měl zprávu v PC. Dal mi injekci a předepsal prášky, bolest se skoro za 2 dny ztratila. Jsem mu velmi vděčná, je to opravdu odborník na svém místě a jako ortoped je špička. Velmi doporučuji !!! On i sestra velmi příjemní, už dlouho jsem se nesetkala s takovou péčí o pacienta. Perfektní poliklinika i personál. Renata Stolařová

Všechny negativní názory jsou pravdivé. Byly jsme tam s dcerou kvůli plochým nohoum, v ordinaci jsme byly, když to přeženu 5 minut, doktor akorát řekl, ano, má ploché nohy, dostaly jsme poukaz a toť vše. Arogantní, nesympatický, nebudí důvěru, úsměv to je něco co u něj neuvidíte. Kdyby byl aspoň odborník a měl o pacienta zájem, tak neřeknu ani slovo na to, že se neusmívá, nebo je nesympatický, ale bohužel toto vše jen podtrhuje to, jaký je zřejmě i člověk. S dětma tam nechoďte. A radši tam vůbec nechoďte. Nebo k jinému doktorovi.

K panu doktorovi jsem šla před 2měsíci díky velkým bolestem zad v kříži, kdy mně bolest vystřeluje v této dobře již skoro až ke kotníkům po straně nohy. Při první návštěvě jsem dostala obstřik, nemohl naopak mě to týden po injekci bolelo několikanásobně. Minulý týden jsem tam byla po třetí a už opravdu naposledy. Poslal mě na rtg a napsal nějaké rehabilitace, které ale skoro žádné reh. centrum nedělá...Po rtg jsem se vrátila zpět k doktorovi, že mi řekne výsledky a tam mi bylo sestřičkou sděleno, že pan doktor už je pryč, že šel domu a že výsledky rtg dostanu až po rehabilitacích...nevím jaký význam má tedy to, že jsem na rtg šla teď. Takže ani po 2měsích mě to bolí stokrát víc a pokaždé jsem dostala pouze obstřiky, které mi nezabírají naopak mě to bolí víc. Pan doktor mi ani jednou neřekl, co mi je a nijak zvlášť se dle mého o to ani nezajímal. Jeho neochota a arogance je nekonečná. Čekala bych osobnější přístup, když řekne doktorovi, že už si ani nezavážete boty natož abyste něco sebrali ze země. Šla jsem k tomuto doktorovi proto, že sem chodí i moje babička a nestěžovala si ba naopak chválila, a byl také jediný, který mě vzal v podstatě hned. Doktora měním a nedoporučuji.

nedoporucuji tam chodit na sono kycli vaseho miminka, jak jsem se docetla nasledne I v techto recenzich, minuly tyden jsme tam byli. meli jsme dorazit mezi 13-13,30, prisla jsem v 12,50, sestra mi rekla, ze nemaji skoncenou jeste ranni ordinaci, at vydrzim. pak ke me prisla znovu a ze jdou teda na obed. no co mate delat ze..no bylo jeste ok, ale u doktora jsem byla asi 2 minuty, zeptal se me asi na 3 otazky, jedna z nich byla, jestli mame v rodine problem s kyclema. rekla jsem ze ne. po sonu mi rekl, ze budeme nosit 24 hodin perinku (ja jsem samozrejme nevedela o cem je rec, tak jsem premyslela o jaky "perine" to mluvi) a pry ze mi sestra vse vysvetli. nedal mi zadnou diagnozu a pry kontrola za 5 tydnu, hlavne rychle rychle... plus navic sice bylo venku asi 15 stupnu, ale mel otevreno okno dokoran, takze to tam pekne foukalo, a ja si rikala, ze by mohl byt vic taktni a kdyz vidi male mimi, tak to jit zavrit.. no nic. jdu k sestre a cekam co mi rekne. nabidla mi nejake 2 terminy na dalsi kontrolu a dala mi poukaz na zdravotnickou pomucku- tu perinku. kdyz jsem si zacala uvedomovat, ze vlastne vim pekny prdlajs, tak jsem se zeptala, zda mi da zpravu, a ona ze na ty dalsi kontrole za 5 tydnu. a tu perinku davat mezi nohy, nic vic. takze nashle.. sla jsem do tech zdravotnickych pomuzec a kdyz jsem videla tu hruzu, kterou mam po 5 tydnu davat mezi nohy, tak jsem z toho byla zoufala. maly z toho byl strasne uplakany a ja taky. doma jsme se dohodli ze vyzkousime noveho lekare, at vime dalsi nazor, a hned druhy den jsem volala do dvou ordinaci a nastesti v jedne z nich meli ten samy den volno. po kontrole u jineho lekare se mi strasne ulevilo, syn ma kycle v poradku, dostali jsme zpravu bez okolku a vse mi ochotne vysvetlil. tu hroznou perinku spalim:-) kdyz si prestavim, ze by v tom byl zbytecne 5 tydnu, je mi zle. prisel by o tolik noveho. tento doctor podle me dava perinku preventivne a nezajima ho,ze se jak dite, tak rodice budou trapit. bezte urcite jinam!