Vítězné náměstí 586/14, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá zubařka, která má v péči celou naši rodinu mnoho let

Umístění: Ordinace Jiný

naprosto uzasna, skvela, vtipna a profesionalni pani zubarka a sestricka :-)

Umístění: Ordinace

Neuvěřitelně mila a lidska pani doktorka.Ma v péči meho syna,ktery se diky ni zbavil panicke hruzy ze zubaru.Vrele doporucuji!Objednaní bez dlouhé prodlevy, zbytečně u dětí nevrtá mléčné zuby.

Zubarka super pomohla poradila děkuji a to sem člověk který zubaře nesnáší po tom co mi rozesr... Zuby

Pani doktorka Žáková je první zubní lékař ,kterého se nebojím, výborná zubařka jak po odborné, tak po lidské stránce..Pacient na prvním místě, korektní jednání a profesionální vykon jak pani doktorky tak sestřičky., .K pani doktorce chodím roky a jsem moc spokojená.

Profesionální a lidský přístup. Vše vysvětlí a poradí, cenově spíše pod průměrem (srovnání s předchozím lékařem). Doporučil jsem svým známým, kteří jsou též velmi spokojeni.

Paní doktorka je velice milá, díky ní jsem odbourala strach ze zubařů. Nejdříve jsem s ní byla velice spokojená, ale bohužel to netrvalo dlouho. Skoro všechny plomby od ní byly špatně udělané. Zuby začali bolet, musela jsem začít chodit k jinému zubaři a plomby jsme předělávali, protože pod nimi byly kazy. To mě moc nepotěšilo, protože byly docela dost drahé. Nejdříve jsem byla z ní nadšená, ale teď už bych k ní nešla, protože ve srovnání se současnou zubařkou, nebyla její práce vůbec kvalitní a jednou tak drahá.

Pani doktorka dokaze pacienta uklidnit, bezbolestne osetrit, ale v pripade slozitejsich a financne nakladnejsi zakroku bych se ji uz nikdy nesveril. Na jeji prvotni financni kalkulace jsem se nikdy nemohl spolehnout. Vzdy finalni castka byla mnohem vyssi nez puvodne oznamena. To mi prijde velmi neprofesionalni. Stalo se mi to opakovane. Navic take nemam pocit, ze by byla ultrapecliva. Dukazem jsou bolestive zuby pod mustkem a pod bilymi plombami. Nemam odvahu ji znovu navstvivit a resit problem v jeji ordinaci. Zrejme si najdu jineho zubniho lekare.

Velice milá a sympatická zubní lékařka. Do své práce dává i srdíčko, což je další ohromné plus. Paní zubařka je velká bojovnice za záchranu zubů, netrhá zuby na počkání jen aby měla peníze od pojišťoven. Já osobně jsem s ní moc spokojená a přestože mám strach ze zubního křesla, u paní doktorky Žákové se tento strach minimalizuje. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka je velice příjemná. Co se týče odborných úkonů nemůžu si stěžovat. Měla jsem velké problémy s "osmičkami", ale moc mi pomohla a u trhání to bylo naprosto bez bolesti. Takže velké +! :-)