Tomáš Růžička, zubař Praha

Zubař Více

U Sadu 62/13, Praha
Dentální klinika Veleslavín

Umístění: Dentální klinika Veleslavín Jiný

Pokud by bylo možné, dám i více hvězdiček. Pan doktor je naprosto skvělý zubař! A sestřička velice milá. Od své zubařky jsem dostala na pana doktora Růžičku doporučení na vytržení osmiček. Před 2 lety jsem u něj byla poprvé na vytrhnutí třech a teď v březnu na poslední, čtvrté. A vždy jsem odcházela moc spokojená. Samozřejmě je to zákrok a málokdo se na něj těší. Avšak pan doktor Vám návštěvu umí opravdu zpříjemnit. Je velice vtipný a empatický. Vše v klidu dopředu vysvětlí a pokud (jako já) snášíte špatně injekce, má pro to pochopení a nikam nespěchá. Můžu vřele doporučit! :-)

Umístění: Dentální klinika Veleslavín Jiný

Pan doktor i sestra jsou skvělí. Mají opravdu profesionální přístup. Nikdy u nich dlouho nečekám, před každým zákrokem se mnou pan doktor probere všechny možnosti, dá mi na výběr a uvede u nich i případně kolik by stály. Vždy mi vysvětlí, co přesně bude dělat a k čemu to je. Oba jsou pohodáři a panuje u nich příjemná atmosféra. Nemám opravdu žádné výhrady, naopak se k nim skoro pokaždé těším :-) Jsem u nich pacientkou cca. 5 let.

Chodím k p. doktorovi už 30 let a posledních cca 15 let celá moje rodina, neznám nikoho lepšího. Souhlasím se všema kteří ho chválí, je to odborník a navíc příjemný a veselý člověk. Bohužel takových je málo....

kdyby šlo dát vynikající, tak neváhám. Vyšetří, poradí, šetrně provede zákrok, vždy vyjde vstříc a navíc během toho ještě dokáže pobavit ... (přestěhoval jsem se, ale raději dojíždím 300km než bych měnil :-) )

Pan doktor na pohodu, vystupování v pořádku. Zákroky v pohodě, člověk se ani moc neuplatí, kde co je zdarma, ale doba je těžká už to není jako v 80. letech.

Ani se sestřičkou nejsou problémy, jak už to bývá, tam kde je v pohodě doktor je hloupá sestřička.

Místa, pokud chcete něco konkrétního jsou zabrána na měsíc předem, takže volejte dříve, než že za týden už to bude 371 dní, co jste tam byli naposled.

Akorát pozor! Nová adresa, Nové číslo!

G

s pánom doktorom som veľmi spokojná, má veľmi ľudský prístup a je šikovný, vždy vysvetlí čo bude so zubom robiť , urobí röntgen ... najlepší zubár u akého som kedy bola

Byla jsem u pana doktora na zákroku osmiček a musím uznat, že je mooc šikovný a milý!!

Jsem s ním velmi spokojen až tak že za ním dojíždím na nové místo které ma v Dolni Lutyni

Příjemný a šíkovný.

Nemohu jinak,než souhlasit s ostatními pacienty,že je pan doktor Růžička velmi pečlivý a profesionální zubař...jen bych ještě dodala....nedávno jsem četla kritiku na jednu paní zubařku,jíž sice pacient chválil po stránce odborné,ale byl pohoršen nad tím,že lékařka během zákroku žertovala se sestrou. Je pravda,že co člověk,to názor,já ale s tímto pánem nesouhlasím,neboť fakt,že mi pan doktor Růžička během zákroku vypráví vtipy,je jedním z důvodů,proč pro mě návštěva stomatologa není stresující a v podstatě se do ordinace vždy těším,vyjma zákroku samotného,samozřejmě,ale to je přirozené.