Tomáš Růžička, zubař Praha

MUDr. Tomáš Růžička

Zubař Více

30 názorů

Uložit


Adresa

U Sadu 62/13, Praha
Dentální klinika Veleslavín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
30 názorů

L
Umístění: Dentální klinika Veleslavín Jiný

Pokud by bylo možné, dám i více hvězdiček. Pan doktor je naprosto skvělý zubař! A sestřička velice milá. Od své zubařky jsem dostala na pana doktora Růžičku doporučení na vytržení osmiček. Před 2 lety jsem u něj byla poprvé na vytrhnutí třech a teď v březnu na poslední, čtvrté. A vždy jsem odcházela moc spokojená. Samozřejmě je to zákrok a málokdo se na něj těší. Avšak pan doktor Vám návštěvu umí opravdu zpříjemnit. Je velice vtipný a empatický. Vše v klidu dopředu vysvětlí a pokud (jako já) snášíte špatně injekce, má pro to pochopení a nikam nespěchá. Můžu vřele doporučit! :-)


M
Umístění: Dentální klinika Veleslavín Jiný

Pan doktor i sestra jsou skvělí. Mají opravdu profesionální přístup. Nikdy u nich dlouho nečekám, před každým zákrokem se mnou pan doktor probere všechny možnosti, dá mi na výběr a uvede u nich i případně kolik by stály. Vždy mi vysvětlí, co přesně bude dělat a k čemu to je. Oba jsou pohodáři a panuje u nich příjemná atmosféra. Nemám opravdu žádné výhrady, naopak se k nim skoro pokaždé těším :-) Jsem u nich pacientkou cca. 5 let.


T
Ověřeny pacient

Chodím k p. doktorovi už 30 let a posledních cca 15 let celá moje rodina, neznám nikoho lepšího. Souhlasím se všema kteří ho chválí, je to odborník a navíc příjemný a veselý člověk. Bohužel takových je málo....


M
Ověřeny pacient

kdyby šlo dát vynikající, tak neváhám. Vyšetří, poradí, šetrně provede zákrok, vždy vyjde vstříc a navíc během toho ještě dokáže pobavit ... (přestěhoval jsem se, ale raději dojíždím 300km než bych měnil :-) )


Ověřeny pacient

Pan doktor na pohodu, vystupování v pořádku. Zákroky v pohodě, člověk se ani moc neuplatí, kde co je zdarma, ale doba je těžká už to není jako v 80. letech.

Ani se sestřičkou nejsou problémy, jak už to bývá, tam kde je v pohodě doktor je hloupá sestřička.

Místa, pokud chcete něco konkrétního jsou zabrána na měsíc předem, takže volejte dříve, než že za týden už to bude 371 dní, co jste tam byli naposled.

Akorát pozor! Nová adresa, Nové číslo!


G
Ověřeny pacient

s pánom doktorom som veľmi spokojná, má veľmi ľudský prístup a je šikovný, vždy vysvetlí čo bude so zubom robiť , urobí röntgen ... najlepší zubár u akého som kedy bola


Z
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora na zákroku osmiček a musím uznat, že je mooc šikovný a milý!!


Z
Ověřeny pacient

Jsem s ním velmi spokojen až tak že za ním dojíždím na nové místo které ma v Dolni Lutyni


H
Ověřeny pacient

Příjemný a šíkovný.


L
Ověřeny pacient

Nemohu jinak,než souhlasit s ostatními pacienty,že je pan doktor Růžička velmi pečlivý a profesionální zubař...jen bych ještě dodala....nedávno jsem četla kritiku na jednu paní zubařku,jíž sice pacient chválil po stránce odborné,ale byl pohoršen nad tím,že lékařka během zákroku žertovala se sestrou. Je pravda,že co člověk,to názor,já ale s tímto pánem nesouhlasím,neboť fakt,že mi pan doktor Růžička během zákroku vypráví vtipy,je jedním z důvodů,proč pro mě návštěva stomatologa není stresující a v podstatě se do ordinace vždy těším,vyjma zákroku samotného,samozřejmě,ale to je přirozené.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti