Zubní ordinace
Jugoslávských partyzánů 18/635, Praha

• dentální hygiena
  • zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Velmi milá a trpělivá paní doktorka. Chodíme se synem a mužem již léta a vše vždy předem vysvětlí i s názornými obrázky. K synovi je velmi trpělivá a vysvětlí vše od zákroku po potřebu a techniku prevence. Skvělé jsou i paní sestřička a dentální hygienistka. Ceny velmi slušné. Děkuji!

Paní doktorka je moc šikovná, zoubky mi nejen skvěle spravila, strachu mě zbavila, ale ještě nádherně esteticky upravila. Připadám si o několik let mladší. Velice doporučuji.
Batcheva

Za praci pani doktorky bych strcila ruku do ohne. Celozivotni fobie ze zubaru se pri prvni navsteve vytratila. Zoubky, u nichz jsem si myslela ze jsou na vytrhnuti, mam precizne spravene. Ted uz jen vesele cistim a tesim se na preventivni prohlidky. Jsem pani doktorce moc vdecna za jeji skvele odvedenou praci a velmi pratelsky pristup.

Díky paní doktorce Podlešákové, jsem se zbavila fobie ze zubařů :) chodím k ní už cca 10 let a určitě bych neměnila. Ceny jsou přiměřené, péče nadstandard, příjemná atmosféra a zuby mám jak perličky! :) Z.Řuchovská

Nezažila jsem lidštější a profesionálnější přístup. Děti samy vyskakují na křeslo (věk 6, 4, 2) a manžel, který má velký strach z bolesti, si nechal postupně opravit všechny zuby a už druhý rok chodí z vesela pouze na prevenci.
Krásná, perfektně vybavená ordinace, nikdy se nečeká déle, než pár minut. Maximální spokojenost!

moc šikovná paní doktorka

Paní doktorka Podlešáková je velmi milá, ochotná a šikovná. Svou práci na mých zubech provedla zatím vždy dokonale a chválu na ni slyším i od mnoha svých přátel, kteří jsou také jejími pacienty. Co se týče cen, jsou určitě na místě vzhledem k dobrému vybavení a pečlivosti paní doktorky.

Profesionální a přátelský přístup paní doktorky k pacientům je v porovnání s jinými lékaři výjimkou: většinou narazíte spíš na přátelského nešiku nebo na vzteklého profesionála. Paní doktorka Podlešáková má obě dvě přednosti! Osobně asi ani nedokážu docenit její pečlivost při dostavbě mé dvojky vpravo nahoře, kterou jsem si skoro celou vyrazil - prý by nikdo nepoznal, že je umělá! Děkuju!

Můžu jen doporučit. Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům, je velmi pečlivá a precizní, laskavá, takže se člověk na křesle nepotí hrůzou, a má mimořádnou trpělivost a empatii k dětským pacientům. Chodíme k ní celá rodina a můj malý syn se k ní vždy doslova těší, protože díky paní doktorce se úplně přestal bát zubařských zákroků. Doporučila jsem jí i řadu svých kamarádek s dětmi a všechny jsou velmi spokojené, všechny mají stejně dobré zkušenosti jako já. Díky moc a ještě jednou doporučuji.

velice milá a šikovná. Ceny přiměřené. Dříve jsem měl prohlídku hotovou za 5 min, kazy mi zubařka nezjistila a čekal jsem i 3h. Zde se mi opravdu věnují, čekání minimální.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

jsem mladá (17 let) a už jsem opravdu nešťastná z toho, jak se mi kazí zuby. Jeden přední zub má v sobě díru, to samé trojka dole, a zub nahoře... Hledám proto zubaře/řku z Libereckého kraje, který nabírá nové pacienty. A co by se s tím případně dalo dělat? Budou potřeba korunky?

Dobrý den, je mi líto, jsem v Praze. Ale ve Smržovce zkuste MUDr, Masalemu, pokud bere pac. Je moc dobrý. TP

MUDr. Tereza Podlešáková