Stanislav Zedníček, zubař Brno

Privátní zubní ordinace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji panu doktorovi za profesionálně odvedenou práci při trhání osmičky. Překvapilo mě velmi příjemné vystupování, jak pana doktora tak i sestřičky. Podání ruky a představení se pacientovi, to jsem dlouho u lékaře nezažil. I když bylo trhání komplikovanější, pan doktor to zvládl skvěle.

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji panu doktorovi za rychlé, bezbolestné vytržení 8. Byla jsem odeslána moji lékařkou na stomachirurgii ke Svaté Anně. Na doporučení kamarádky jsem se objednala k Mudr. Zedníčkovi. Extrakce proběhla během pár minut. Děkuji pane doktore.

Úžasný, empatický, prostě zlatý!!! Chodila bych k němu denně. Vše podrobně a trpělivě vysvětlí, na vše připraví

MUDr. Stanislav Zedníček je bůh v trhání 8-miček. Měl jsem tu čest si u Pana Doktora nechat vytrhnout všechny 4 osmičky (2 na levo a po 4 týdnech 2 na pravo) Zákroky byly vcelku rychlé a bezbolestné. Je vidět, že má Pan Doktor praxi a taky, že se s tím zbytečně nemaže. Pane Doktore moc děkuju.

Nejúžasnější zubař, který ho jsem kdy potkala. Moje minulý trhání osmiček bylo něco nepopsatelného co trvalo téměř hodinu (vím, že to je ho zubech, ale...), takže když Vám zubař oznámí, že půjdou další ven, div Vás z toho netrefí. Strašný nervy a strach co mě zase čeká. Ale pan doktor je prostě fantastickej ve všech směrech jednak mě uklidnil, komunikoval se mnou a pořád se ujišťoval jestli mi je dobře. Za 20 min. bylo hotovo a já se cítila "skvěle". Toho dle PANA ZUBAŘE budu jen doporučovat. Škoda, že takových není víc. Mockrát děkuju :-))

K panu doktorovi chodím asi 6 let, co jsem se přestěhovala ze Zlína, a jsem ráda, že jsem objevila právě jeho. Jeho přístup je super, člověk nemusí mít strach chodit k zubaři.. Je citlivý, pečlivý a vím, že mi vždycky pomůže..

Pan doktor Zedníček se mi stará o zuby již 27 let a neměnila bych, kdyby ho nebylo, už bych byla zřejmě úplně bez zubů. To, co před 27 lety zachránil, od té doby udržuje. Doporučila jsem ho již mnoha lidem a zatím si nikdo nestěžoval.

Pan doktor je špičkový stomatolog! Obdivuji jeho precíznost a velmi citlivý, lidský přístup k pacientovi. Je vidět, že svoji práci delá rád a že mu na pacientech záleží. Veškeré provedené úkony podrobně vysvětlí a najde cestu z problémů. Ošetření je u nej bez bolesti a doplněné příjemnou atmosférou v čisťoučké, moderně vybavené ordinaci. V případě potřeby dokáže odvést pozornost veselým povídáním a tak i složitou oeraci jsem přežila v pohodě - na strach nebyl čas. Zachránil mi zoubky a já jsem mu za to neskonale vděčná. Konečně se zase mohu usmívat. Rozhodně se tam budu velmi ráda vracet. Jednou ho zastupovala Mudr. Zedníčková - a byla taky skvělá. Poradila si hravě i se složitým chirurgickým úkonem a byla velmi příjemná. Děkuji a vřele doporučuji !!!! Daňková Eva

Nejlepší PAN DOKTOR co znám,jednak je šikovnej a hlavně úžasný přístup k lidem.Ve svých 41 letech se konečně nebojím zubaře i když mě trhá třeba 5 zubů naráz.Dokonce i na plombování jednoho jediného zubu jsem si řekla o umrtvovací injekci a DOSTALA jsem ji a bylo to nejlepší vrtání zubu v životě.Opravdu můžu vřele doporučit.P.S. Samozřejmě stejné kvality má i paní doktorka Zedníčková a super sestra.

Pan doktor Zedníček se mi stará o zuby už pěknou řádku a let a jen díky němu se nemusím za svou pusu stydět a v klidu se mohu smát. Každý zub se snaží zachránit a vylečit a daří se !! A zub, který vypadá, že už mu není pomoci nakonec vypadá jako nový. Dopředu vím, jaké mám možnosti. Jsem velmi spokojená a neměnila bych za žádnou cenu. Vřele pana doktora doporučuji !!!