DENTINO Clinic s.r.o.

Nejbližší zařízení

• Hana Odehnalová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• L

Včera jsem absolvovala vstupní prohlídku, následné odstranění kamene a nečistot a instrukci správné hygieny ústní dutiny u paní hygienistky Jakubové a musím říct, že jsem s výsledkem maximálně spokojená. Za své spodní přední zuby jsem se díky zubnímu kameni a nečistotám poslední dobou opravdu styděla. Je vidět, že svou práci dělá ráda a také ji dělá dobře. Všechno ochotně vysvětlí, upozorní vás, kdy to bude více či naopak méně nepříjemné (dle velikosti a umístění kamene). Neváhejte!!! Skvělá volba!!! Konečně se zase ráda usmívám :) Děkuji Vám!

• Veronika Zedníčková

Zubař, Chirurg, MDDr.

• Z

Pani doktorku mozem s cistym svedomim doporucit. Absolvovala som u nej extrakciu osmiciek, ktora prebehla rychlo a uplne bezbolestne, po tyzdni bolo vsetko zhojene, bez zanetu alebo akehokolvek problemu. Pani doktorka svoj postup vzdy dopredu vysvetli, je prijemna a ochotna zodpovedat akykolvek dotaz.

• S

Velice milá mladá paní doktorka. Moc šikovná, 3 zuby moudrosti (dokonce i ne zcela vyrostlé) vytrhla bez řezání a vše bylo ok. Čekárna útulná (na to, že se jedná o zubní ordinaci) a sestřičky taky docela milé. V případě akutního problému mě vzala hned, ani jsem nečekala... Doporučuji - po dlouhých letech se nebojím chodit k zubaři :-)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Veronika Paulíčková

Zubař, MDDr.

• Z
      Umístění: DENTINO Clinic s.r.o.Služby: Zuby

S pani doktorkou sem velice spokojena nemohla jsem si vybrat lepe. Je ochotna a vse krasne vysvetli. Cenove take dobra. Mohu jen doporucit. Chodime k ni cela rodina a spokojenost. ☺

• Stanislav Zedníček

Zubař, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Děkuji panu doktorovi za profesionálně odvedenou práci při trhání osmičky. Překvapilo mě velmi příjemné vystupování, jak pana doktora tak i sestřičky. Podání ruky a představení se pacientovi, to jsem dlouho u lékaře nezažil. I když bylo trhání komplikovanější, pan doktor to zvládl skvěle.

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Děkuji panu doktorovi za rychlé, bezbolestné vytržení 8. Byla jsem odeslána moji lékařkou na stomachirurgii ke Svaté Anně. Na doporučení kamarádky jsem se objednala k Mudr. Zedníčkovi. Extrakce proběhla během pár minut. Děkuji pane doktore.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře