DENTINO Clinic s.r.o.

62500 , Brno , jihomoravský

Soukromá zubní klinika Dentino Clinic

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček Jiný

Od mé zubařky jsem dostala žádanku na první extrakci zubu. Zubaře špatně snáším od mala a tahle představa pro mě byla noční můra.

Musím ale pana doktora opravdu pochválit. Je to příjemný a milý člověk, pečlivý. Zhodnotí situaci a řádně vysvětlí co se bude dít.
    K samotnému zákroku - můj největší strach je z bolesti. A musím potvrdit, že u pana doktora to opravdu nebolí. Extrakce proběhla rychle a bez komplikací.
    Celkově přístup pana doktora i jeho sestřičky hodnotím velmi kladně a profesionálně.

Jediné mínus je nepříjemná recepční, která neustále vstupuje do ordinací během zákroků a řeší zbytečnosti, které by mohly počkat než pacient odejde. O tom, že po vstupu do ordinace nezavře dveře, tudíž všichni v čekárně se mohou kochat pacientem v křesle.

Lékař: MDDr. Veronika Paulíčková Zuby

S pani doktorkou sem velice spokojena nemohla jsem si vybrat lepe. Je ochotna a vse krasne vysvetli. Cenove take dobra. Mohu jen doporucit. Chodime k ni cela rodina a spokojenost. ☺