DENTINO Clinic s.r.o.

(38 názorů)
Zobrazit lékaře

Soukromá zubní klinika Dentino Clinic Více

O nás

Ordinace

DENTINO Clinic s.r.o.

Jihlavská 20

62500 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromá zubní klinika Dentino Clinic

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Hana Odehnalová

  Dentální Hygienistka, Hygienista,

  • L

   Včera jsem absolvovala vstupní prohlídku, následné odstranění kamene a nečistot a instrukci správné hygieny ústní dutiny u paní hygienistky Jakubové a musím říct, že jsem s výsledkem maximálně spokojená. Za své spodní přední zuby jsem se díky zubnímu kameni a nečistotám poslední dobou opravdu styděla. Je vidět, že svou práci dělá ráda a také ji dělá dobře. Všechno ochotně vysvětlí, upozorní vás, kdy to bude více či naopak méně nepříjemné (dle velikosti a umístění kamene). Neváhejte!!! Skvělá volba!!! Konečně se zase ráda usmívám :) Děkuji Vám!


 • Veronika Zedníčková

  Zubař, Chirurg, MDDr.

  • Z

   Pani doktorku mozem s cistym svedomim doporucit. Absolvovala som u nej extrakciu osmiciek, ktora prebehla rychlo a uplne bezbolestne, po tyzdni bolo vsetko zhojene, bez zanetu alebo akehokolvek problemu. Pani doktorka svoj postup vzdy dopredu vysvetli, je prijemna a ochotna zodpovedat akykolvek dotaz.

  • S

   Velice milá mladá paní doktorka. Moc šikovná, 3 zuby moudrosti (dokonce i ne zcela vyrostlé) vytrhla bez řezání a vše bylo ok. Čekárna útulná (na to, že se jedná o zubní ordinaci) a sestřičky taky docela milé. V případě akutního problému mě vzala hned, ani jsem nečekala... Doporučuji - po dlouhých letech se nebojím chodit k zubaři :-)

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Veronika Paulíčková

  Zubař, MDDr.

  • Z
   Umístění: DENTINO Clinic s.r.o.Služby: Zuby

   S pani doktorkou sem velice spokojena nemohla jsem si vybrat lepe. Je ochotna a vse krasne vysvetli. Cenove take dobra. Mohu jen doporucit. Chodime k ni cela rodina a spokojenost. ☺


 • Stanislav Zedníček

  Zubař, MUDr.

  • K
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Děkuji panu doktorovi za profesionálně odvedenou práci při trhání osmičky. Překvapilo mě velmi příjemné vystupování, jak pana doktora tak i sestřičky. Podání ruky a představení se pacientovi, to jsem dlouho u lékaře nezažil. I když bylo trhání komplikovanější, pan doktor to zvládl skvěle.

  • R
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Děkuji panu doktorovi za rychlé, bezbolestné vytržení 8. Byla jsem odeslána moji lékařkou na stomachirurgii ke Svaté Anně. Na doporučení kamarádky jsem se objednala k Mudr. Zedníčkovi. Extrakce proběhla během pár minut. Děkuji pane doktore.

  Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře