DENTINO Clinic s.r.o.

62500 , Brno , jihomoravský

Soukromá zubní klinika Dentino Clinic

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček Jiný

Děkuji za naprosto bezbolestné a velmi rychlé vytržení osmičky.

Pan doktor je opravdu milý, příjemný a šikovný člověk. Vše vysvětlil před zákrokem, umrtvovací injekci podal šetrně a vytržení zubu trvalo sotva půl minuty. Společně s kolegyní, která při zákroku asistovala, odvedli naprosto profesionální práci bez komplikací a bez bolesti. Po zákroku netekla krev, nebyl potřeba ani prášek proti bolesti, rána se zahojila velmi rychle.

Pokud máte strach z vytržení zubu a bolesti, stejně jako jsem měl já, doporučuji se objednat právě sem, nebudete litovat. Recenze ostaních to jen potvrzují.

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček Jiný

Pan doktor udělal vše pro to, aby pomohl. Během vyšetření vše vysvětloval, zákrok byl neuvěřitelně rychlý, efektivní a hlavně bez bolesti. Mockrát děkuji!

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček Jiný

Od mé zubařky jsem dostala žádanku na první extrakci zubu. Zubaře špatně snáším od mala a tahle představa pro mě byla noční můra.

Musím ale pana doktora opravdu pochválit. Je to příjemný a milý člověk, pečlivý. Zhodnotí situaci a řádně vysvětlí co se bude dít.
    K samotnému zákroku - můj největší strach je z bolesti. A musím potvrdit, že u pana doktora to opravdu nebolí. Extrakce proběhla rychle a bez komplikací.
    Celkově přístup pana doktora i jeho sestřičky hodnotím velmi kladně a profesionálně.

Jediné mínus je nepříjemná recepční, která neustále vstupuje do ordinací během zákroků a řeší zbytečnosti, které by mohly počkat než pacient odejde. O tom, že po vstupu do ordinace nezavře dveře, tudíž všichni v čekárně se mohou kochat pacientem v křesle.

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček Jiný

Děkuji panu doktorovi za profesionálně odvedenou práci při trhání osmičky. Překvapilo mě velmi příjemné vystupování, jak pana doktora tak i sestřičky. Podání ruky a představení se pacientovi, to jsem dlouho u lékaře nezažil. I když bylo trhání komplikovanější, pan doktor to zvládl skvěle.

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček Jiný

Děkuji panu doktorovi za rychlé, bezbolestné vytržení 8. Byla jsem odeslána moji lékařkou na stomachirurgii ke Svaté Anně. Na doporučení kamarádky jsem se objednala k Mudr. Zedníčkovi. Extrakce proběhla během pár minut. Děkuji pane doktore.

Lékař: MDDr. Veronika Paulíčková Zuby

S pani doktorkou sem velice spokojena nemohla jsem si vybrat lepe. Je ochotna a vse krasne vysvetli. Cenove take dobra. Mohu jen doporucit. Chodime k ni cela rodina a spokojenost. ☺

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček

Úžasný, empatický, prostě zlatý!!! Chodila bych k němu denně. Vše podrobně a trpělivě vysvětlí, na vše připraví

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček

MUDr. Stanislav Zedníček je bůh v trhání 8-miček. Měl jsem tu čest si u Pana Doktora nechat vytrhnout všechny 4 osmičky (2 na levo a po 4 týdnech 2 na pravo) Zákroky byly vcelku rychlé a bezbolestné. Je vidět, že má Pan Doktor praxi a taky, že se s tím zbytečně nemaže. Pane Doktore moc děkuju.

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček

Nejúžasnější zubař, který ho jsem kdy potkala. Moje minulý trhání osmiček bylo něco nepopsatelného co trvalo téměř hodinu (vím, že to je ho zubech, ale...), takže když Vám zubař oznámí, že půjdou další ven, div Vás z toho netrefí. Strašný nervy a strach co mě zase čeká. Ale pan doktor je prostě fantastickej ve všech směrech jednak mě uklidnil, komunikoval se mnou a pořád se ujišťoval jestli mi je dobře. Za 20 min. bylo hotovo a já se cítila "skvěle". Toho dle PANA ZUBAŘE budu jen doporučovat. Škoda, že takových není víc. Mockrát děkuju :-))

Lékař: MUDr. Stanislav Zedníček

K panu doktorovi chodím asi 6 let, co jsem se přestěhovala ze Zlína, a jsem ráda, že jsem objevila právě jeho. Jeho přístup je super, člověk nemusí mít strach chodit k zubaři.. Je citlivý, pečlivý a vím, že mi vždycky pomůže..