Praha 6, Dejvice
Svatovítská 3, Praha

Vynikající lékařka. Mimořádně pečlivá. Souhlasím s názorem, že zubní ošetření nemusí být trauma. K teto lékařce chodím několik let.

K paní doktorce chodím už několik let. Předtím jsem měla se zubaři špatné zkušenosti, ale ona mi postupně dokázala, že návštěva zubaře nemusí být traumatický zážitek. Nakonec mi trhala všechny 4 osmičky a nikdy mě nic nebolelo, vše provedla svědomitě a pečlivě. Nemám nejmenší stížnost. Také má skvělou dentální hygieničku! :-)

Velmi mila, mimoradne pecliva a svedomita lekarka. Prijemna atmosfera pri osetreni. Nejlepsi zubarka, co jsem kdy zazil.

Dnes jsem se rozhodl po dlouhé době navštívit lékaře - musel jsem. Můj panický strach ze "zubaře" ale byl paní doktorkou rozmetán již při prvním posezení do křesla. Pokud můžu, tak vřele doporučuji. A že se platí za něco, co pak slouží pro mé zdraví? Na tom nevidím nic špatného! Pokud je to odborník na svém místě, tak proč ne.Potkány

Dnes jsem byla u paní doktorky na trhání 8čky a šla naprosto vyděšená jak to bude bolet a jak všichni říkali jak jim to páčili,tak jsem dostala umrtvovací sprej na místa vpichu injekce které jsem téměř necítila a pak přišel samotný zákrok trhání .... tak jsme se bála až se třikrát zapáčilo a zub byl celý venku :) takže fakt pohoda

Pečlivá zubní lékařka, jejíž služby si však člověk musí zaplatit. Chodím k ní ráda, je milá. Nikdy jsem s ní neměla problém.