Běžný termín +11 Více

Modelace prsou

Běžný termín +12 Více

Běžný termín

Liposukce

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci + Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol Je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické...

• křečové žíly

Zmenšení prsou

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Umístění: Perfect Clinic Modelace Prsou

Ziji v zahranici a pro modelaci jsem se rozhodovala dost dlouho. Vse jsem zaridila telefonicky a po emailech. Na termin jsem cekala 4 mesice a konzultace s doktorem probehla v den operace (pred predeslym schvalenim dle zaslanych fotek). Vsechno slo hladce a personal na klinice je naprosto uzasny.
Pan doktor je profik a s jeho praci jsem naprosto spokojena. Jedna vec je, ze toho moc nenamluvi :) ale je to profik a vi co dela. Ja jsem se mu sverila naprosto. Jen jsem rekla, jak si prsa presdstavuju a jestli to jde. Panu doktoru Kufovi jsem duverovala, ze odvede skvely vysledek a taky ze jo.
Na internetu je tolik informaci a videi, ze nakonec nepotrebujete ani nic moc probirat. Alespon ja jsem nepotrebovala zadne dlouhe diskuze s doktorem. V budoucnu bych urcite znovu zvolila pana doktora Kufu bez vahani.
A 5* pro sestricky! Naprosto uzasne a zprijemni vam cely prubeh jak pred operaci tak po.
Nemuzu si vynachvalit.

Umístění: Perfect Clinic operace očních víček, facelift

Trochu mě tady překvapilo, že o Mudr. Kufovi někdo napíše, že je málomluvný, tak jsem se rozhodla zareagovat. Protože pan doktor snad ani reklamu nepotřebuje, jeho práce je tak výborná a profesionální, že pro to ani nemám výraz. Od začátku až do konce luxus. A že si drží nepatrný (opravdu jen nepatrný) odstup, se ani nedivím, protože se libí všem pacientkám :) a jen já vím o několika ženách v mém okolí, které u něho na konzultaci byly a chovaly se docela nevhodně, měly přihlouplé dvojsmyslné narážky a podobně :). Určitě to nemá jednoduché, ale vážně je skvělý. Vždy bych pro zákroky volila jeho nebo jeho kliniku. Žaneta

Umístění: Perfect Clinic Facelift

Podstoupila jsem operaci Smash- facelift pred 2 mesici (v 59 letech)u pana doktora Kufy(v predeslych letech operace víček) , celá operace, průběh a následná rekonvalescence probehla v absolutní pohodě. Tímto dekuji vřele MUDr. Romanu Kufovi za perfektní práci, úžasný výsledek a jeho lidský přístup a vřele všem ženám doporučuji panadoktora Kufu a následnou radost z výsledků jeho práce ...... omlazení o mnoho let ❤️ Ilona L.

Umístění: Perfect Clinic Více zákroků u pana doktora.

Pan doktor Kufa mě poprvé operoval v létě 2009 a šlo o augmentaci prsou. Již tehdy se mi líbíly jeho výsledky práce. Volba byla správná, protože mám krásná malá (210 ml ) a přirozená prsa, která se k mé drobné postavě hodí. Dnes mám implantáty 9 let a neměla jsem s nimi nikdy ani jeden problém. Nyní , v létě 2018 jsem opět zvolila pana Doktora na kombinovaný obličejový zákrok - rhinoplastika, aptos nitě a liposukce podbradku. Jsem nyní 3 týdny po zákroku a vše je pěkné a přirozené. Nos je krásný - symetrický, hrbol je pryč, podbradek zmizel, mám hezkou kontruru obličeje, profil výrazně vylepšen.

Oba zákroky jsem strašně chtěla, a u obou jsem přesně dodržela pooperační péči. Byla jsem na sebe opravdu přísná, abych si to sama nepokazila. Neměla jsem přehnané požadavky, spíše jsem to nechala na panu doktorovi a domluvili jsme se na základu, zbytek jse nechala na něm, protože má větší praxi než já a už teď prsou a nosů dělal nespočet. Také mu věřím, že ví, co dělá.

Ano, je málomluvný, ale otázky jsem si připravila sama na konzultaci i na kontrolu a rozhovor s ním vedla spíše sama. Dostala jsem ale všechno i písemně, takže jsem byla infrmovaná dost. Na meily reaguje dobře. I přes dlouhé čekací lhůty a tu vrozenou málomluvnost bych k němu šla znova, protože jde o výsledek a né o pocit z konzultace. A výsledky za Romana Kufu prostě hovoří sami. Osobně volím přirozené a jemné výsledky práce, a to člověk u MUDr. Kufy najde.

Pane doktore, děkuji za oba zákroky. Už dvakrát jste mi výrazně zlepšil život. Děkuji, že jste!

Renata

Ja jsem po operaci prsou zvětšení. Po dětech jsem měla asymetrii prsu a domnívala jsem se že s tou si pan doktor poradí. Bohužel neporadil,nebo se spíš na to vyprdl a věřte,že za ty peníze to hodně zamrzí. Njn nejsem celebrita,tam by se to asi nestalo. Tak ze ja nedoporučuji.

Byla jsem u Pana doktora R.Kufy s problémem špatný záhyb oka, dělalo mi to smutný výraz, přála jsem mít vetší kočičí oči a to se mi díky PROFESIONÁLOVI POVEDLO :) za vše chci moc poděkovat, operaci horních víček mi každý chválí a to jsem teprv týden po operaci. Celý personál je perfektní a profesionální budu vás ráda všude doporučovat. DĚKUJI PANE DOKTORE ZMĚNIL JSTE MĚ :)

Som po vcerajsej operacii - face a neck lifting a som nadmieru spokojna. Pan Dr. Kufa odviedol vysoko profesionalnu pracu, operoval ma prvu hned rano a poslednu pacientku skoncil o 22.hod,aj napriek tomu prisiel pred odchodom z kliniky spytat sa ma, ci je vsetko v poriadku. Na druhy den rano o 6.00 uz robil vizitu. Klobuk dole pred takym odbornikom a profesionalom ! !!
Takisto celemu personalu patri moja vdaka.
Drzim palce do buducnosti a rada sa znova z verím do vasich ruk.
Dagmar Grach

Jsem 3 týdny po operaci horních víček u pana doktora Kufy, výsledek naprosto skvělý,tímto chci poděkovat celému milému týmu a skvělému plastickému chirurgovi Romanu Kufovi za jeho profesionální a milý přístup a perfektně odvedenou práci. Jsem nadšena ;). Ilona L.

Na začátku roku jsem podstoupila zvětšení prsou vlastním tukem, z důvodu asymetrie. S výsledkem jsem (po druhém doplnění) spokojená. Co mě však trochu vyvedlo z míry, byl neosobní přístup pana Kufy. Prvotní konzultace trvala asi 3 minuty, přičemž jsem se zdaleka nestihla zeptat na vše potřebné, další konzultace a prohlídky po vyšetření nebyly o nic delší. V té rychlosti mi pan doktor i zapomněl vyndat jeden ze stehů, který jsem mu musela sama připomenout. Co mi také vadilo bylo když jsem po několikáté přišla do ordinace a pan Kufa mě přivítal se slovy ,,Tak s čím přicházíte?". Nicméně výsledek je perfektní, až na přístup kliniky jsem spokojená..

I do not recommend Roman Kufa under any circumstances. I have had two rhinoplasty operations and the results are a disaster. I had a revision operation to place an implant because he removed far too much cartilage and bone! He decided to not put in an implant and reduce the tip of my nose even more. I feel like I was part of a medical experiment. Perfect clinic is a factory and they mass produce results. the consultations last only 2 minutes! I do not trust him at all, all he wants is money. His results are very unnatural.

• křečové žíly
  • nadměrné pocení