Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Botulotoxin

Běžný termín +12 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Perfect Clinic

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci +

Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol

Je...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Perfect Clinic zvětšení prsou

Operace proběhla bez komplikací, pan Kufa je bezesporu profesionál. Jen bych si příště vybrala jiného doktora, protože pan doktor Kufa byl velmi skoupý na slovo a výsledek operace není takový, jak jsem si přála. Byla jsem u něj na augmentaci a krátká návštěva spočívala v tom, že mi přiložil k prsům vzorek implantátů a zeptal se: "takhle?" Já jsem pod pocitem spěchu (z jeho strany) souhlasila. Poté jsem do Perfect clinic volala, že bych ráda ještě prodiskutovala velikost implantátů. na recepci mi řekli, že to proberu až před operací. Před operací jsem několikrát musela zažádat, aby doktor přišel se mnou velikost prokonzultovat. Nakonec to bylo až na samotném sále. Velikost není taková, jak jsem si představovala, i přes to, že jsem mu ukazovala fotky. Pan doktor podle mě postrádá potřebnou empatii a mě jako pacientce se nevěnoval dostatečně.

Umístění: Perfect Clinic plastická operace nosu

Nos dle mých ocekavani! Velmi šikovný chirurg, u kterého jsem byla na reoperaci a konečně mě pohled do zrcadla opravdu těší. :))

Umístění: Perfect Clinic zvětšení prsou

Nehezká prsa-humus prsa. Nedoporučuji. Musela jsem jít jinam na opravu, kde mi někdo jiný dával ten humus do kupy. Nikdy víc!

Umístění: Perfect Clinic operace očních víček

P.Kufa mi podruhé operoval oční víčka , opět musím pochválit kvalitní a krásně profesionálně odvedenou práci , navíc je milý člověk a profesionál , snaží se pomoci s problémem dané oblasti která dotyčného trápí . I sestřičky jsou milé při operaci byla přijemná atmosféra , za mě s čistým srdcem doporučuji , lépe vidím a i esteticky se cítím dobře . Děkuji Markéta Galuszková

Umístění: Perfect Clinic operace uší

Za mne mohu jen doporučit. Profesionál. Lidský a profesionální přístup pana doktora byl na jedničku.

Umístění: Perfect Clinic zvětšení prsou

První konzultaci mě omylem nezapsali, takže jsem byla vsunuta mezi pacienty a konzultace tak byla na 5 min. Při druhé, řádnější konzultaci, si p.Kufa vyřizoval zprávu v telefonu, to už jsem měla zaplacenou zálohu. Operace měla být dvorcem, kvůli mini- modelaci a zmenšení bradavek a nechala jsem na něm zda kulaté nebo anatomické, tak abych ve výsledku měla vyplněnou i horní část. Plné trojky. Po probuzení jsem řízlá spodem, prsa jsou pětky -F a mám dražší anatomické, takže velké povislé prsa. Na dotaz proč jsem řízlá spodem, mi p. Kufa řekl, že je to tak lepší a méně komplikované. Za mě tedy kliniku ani Kufu nedoporučuji.

Umístění: Perfect Clinic Běžný termín

Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup

Umístění: Perfect Clinic Modelace Prsou

Ziji v zahranici a pro modelaci jsem se rozhodovala dost dlouho. Vse jsem zaridila telefonicky a po emailech. Na termin jsem cekala 4 mesice a konzultace s doktorem probehla v den operace (pred predeslym schvalenim dle zaslanych fotek). Vsechno slo hladce a personal na klinice je naprosto uzasny.
Pan doktor je profik a s jeho praci jsem naprosto spokojena. Jedna vec je, ze toho moc nenamluvi :) ale je to profik a vi co dela. Ja jsem se mu sverila naprosto. Jen jsem rekla, jak si prsa presdstavuju a jestli to jde. Panu doktoru Kufovi jsem duverovala, ze odvede skvely vysledek a taky ze jo.
Na internetu je tolik informaci a videi, ze nakonec nepotrebujete ani nic moc probirat. Alespon ja jsem nepotrebovala zadne dlouhe diskuze s doktorem. V budoucnu bych urcite znovu zvolila pana doktora Kufu bez vahani.
A 5* pro sestricky! Naprosto uzasne a zprijemni vam cely prubeh jak pred operaci tak po.
Nemuzu si vynachvalit.

Umístění: Perfect Clinic operace očních víček, facelift

Trochu mě tady překvapilo, že o Mudr. Kufovi někdo napíše, že je málomluvný, tak jsem se rozhodla zareagovat. Protože pan doktor snad ani reklamu nepotřebuje, jeho práce je tak výborná a profesionální, že pro to ani nemám výraz. Od začátku až do konce luxus. A že si drží nepatrný (opravdu jen nepatrný) odstup, se ani nedivím, protože se libí všem pacientkám :) a jen já vím o několika ženách v mém okolí, které u něho na konzultaci byly a chovaly se docela nevhodně, měly přihlouplé dvojsmyslné narážky a podobně :). Určitě to nemá jednoduché, ale vážně je skvělý. Vždy bych pro zákroky volila jeho nebo jeho kliniku. Žaneta

Umístění: Perfect Clinic Facelift

Podstoupila jsem operaci Smash- facelift pred 2 mesici (v 59 letech)u pana doktora Kufy(v predeslych letech operace víček) , celá operace, průběh a následná rekonvalescence probehla v absolutní pohodě. Tímto dekuji vřele MUDr. Romanu Kufovi za perfektní práci, úžasný výsledek a jeho lidský přístup a vřele všem ženám doporučuji panadoktora Kufu a následnou radost z výsledků jeho práce ...... omlazení o mnoho let ❤️ Ilona L.