Stamicova 21, Praha

Urologická ordinace

Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. potíže s prostatou

Po všech stránkách vynikající urolog. Příjemný při vyšetření. Zachránil mě od operace, o které tvrdili jiní, že je naprosto nezbytná. Můj stav se zlepšil a potíže úplně zmizely. Přesto jsem zván na pravidelné kontroly. Vždy se na ně těším. Pan doktor je velmi vzdělaný se širokým obzorem; nejen jako lékař.

Musím se přidat k řadě spokojených pacientů. Při první návštěvě jsem měla trochu obavy. Objednací systém moc nefunguje, v čekárně na studené chodbě polikliniky DAM jsem čekala hodinu. Vše bylo odpuštěno, když jsem vstoupila do ordinace - pan doktor i sestřička byli tak milí, až jsem neměla slov. S tak vřelým přijetím jsem se u doktora ještě nesetkala. Navíc je vidět, že pan doktor opravdu má zájem řešit Váš problém a stále se vzdělává. Určitě doporučuji.

Moc hodny doktor, opravdu vse vysvetli a na kazdou otazku odpovi.Mam vyborne zkusenosti, v cekarne se dele ceka,nejdete nikdy v presnou hodinu,ale o to se vam doktor venuje..za me ANO..

Šla jsem k panu doktorovi na základě výborných referencí a ty se mi potvrdily. Je příjemný, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne šetrné řešení. Prostředí ordinace i čekárny na Suchdole je moderní, jednání pana doktora i sestřičky vlídné a profesionální.

F

Našel jsem cestu k panu doktorovi přes internet a hodnocení pacientů. Musím říci, že jsem naprosto spokojen s přístupem, odborností a celkovým jednáním pana doktora. Mohu jen doporučit ! Pokud se týká hodnocení sestry u pana doktora, musím říci, že jsem rovněž spokojený. Některé negativní hodnocení sestry jsou pravděpodobně staršího data. Dříve byly v ordinaci jiné sestry.

Pan doktor je opravdu skvělý - příjemný, pečlivý, odborník, všechno ochotně vysvětlí. Bohužel jeho kvalita má za následek dlouhé objednací lhůty a přeplněnou čekárnu. Sestra je opravdu divná a nejlepší metoda je ignorovat co říká, zejména její pokusy o diagnózy. I přes to, ale návštěvu pana doktora doporučuji, zvlášť těm, kteří u jiných urologů neuspěli s řešením problémů. Obrňte se trpělivostí, stojí to za to.

Připojuji velice kladné hodnocení za odbornost a super přístup k pacientům. Pan doktor vždy všechno dobře vysvětlí. Děkuji

Tohoto pana dokora mohu jen a jen doporučit. Výborně se postará a vše laskavě a trpělivě vysvětli. Děkuji mu za jeho péči a chování.Samozřejmě nemůžu zapomenout zmínit i sestřičku která se ke mne chovala moc hezky. Za vše ještě jednou děkuji a doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Připojuji se vřele ke všem velice kladným hodnocením jak odbornosti tak i povahových vlastností pana doktora Sabry !

Š

Skvělý lékař.Velmi doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, v prosinci minulého roku mi bylo stěry diagnostikovana -mycoplasmata genitaliu. Ihned nasadili ATB Doxyhexal bohužel bez účinku. Po dalších vyšetřeních a citlivosti na ATB nasazen Azytromicin ale také bez účinku, po dalším stěru nasazen Ciplox ale také nepomohl a obtíže přetrvávají. Nyní lékař navrhuje nasadit Avelox . Chci se optat zda nemáte jiný názor nebo léčebný postup než nasadit Avelox.

Děkuji

Dobrý den,
    neměl jsem nikdy pacienta (ku) ,která nereagovala příznivě na antibiotickou léčbu. Musí být jiná příčina
    Dr. Sabra

MUDr. Riad Sabra