Stamicova 21, Praha

Urologická ordinace

Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. potíže s prostatou

Po všech stránkách vynikající urolog. Příjemný při vyšetření. Zachránil mě od operace, o které tvrdili jiní, že je naprosto nezbytná. Můj stav se zlepšil a potíže úplně zmizely. Přesto jsem zván na pravidelné kontroly. Vždy se na ně těším. Pan doktor je velmi vzdělaný se širokým obzorem; nejen jako lékař.

Musím se přidat k řadě spokojených pacientů. Při první návštěvě jsem měla trochu obavy. Objednací systém moc nefunguje, v čekárně na studené chodbě polikliniky DAM jsem čekala hodinu. Vše bylo odpuštěno, když jsem vstoupila do ordinace - pan doktor i sestřička byli tak milí, až jsem neměla slov. S tak vřelým přijetím jsem se u doktora ještě nesetkala. Navíc je vidět, že pan doktor opravdu má zájem řešit Váš problém a stále se vzdělává. Určitě doporučuji.

Moc hodny doktor, opravdu vse vysvetli a na kazdou otazku odpovi.Mam vyborne zkusenosti, v cekarne se dele ceka,nejdete nikdy v presnou hodinu,ale o to se vam doktor venuje..za me ANO..

Šla jsem k panu doktorovi na základě výborných referencí a ty se mi potvrdily. Je příjemný, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne šetrné řešení. Prostředí ordinace i čekárny na Suchdole je moderní, jednání pana doktora i sestřičky vlídné a profesionální.

F

Našel jsem cestu k panu doktorovi přes internet a hodnocení pacientů. Musím říci, že jsem naprosto spokojen s přístupem, odborností a celkovým jednáním pana doktora. Mohu jen doporučit ! Pokud se týká hodnocení sestry u pana doktora, musím říci, že jsem rovněž spokojený. Některé negativní hodnocení sestry jsou pravděpodobně staršího data. Dříve byly v ordinaci jiné sestry.

Pan doktor je opravdu skvělý - příjemný, pečlivý, odborník, všechno ochotně vysvětlí. Bohužel jeho kvalita má za následek dlouhé objednací lhůty a přeplněnou čekárnu. Sestra je opravdu divná a nejlepší metoda je ignorovat co říká, zejména její pokusy o diagnózy. I přes to, ale návštěvu pana doktora doporučuji, zvlášť těm, kteří u jiných urologů neuspěli s řešením problémů. Obrňte se trpělivostí, stojí to za to.

Připojuji velice kladné hodnocení za odbornost a super přístup k pacientům. Pan doktor vždy všechno dobře vysvětlí. Děkuji

Tohoto pana dokora mohu jen a jen doporučit. Výborně se postará a vše laskavě a trpělivě vysvětli. Děkuji mu za jeho péči a chování.Samozřejmě nemůžu zapomenout zmínit i sestřičku která se ke mne chovala moc hezky. Za vše ještě jednou děkuji a doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Připojuji se vřele ke všem velice kladným hodnocením jak odbornosti tak i povahových vlastností pana doktora Sabry !

Š

Skvělý lékař.Velmi doporučuji.