Londýnská 59/730, Praha
PREVENCE 2000, s.r.o.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Možná skvělý odborník, lidsky mi ovšem vůbec nesedl, jeho chování je arogantní - ale možná jen k obézním lidem, kterým se nedaří hubnout dle jeho představ.

Doslova s láskou na pana doktora Vlasáka a sestričku Brskovskou vzpomínám! V únoru 2009 mě zbavil na pravé dolní končetině varixu metodou šetrnou, rychlou, dobře se hojící a i pooperační péče byla opravdu špičková. Dnes žádné extra jizvy, žádné bolesti, jsem spokojená a pokud budu za pár let muset, půjdu zase k němu!

Užasný doktor se skvělým týmem. Hned tak se nevidí opravdu šikovný doktor a ještě skvělý jako člověk, se vždy dobrou náladou a humorem. Operace u něj byla procházka růžovým sadem. Doporučuji všem , nebojte se operace a klidně se svěřte do jeho zlatých rukou.

Výborný flebolog.
Dostalo se mi opravdu komplexní péče. Prefektně mi odoperoval dlouhou varikozní žílu s dobrou následnou léčbou bolesti. Nejen, že mne to skoro ani nebolelo, operace přiensla opravdu úlevu a na na nohou dokonce už nemám skoro ani jizvičku. Výborný kosmetický efekt. Na operaci navazovala i prevnetivní péče včetně lymfodrenáží na urychlení hojení. Milé přátelské chování personálu. O moje nohy bylo výborně postaráno, včeně podávání antioxidantů a další prevence prit hluboké žilní trombóze. Vřele doporučuji.

Výborný chirurg s citem pro kosmetiku. Následná péče o dolní končetiny výborná.

Velice lidský přístup a profesionalita.L.Dvořáková

nejlepší zkušenost