Janovského 48/993, Praha
Ústní, čelistní a obličejová chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Soběslavská 2062/44, Praha
IDENTITY GROUP® a.s.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ústní, čelistní a obličejová chirurgie Horní a dolní čelist

Dneska je to pět let, co mě doktor Foltán operoval horní a dolní čelist. Je to úžasný doktor a i člověk. Mohu ho jen doporučit. Od malá jsem měla problém s ústy. Nikdo nevěděl co s tím má dělat, jen pan docent Foltán.
Díky němu mám hezká ústa a i úsměv.
Budu mu vděčná celý život. Eva Smolíková

Zdeňka Šimanovská

U pana docenta jsem na soukromé klinice Identity group absolvovala 2krát komplikovanou extrakci vždy 2 osmiček, kterou mi 2 jiní vyhlášení stomatochirurgové z důvodu hrozby porušení trojklanného nervu odmítli udělat a doporučili mi oba nezávisle na sobě jeho. Vše proběhlo zcela bez komplikací o což se pan doktor skvěle postaral i tím, že mě před operací s dostatečným předstihem informoval o tom, co musím pro prevenci komplikací dělat. O všech postupech jsem byla předem i v průběhu výkonu skvěle informována, přístup pana doktora byl až shovívaví, na to jak jsem byla vyděšená a na to jak nepoměrně komplikovanější operace je běžně zvyklý řešit. Vřele mohu doporučit !

Pan docent Foltán má můj obrovský obdiv pro práci, kterou dělá a jak jí dělá. Jeho odborné znalosti, přehled, profesionální, věcný a lidský přístup k pacientovi se jen tak někde nevidí. Zhruba po pěti letech o zahájení ortodontické léčby jsem u pana docenta ve VFN podstoupil posun dolní čelisti a úpravu brady. Pamatuji si, že jsem se operace trochu bál, ale jak se ve dveřích ráno v operační den objevil pan docent, hned mě uklidnil. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vřele tohoto lékaře doporučuji a za svůj funkční skus a hezký úsměv mu budu vděčen celý svůj život!

Pan doktor mi operoval obě čelisti kvůli předkusu, už v roce 2004, a proběhlo to tak hladce, až to bylo zarážející. A jeho osobní přístup je také skvělý, člověk se s ním cítí hrozně bezpečně.

Pan docent mě dokázal zbavit vady, se kterou si od mého dětství nemohli doktoři poradit. Opravil mi skus, takže díky panu docentovi se mi teď bude jíst o poznání lépe a nebudu se muset strachovat, že si opotřebovávám jen zadní zuby. Navíc mi perfektně srovnal bradu, které byla předtím díky špatně postavené čelisti enormě dlouhá. Pana docenta mohu určitě jen vřele doporučit. Bez něj bych v Čechách s největší pravděpodobností nenašel lékaře, který by byl schopen mi pomoci.

Pan docent Foltán je podle mě skvělý lékař. Byl jsem u něj operován před rokem a jeho přístup byl skvělý, množství podávaných informací spíše přesahovalo mé potřeby :)
Řekl bych, že dokáže i velmi dobře ohodnotit typ člověka a přizpůsobit tomu svůj přístup (spíše věcný vs. více citlivý). Když k tomu všemu uvážím pracovní vytížení, pak tomu spíše až nerozumím - je to zřejmý důkaz jeho velkých schopností. Ano, jsem prostě nadmíru spokojený pacient.

Doktora Foltána můžu z vlastní zkušenosti doporučit ! Čekala jsem na operaci u něj 2 roky a vyplatilo se. Před samotnou operací jsem byla na dvou konzultacích, pan doktor byl naprosto báječný, všechno mi do detailu vysvětlil, ukázal animace s průběhem operace. V nemocnici jsem se s ním kromě sálu a jedné vizity už nepotkala, pooperační péče byla v kompetenci jiných lékařů, kteří byli taky skvělí ! Tím pádem je můj zážitek z operace a nemocnice celkově velmi pozitivní, nemluvě o výsledku :)

X

Zkušenost s tímto lékařem je velmi zvláštní, neboť jako rodinný příslušník jeho pacienta jsem velmi na rozpacích. Operaci zřejmě provedl řádně - to nemohu posoudit, ale osobní přístup jak k pacientovi tak k rodinným příslušníkům je nanejvýš zarážející.
Nepříjde mi jako vhodné říct dceři pacienta, že s další operací se čeká jestli pacient přežije chemoterapii. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle v pořádku prostě není. Nehledě na to, že pacientovi voperoval dlahu, která je naprosto nevhodná pro ozařování, ale odmítá mu ji vyndat.

skvělý doktor skvěle mi srovnal čelist a udělal plastiku brady , arogantní na mě nikdy nebyl občas i zavtipkoval ,je to výborný a šikovný doktor ,jsem rada že mě operoval právě on . Má všude jen ty nejlepší recenze , nejít k němu je chyba

Moc doporučuji - srovnaná čelist od něj - naprostá spokojenost.