Soukromá zubní ordinace
U Hostivařského nádraží 6, Praha

Pani doktorka je absolutne uzsna! Mám panicky strach ze zubaru a ona je velice vstricna :) Nikam jinam bych uz nesla!!!

k paní doktorce chodí velmi dlouho,vždy jsem se zubaře velmi bála,ale od té doby co chodím sem je strach daleko menší.paní doktorka je velmi hodná a umí uklidnit.a hlavně nebolííí.

Paní doktorka mi dala do pořádku zanedbané zuby, jsem velmi spokojená. Je věcná, milá a na mě působí uklidňujícím dojmem. Neměla jsem žádné komplikace na zuby "drží a koušou". Vyzařuje z ní určitá rozhodnost a je milá zároveň, což je, tedy pro mě, ideální kombince.

Jsem s paní doktorkou moc spokojená, určitě jí mohu doporučit všem.

Mudr. Machytková je dle mého názoru milý člověk, příjemná na pacienty. Podle mých známých trochu drsnější, ale já mám naštěstí zuby zdravé, takže vždycky jen zavtipkujeme, že na mě moc nevydělá. Doporučila jsem k ní asi 5 svých známých a všichni jsou spokojení. Naštěstí jako jedna z mála má ještě volnou kapacitu. Na rozdíl od některých jiných kolegů mi bez váhání pomůže i se zaraženým oříškem v dásni a netváří se při tom otrávěně.

i po 10ti letech jsem s pani zubarkou stale spokojen nejen po odborne strance.

Jsem u paní Doktorky asi sedm let a pokud to půjde, tak bych dalších šedesát ještě chtěl být. Pokud má volnou kapacitu určitě doporučuji.Přístup k pacientům i vybavení je max. uspokojující. Nevědomky odbourává psychické zábrany způsobené dětskou zubařkou.

Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme spokojeni. Doporučuji.

Tahle paní doktorka opravdu ví,co dělá.Mám s ní mnohaleté jen kladné zkušenosti.