MUDr. Radka Soušková Švaňková

Zubař Více

15 názor

Adresa

DENT Petrovice s.r.o.
Ohmova, Praha-Petrovice, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Odbornost ma skvelou, ale chovani k pacientum strasne. Zrusi ordinaci a neda pacientum vedet. Vyhodila svuj zaskok, kdyz byla na materske a nedala pacientum vedet.

I
Ověřený profil
Umístění: DENT Petrovice s.r.o. Jiný

Velice milá paní doktorka.byla jsem u ní poprvé.na doporučení. Vše mi řádně vysvětlila.pristi tyden mam další návštěvu v ordinaci . Paní doktorka doporučují.

Ověřený profil

Dnes jsem byla u paní zubařky poprvé. A opravdu se těším na další návštěvu :) je to milá paní hodná vstřícná a lidská bitost. Krasne mi vše vysvětlila nikdy jsem lepší zubařku neměla :) vřele doporučuji


V
Ověřený profil

Velmi milá a příjemná doktorka, pomohla jak nejvíc dokázala. Děkuji. Viktoria Rusyn.


L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Na každého pacienta si nechává dost času. Telefony zvedá, a volá i zpátky. Má jak pevnou linku tak mobil. Jestli je náladová to nevím, na mě byla vždycky příjemná :-)


R
Ověřený profil

...velmi šikovná paní doktorka,příjemná,naprosto precizní,o vysvětlení není nouze,jsem s její prací a přístupem velmi spokojen...posílám tímto poděkování...r. tureck.irl


1
Ověřený profil

Můj názor je ten, že paní doktorka je velice dobrá zubařka, ale mám problémy s jejím náladovým chováním, které jde k tíži jejích pacientů. Pokud se potřebujete přeobjednat, často se stává, že nezvedá telefon (zpět nevolá) a pak má problém s přeobjednáním. Emailovou komunikaci zásadně nevyužívá, již delší dobu je v ordinaci sama, bez sestřičky.

MUDr. Radka Soušková Švaňková

Važená slečno,
že jsem 3/4 roku čekala, než uhradíte dluh, jste ve svém hodnocení jaksi opomněla zmínit i to, že neustále termíny rušite nebo na ně zapomínáte.
Pokud Vám sdělím,abyste jste pro komunikaci používala SMS, v případě že se nemůžete dovolat a Vy řeknete ,že jste zvyklá používat email, pak budete asi muset změnit lékaře tak, aby Vám podmínky v komunikaci a přístupu vyhovovaly.
Přeji hezký dem Dr. Švaňková


E

Velmi šikovná, precizní, příjemná a nikdy dlouho nečekám. Chodím k ní asi 4 roky, tak dobrou zubařku jsem ještě neměla.


H
Ověřený profil

Paní doktorka je velikou profesionálkou, vše vysvětlí a zákroky provádí precizně. Jen mám trochu problém s jejím náladovým chováním, ale jedná se pouze o subjektivní pocit.


Podle mě je paní Radka Vorlíčková nejlepší stomatolog jaký může být. Dokáže se vcítit do člověka, kterého má na křesle. Je velice milá a příjemná. Jiné zubařce než jí bych si už nikdy nesedla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu