Nám. Přemyslovců 169, Nymburk
Psycholog Nymburk a Manželská poradna (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
777 58.....

Rodinná psychoterapie cca 2h (800 Kč)

Partnerská psychoterapie cca 2h (800 Kč)

Psychoterapie cca 1,5 h (700 Kč) + 6 Více

Běžný termín (od 750 kč)

Psycholog pro sportovce 1,5h (700 Kč)

Manželská poradna od cca 2h (od 800 kč)

Žitná 49, Praha
Psycholog Praha a Manželská poradna (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
777 58.....

Rodinná psychoterapie cca 2h (1 000 Kč)

Partnerská psychoterapie cca 2h (1 000 Kč)

Psychoterapie cca 100minut (900 Kč) + 6 Více

Běžný termín (od 900 kč)

Psycholog pro sportovce do 90minut (800 Kč)

Manželská poradna cca 2h (1 000 Kč)

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psy...

• krize ve vztahu
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Universita Karlova magisterské a postgraduální studium

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

K paní Radaně jsem chodila už před lety s manželem a nyní k ní chodím opět s jinými problémy. Strašně moc mi pomáhá, už po první návštěvě u ní jsem se psychicky cítila o hodně lépe, všechno že mě spadlo, její meditace jsou úžasné, odcházela jsem domů s lehkostí, bez starostí, s dobrou náladou a pocitem, že všechno zvládnu, takže za mě mohu paní Radanu všem jen doporučit a děkuji, že jsem měla možnost najít takového psychologa. Budu k ní určitě chodit i nadále.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Byl jsem po první návštěvě zklamán a budu hledat jiného psychologa. Tím nechci nějak negativně hodnotit práci psycholožky Roveny podle recenzí pomáhá hodně lidem a je to člověk na svém místě, ale MĚ tak nějak nesedla a její přístup mi přišel za 800,- dosti ležérní a rutinní. Představoval jsem si to trochu jinak, možná měla paní špatný den i to se stává. Přeji vše dobré. Shee

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Trpěla jsem na panické ataky po dlouhodobějším stresu a problémech ve vztahu. Byla jsem u paní Štěpánkové čtyřikrát a dokázala “přepnout” moje vidění sebe a ostatních a naučila mě mít především harmonii v sobě a mít rada sama sebe. Vždy jsem odchazela s pocitem uvolnění a pozitivními myšlenkami. A relaxace, při kterých jsme se snažily nejprvé se koncentrovat na pocitech co mě trápily a následně je odpustit, měly úžasný efekt - člověk odchází uvolněný, uklidněný a s dobrou náladou. Navíc má Radana úžasnou energii a dokáže člověka naplnit pozitivem. Jsme se ještě občas bávily na téma psychoterapie (například teorie her), bylo to i hodně přínosné a zajímavé. Teď se cítím úplně jiným člověkem a to jen díky Radaně! :) Anička.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

Paní Štěpánka je velmi empatická. Hlavně oceňuji rychlé objednání a pomoc po telefonu když jsem potřeboval. Opravdu mi moc pomohla a nasměrovala mne správným směrem. Pokud si ale někdo myslí, že problém za něj vyřeší psychoterapeut pak chápu negativní hodnocení. Vždy je třeba začít u sebe a paní Štěpánka ví jak na to. Takže za mně mohu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Paní Štěpánková je velmi chápavý a vřelý člověk. Objednání proběhlo bez komplikací, následná sezení byla příjemná, měla jsem vždy dostatek prostoru na vyjádření, důkladně jsme vše prodiskutovaly, a to i nad rámec standardní časové dotace. Mohu doporučit.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Špatná zkušenost. Paní Štěpánková si při našem prvním setkání načmárala nějáke nesouvislé, nečitelné poznámky, které mi pak na konci sezení dala. Při druhém sezení si samozřejmě nepamatovala, co jsme probíraly. Ukončit sezení s novým pacientem tak, abych mu šáhla na hlavu/rozčepířila vlasy jako malému děcku je neslýchané... obvzlášt když pacient naznačil, že má problém s fyzickým kontaktem.
Pokus o meditaci a dostání se do mého podvědomí rušil její vibrující mobil a nepřítomný hlas. Neuklizený stůl uprostřed ordinace (čaj, svačina, papíry) dával dojem, že jsem u někoho neznámého v bytě.

Po této zkušenosti jsem definitivně ztratila zájem vyhledat jakoukoliv ,,odbornou" pomoc.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Když člověk nemá dost vůle, aby ji zaměřil do svého nitra a nechá se rozptylovat nepodstatnými detaily ve vnějším světě, tak pravděpodobnost, že nalezne řešení své situace, je velmi malá. Řešení leží uvnitř - nikoliv vně.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Rovena je skutečný profesionál. K ní jsem přicházel sklesle, kdežto od ní nabytý novou energií, elánem a směrem, kterým se ubírat. Ten, kdo v životě neví, jakým směrem se vydat nebo pokud ho něco trápí, by měl zajít právě za ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Běžný termín

Navštívila jsem zatím pouze 1x, ale mohu říct, že paní Mgr. Štěpánková je moc příjemná paní , která se umí vžít do bolesti a snaží se pomoct. Děkuji za domácí úkol :)

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Jsem ráda, že mohu touto formou dát ostatním vědět, že paní Radana je jedním slovem úžasná. Moc mi pomohla. Trpím různými strachy, fobiemi, a už po prvním setkání se mi ulevilo. Vždy jdu od ní tak silná, že mám pocit, že zvládnu úplně všechno na světě. Je to "obyčejná", přitom neuvěřitelná žena. Nemám strach jí říct úplně vše. Pochopí, povzbudí, s optimismem vše vysvětlí. Doporučuji :-) a DĚKUJI, že mi pomáháte Radano :-) Diana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna partnerská psychoterapie

Pohovor s pani Stepankovou byl pro me jednoznacnym prinosem. Resim svuj partnersky vztah a nyni se citim lepe pripraven podniknout kroky k jeho zlepseni a udrzeni.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za milé překvapení i že jsem mohla býti nápomocna :) .

Individuální terapie, konzultace 1,5h

500 Kč

500 Kč

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za milé překvapení i že jsem mohla býti nápomocna :) .

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,od jara se potýkam se zdrav.problémy...žaludek a obtíže s tím spojené..před dvěma lety mi dignostikovali chronickou gastrititdu...jakmile mám nějaké psych.vypětí...potíže se vrací,mám obavy ,zda se nejdná o rakovinu,večer s obavami usínám,a ráno se s nimi probouzím..myslím na nejhorší,nevím kudy kam...těšila jsem se na vánoce a brčím,necítím se dobře...co by jste mi poradili.Zdeňka

Milá Zdenko,
    u vás se jedná o několik témat ke zpracování, to znamená, že byste se měla každým tématem podrobě zabývat a jít jak po informacích na to téma tak po vnitřním uchopení a přetransformování na úrovni srdce. Témata: 1. Strach obecně 2. Strach z vlastní smrtelnosti 3. Co je smrt 4. Vztah ke svému tělu a důvěra ve svou existenci a propojenost s proudem života 5. Schopnost žít tady a teď.
    Jistě uznáte, že témata přesahují rozsah online poradny a vydáte se vlastní aktivitou hledat odpovědi do knihovny, na semináře, na konzultace. Určitě se můžete zastavit a mohu vás lépe nasměrovat. Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

• Dobry den,jsme s partnerem 15 let.mame spolu 3leteho chlapecka.partner mel vzdy kladny vztah k alkoholu,ale od te doby co se maly narodil je to jeste horsi.porad mi opakuje,ze je chyba i na moji strane.chtela bych se zeptat zda to vubec resit pres psychologa?dekuji vam

Hezký den,
    kolega vám vše hezky popsal. Jen mám potřebu vám napsat, že svalovat zodpovědnost za své pití na někoho jiného je nedospělé a ukazuje na to, že nebere zodpovědnost za sebe...
    Ptáte se, zda to řešit přes psychologa - v této fázi patrně by schůzka mohla mít za cíl upozornit partnera na to, že pokud svůj vztah s alkoholem nezmění, tak skutečně nevíte, jak se partnerství bud vyvíjet a že je pravděpodobné jeho zhoršování až krach. Alkohol je silná milenka. Držím palce.

• krize ve vztahu
  • deprese