Nám. Přemyslovců 169, Nymburk
Psycholog Nymburk a Manželská poradna (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
777 58.....

Rodinná psychoterapie cca 2h (800 Kč)

Partnerská psychoterapie cca 2h (800 Kč)

Psychoterapie cca 1,5 h (700 Kč) + 6 Více

Běžný termín (od 750 kč)

Psycholog pro sportovce 1,5h (700 Kč)

Manželská poradna od cca 2h (od 800 kč)

Žitná 49, Praha
Psycholog Praha a Manželská poradna (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
777 58.....

Rodinná psychoterapie cca 2h (1 000 Kč)

Partnerská psychoterapie cca 2h (1 000 Kč)

Psychoterapie cca 100minut (900 Kč) + 6 Více

Běžný termín (od 900 kč)

Psycholog pro sportovce do 90minut (800 Kč)

Manželská poradna cca 2h (1 000 Kč)

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psy...

• krize ve vztahu
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Universita Karlova magisterské a postgraduální studium

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Trpěla jsem na panické ataky po dlouhodobějším stresu a problémech ve vztahu. Byla jsem u paní Štěpánkové čtyřikrát a dokázala “přepnout” moje vidění sebe a ostatních a naučila mě mít především harmonii v sobě a mít rada sama sebe. Vždy jsem odchazela s pocitem uvolnění a pozitivními myšlenkami. A relaxace, při kterých jsme se snažily nejprvé se koncentrovat na pocitech co mě trápily a následně je odpustit, měly úžasný efekt - člověk odchází uvolněný, uklidněný a s dobrou náladou. Navíc má Radana úžasnou energii a dokáže člověka naplnit pozitivem. Jsme se ještě občas bávily na téma psychoterapie (například teorie her), bylo to i hodně přínosné a zajímavé. Teď se cítím úplně jiným člověkem a to jen díky Radaně! :) Anička.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

Paní Štěpánka je velmi empatická. Hlavně oceňuji rychlé objednání a pomoc po telefonu když jsem potřeboval. Opravdu mi moc pomohla a nasměrovala mne správným směrem. Pokud si ale někdo myslí, že problém za něj vyřeší psychoterapeut pak chápu negativní hodnocení. Vždy je třeba začít u sebe a paní Štěpánka ví jak na to. Takže za mně mohu jen doporučit

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Paní Štěpánková je velmi chápavý a vřelý člověk. Objednání proběhlo bez komplikací, následná sezení byla příjemná, měla jsem vždy dostatek prostoru na vyjádření, důkladně jsme vše prodiskutovaly, a to i nad rámec standardní časové dotace. Mohu doporučit.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Špatná zkušenost. Paní Štěpánková si při našem prvním setkání načmárala nějáke nesouvislé, nečitelné poznámky, které mi pak na konci sezení dala. Při druhém sezení si samozřejmě nepamatovala, co jsme probíraly. Ukončit sezení s novým pacientem tak, abych mu šáhla na hlavu/rozčepířila vlasy jako malému děcku je neslýchané... obvzlášt když pacient naznačil, že má problém s fyzickým kontaktem.
Pokus o meditaci a dostání se do mého podvědomí rušil její vibrující mobil a nepřítomný hlas. Neuklizený stůl uprostřed ordinace (čaj, svačina, papíry) dával dojem, že jsem u někoho neznámého v bytě.

Po této zkušenosti jsem definitivně ztratila zájem vyhledat jakoukoliv ,,odbornou" pomoc.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Když člověk nemá dost vůle, aby ji zaměřil do svého nitra a nechá se rozptylovat nepodstatnými detaily ve vnějším světě, tak pravděpodobnost, že nalezne řešení své situace, je velmi malá. Řešení leží uvnitř - nikoliv vně.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Rovena je skutečný profesionál. K ní jsem přicházel sklesle, kdežto od ní nabytý novou energií, elánem a směrem, kterým se ubírat. Ten, kdo v životě neví, jakým směrem se vydat nebo pokud ho něco trápí, by měl zajít právě za ní.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Běžný termín

Navštívila jsem zatím pouze 1x, ale mohu říct, že paní Mgr. Štěpánková je moc příjemná paní , která se umí vžít do bolesti a snaží se pomoct. Děkuji za domácí úkol :)

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Jsem ráda, že mohu touto formou dát ostatním vědět, že paní Radana je jedním slovem úžasná. Moc mi pomohla. Trpím různými strachy, fobiemi, a už po prvním setkání se mi ulevilo. Vždy jdu od ní tak silná, že mám pocit, že zvládnu úplně všechno na světě. Je to "obyčejná", přitom neuvěřitelná žena. Nemám strach jí říct úplně vše. Pochopí, povzbudí, s optimismem vše vysvětlí. Doporučuji :-) a DĚKUJI, že mi pomáháte Radano :-) Diana

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna partnerská psychoterapie

Pohovor s pani Stepankovou byl pro me jednoznacnym prinosem. Resim svuj partnersky vztah a nyni se citim lepe pripraven podniknout kroky k jeho zlepseni a udrzeni.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za milé překvapení i že jsem mohla býti nápomocna :) .

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Radana, je úžasný Člověk. Velmi ochotný, vstřícný, chápající a vlídný. Vždy, když mám nějaký problém, poradí a podpoří. A já jí tímto nesmírně moc chci poděkovat. Mája

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Stres, nejistota (sportovní aerobik)

Sezení u p. Štěpánkové mi velmi pomohlo. Věnuji se vrcholovému sportu, kde je stres a nejistota podávána na talíři na každém rohu. Paní Štěpánková mě dokázala uklidnit, zbavit stresu a získat sebedůvěru. Moje stříbrná medaile z MS tedy patří i jí. Chtěla bych moc poděkovat a věřím, že když bych měla s něčím problém, na paní Štěpánkovou se mohu spolehlivě obrátit.

Individuální terapie, konzultace 1,5h

500 Kč

500 Kč

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Děkuji za milé překvapení i že jsem mohla býti nápomocna :) .

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

celý život jsem úzkostnější povahy, ale po porodu se mi začaly vyskytovat stavy kdy nemohu pořádně mluvit s druhými lidmi, stává se mi, že při komunikaci a přímém pohledu do očí se mi třese hlava. Čím víc na to myslím, tím nepřirozeněji se chovám a nejsem pomalu schopna se soustředit na to, co druhý člověk říká. Je možno ještě takové stavy zvládnout čistě pomocí psychoterapie?ráda bych se vyhla AD.
    Předem děkuji za odpověď

Milá neznámá,
    doporučuji skutečně pravidelnější střednědobou psychoterapii. Na základě 1 až 2 konzultací by bylo vhodné zvážit, zda stavy zvládnete prací na sobě nebo by bylo vhodné kombinovat AD s psychoterapií a nebo třeba i jen příležitostně užít anxiolytikum (např. Neurol). Můžete vyzkoušet i homeopatika - někdy pomáhají.
    Držím palce a s chutí do práce :) .

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

• Dobrý den. Je mi 17 let a poslední 2 roky mě trápí jedna věc. Byla jsem šťastná, radostná a sebevědomá. Ale jednou mě kamarádky začaly pomlouvat, a mě to strašně změnilo. I když se se mnou nebavily třeba pár měsíců, ovlivňuje mě to do teď. Bála jsem se chodit do školy, začala jsem bezdůvodně brečet, a neměla jsem z ničeho radost. Zlepšilo se to, ale i nyní zažívám špatné stavy kdy prostě nemám na nic náladu, brečím, chci být sama, a mám neustále pocit, že už nic nebude lepší. Nedávno můj bratr (máme společného otce) spáchal sebevraždu, protože trpěl schizofrenií, což mě velmi zasáhlo. Můj bratranec trpí psychózou už od mala (syn od otcova bratra). Rodiče si všímají mých změn nálad, ale snažím se to kvůli bratrovi skrývat, strašně by je to bolelo. Takže mě i zajímá, jestli může mít vliv i genetika. Děkuji za odpověď.

Milá neznámá,
    genetika je mocná, dělá možná nějakou náchylnost. Avšak to, co popisujete mi připadá, že souvisí s pocitem ublížení, že vás kamarádky zradily, zranily...

Může to mít ve vaší duši následky podobné posttraumatickému syndromu.
    Pokud se s tím vyrovnat, doporučuji zvážit, zda si s daným problémem skutečně poradíte sama, nebo si dovolíte na zvládnutí potíží spolupracovat s jiným člověkem. Osvědčilo se mi:
    1. prácovat s myšlenkami (přeprogramování myšlenkových map)
    2. abreakci traumatizující události a pročištění nepříjemných pocitů s tím spojených
    3. pročištění nepříjemných pocitů v současných situacích a navození vnitřního klidu v těchto situacích
    Tak držím palce a s chutí do práce :) .

• krize ve vztahu
  • deprese