Mgr.

Radana Rovena Štěpánková

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

45 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 24 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psychického zdraví a vztahy působím… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Pro studenty 90minut 500 Kč

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Rovena je skutečný profesionál. K ní jsem přicházel sklesle, kdežto od ní nabytý novou energií, elánem a směrem, kterým se ubírat. Ten, kdo v životě neví, jakým směrem se vydat nebo pokud ho něco trápí, by měl zajít právě za ní.

• Z
    Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradnaSlužby: Běžný termín

Navštívila jsem zatím pouze 1x, ale mohu říct, že paní Mgr. Štěpánková je moc příjemná paní , která se umí vžít do bolesti a snaží se pomoct. Děkuji za domácí úkol :)

• D
    Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Jsem ráda, že mohu touto formou dát ostatním vědět, že paní Radana je jedním slovem úžasná. Moc mi pomohla. Trpím různými strachy, fobiemi, a už po prvním setkání se mi ulevilo. Vždy jdu od ní tak silná, že mám pocit, že zvládnu úplně všechno na světě. Je to "obyčejná", přitom neuvěřitelná žena. Nemám strach jí říct úplně vše. Pochopí, povzbudí, s optimismem vše vysvětlí. Doporučuji :-) a DĚKUJI, že mi pomáháte Radano :-) Diana

• B
    Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradnaSlužby: partnerská psychoterapie

Pohovor s pani Stepankovou byl pro me jednoznacnym prinosem. Resim svuj partnersky vztah a nyni se citim lepe pripraven podniknout kroky k jeho zlepseni a udrzeni.

Radana Rovena Štěpánková2018-07-09

Děkuji za milé překvapení i že jsem mohla býti nápomocna :) .

• M

Paní Radana, je úžasný Člověk. Velmi ochotný, vstřícný, chápající a vlídný. Vždy, když mám nějaký problém, poradí a podpoří. A já jí tímto nesmírně moc chci poděkovat. Mája

• Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradnaSlužby: Stres, nejistota (sportovní aerobik)

Sezení u p. Štěpánkové mi velmi pomohlo. Věnuji se vrcholovému sportu, kde je stres a nejistota podávána na talíři na každém rohu. Paní Štěpánková mě dokázala uklidnit, zbavit stresu a získat sebedůvěru. Moje stříbrná medaile z MS tedy patří i jí. Chtěla bych moc poděkovat a věřím, že když bych měla s něčím problém, na paní Štěpánkovou se mohu spolehlivě obrátit.

• Návštěvu psychologa jsem odkládala spousty měsíců. Bála jsem se a styděla se vyhledat odbornou pomoc. Nechtěla jsem brečet před někým cizím a bylo mi proti srsti říkat někomu koho neznám mé trápení. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla kontaktovat právě paní Štěpánkovou. Už jak jsem vkročila do místnosti, tak to ze mě spadlo, moc hezké prostředí. Paní Štěpánková je velice příjemná, dokázala mě uklidnit a hlavně vždy skvěle a stručně pojmenovala problém. Začala jsem řešit hlavně sama sebe. Po každém sezení jsem toho měla spoustu k přemýšlení. Jen díky ní jsem konečně začala mít ráda sama sebe, to byl jeden z mých největších problému už od dětství. Děkuji za setkání, moc jste mi pomohla uvědomit si spoustu věcí, které se snažím aplikovat do života. Pokud bych se někdy v budoucnu necítila dobře nebo potřebovala meditaci, určitě se Vám zase ráda ozvu. Vaše meditace mě vždy dokázala uklidnit, uvolnit a zbavila mě úzkostí. A brečet jsem se před Vámi také nestyděla... :-)

• Skvělá poradkyně, která mi pomáhá řešit složité životní situace. Dvě konzultace obvykle nestačí, ale nakonec se k pozitivnímu výsledku vždy dostaneme...

Díky, Jakubjr ;)

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Svým lidským přístupem mě Paní Radana velmi mile překvapila. Nabídla mi alternativní možnosti, které by mě tak lehce nenapadly a otevřela mysl. Příjemné prostředí spojené s relaxační hudbou Vám dodá pocit pohody a jistoty, že tady jste správně. Pokud máte potřebu vyhledat psychologa a váháte, návštěvu Paní Radany rozhodně doporučuji.

• U paní Štěpánkové jsem byl několikrát a byl jsem naprosto spokojen - vytvořila příjemné prostředí, kde se člověk nebojí otevřít. Její pozitivní, klidný a věcný přístup mi velmi pomohl. Mohu ji jen doporučit.

Dotazy od pacientů (8)

Zkušenosti a dovednosti

• Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže)
    Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psychického zdraví a vztahy působím až "neslušně" let :) .
    Jsem ráda, že jsem nalezla cesty a zákonitosti, které vedou ke štěstí, lásce a zdraví.
    Ráda se s Vámi o zkušenosti podělím a co bude možné, tak Vás naučím.
    Proto směřování mého vzdělávání bylo jasné.
    Více o mé práci pro Vás naleznete na www.rovena.info

O Vaše duševní zdraví a Vaše důležité vztahy společně pečujeme již téměř dvacet let. Vzhledem k širokému spektru zkušeností v této oblasti (jak z oblasti klinické tak alternativní) Vám poskytuji takovou formu, která vychází z Vaší individuality. Mé znalosti a dovednosti slouží k nalezení řešení problémů, které Vám ztrpčují život.
    Po promoci v r. 1993 na UK v Praze jsem absolvovala psychoterapeutický výcvik v individuální i skupinové psychoterapii, další teoretické vzdělávání v oblasti psychoterapie při Společnosti pro psychoterapii a rodinnou terapii České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, výcvik v rodinných konstelacích, výcvik v imaginativních technikách, výcvik v arteterapii a řadu seberozvojových workshopů (např. logoterapii, focusing, léčba poruch příjmu potravy, meditace jako cesta, krizová intervence).
    Zde patří poděkování mnoha mým učitelům, kteří jsou a byli nejen skvělými profesionály, ale především Lidmi.

Více informací na http://rovena.info/psycholog-praha-psychoterapeut-nymburk-podebrady.html

Ceny dohodou viz. http://rovena.info/cenik.html

• psychoterapie
  • adiktolog

Ukončené školy

• Universita Karlova magisterské a postgraduální studium

Publikace

• Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Znalost jazyků

• sportovní výkon
  • partnerská psychoterapie
  • krizová intervence
  • individuální psychoterapie
  • psychoterapie dětí a dospívajících
  • psychologické poradenství
  • psychologické konzultace
  • rodinná psychoterapie

Články

• Jak se o Vánocích nezhroutit

23. prosince 2014

Vánoce mnoho lidí vsouladu stradicí považuje za významné období to čas zimního slunovratu, vkřesťanských zemích oslava narození Spasitele a zároveň závěru...
  • Vánoce, konec roku a rozchody

15. prosince 2014

Závěr roku ať chceme či nechceme má svou zvláštní atmosféru. Pro někoho jsou to dny sváteční, radostné a plné domácí pohody, pro jiné jsou důvodem...