Žitná 49, Praha
Psycholog Praha a Manželská poradna (mapa)

Další dostupný termín:

Běžný termín • od 900 kč

Psycholog pro sportovce do 90minut • 800 Kč

Manželská poradna cca 2h • 1 000 Kč

Nám. Přemyslovců 169, Nymburk
Psycholog Nymburk a Manželská poradna (mapa)

Další dostupný termín:

Psychoterapie cca 1,5 h • 700 Kč +6 Více

Běžný termín • od 750 kč

Psycholog pro sportovce 1,5h • 700 Kč

Manželská poradna od cca 2h • od 800 kč

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psy...

• krize ve vztahu
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Universita Karlova magisterské a postgraduální studium

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

paní magistra je hodná, empatická, nesoudí a snaží se pochopit čím si klient prochází. Pomohla mi získat náhled nad mými problémy a navrhla způsoby jak se s nimi vnitřně vypořádat.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Deprese,úzkosti

Paní psycholožku Radanu Rovenu mohu jen a jen doporučit.
Léčím se několik let na deprese, ale né vše jde odstranit jen léky. Na psychoterapii jsem byla předtím u několika psychologů a pouze u Roveny jsem našla největší uvolnění, pomoc s úzkostmi, stresem, smutkem a pochopením i sama sebe. Před 2 lety mi pomohla ve velmi těžké životní situaci. Nyní jsem ji opět vyhledala, protože se delší dobu necítím dobře a odcházela jsem s radostí v duši, úlevou a s úsměvem. Odhodila jsem u ní kousek balvanu, který mě tíží.
Nedokážu se hned uvolnit, některé “techniky” psychoterapie mi “nejdou”, ale Rovena děla vše pro to, aby mi pomohla. Což se také stalo. Její pomoc je upřímná a pohladí po duši. Je vidět, že své povolání dělá s láskou, že chce pomoci a snaží se proto udělat vše.
Prostředí je moc příjemné, žádná “sterilní “místnost, cítila jsem se u ní velmi dobře.
Těším se na další návštěvu.

Roveno moc Vám děkuji za Vaši pomoc a pozitivní energii.
“malá”Iva

K paní Radaně jsem chodila už před lety s manželem a nyní k ní chodím opět s jinými problémy. Strašně moc mi pomáhá, už po první návštěvě u ní jsem se psychicky cítila o hodně lépe, všechno že mě spadlo, její meditace jsou úžasné, odcházela jsem domů s lehkostí, bez starostí, s dobrou náladou a pocitem, že všechno zvládnu, takže za mě mohu paní Radanu všem jen doporučit a děkuji, že jsem měla možnost najít takového psychologa. Budu k ní určitě chodit i nadále.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Byl jsem po první návštěvě zklamán a budu hledat jiného psychologa. Tím nechci nějak negativně hodnotit práci psycholožky Roveny podle recenzí pomáhá hodně lidem a je to člověk na svém místě, ale MĚ tak nějak nesedla a její přístup mi přišel za 800,- dosti ležérní a rutinní. Představoval jsem si to trochu jinak, možná měla paní špatný den i to se stává. Přeji vše dobré. Shee

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Trpěla jsem na panické ataky po dlouhodobějším stresu a problémech ve vztahu. Byla jsem u paní Štěpánkové čtyřikrát a dokázala “přepnout” moje vidění sebe a ostatních a naučila mě mít především harmonii v sobě a mít rada sama sebe. Vždy jsem odchazela s pocitem uvolnění a pozitivními myšlenkami. A relaxace, při kterých jsme se snažily nejprvé se koncentrovat na pocitech co mě trápily a následně je odpustit, měly úžasný efekt - člověk odchází uvolněný, uklidněný a s dobrou náladou. Navíc má Radana úžasnou energii a dokáže člověka naplnit pozitivem. Jsme se ještě občas bávily na téma psychoterapie (například teorie her), bylo to i hodně přínosné a zajímavé. Teď se cítím úplně jiným člověkem a to jen díky Radaně! :) Anička.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

Paní Štěpánka je velmi empatická. Hlavně oceňuji rychlé objednání a pomoc po telefonu když jsem potřeboval. Opravdu mi moc pomohla a nasměrovala mne správným směrem. Pokud si ale někdo myslí, že problém za něj vyřeší psychoterapeut pak chápu negativní hodnocení. Vždy je třeba začít u sebe a paní Štěpánka ví jak na to. Takže za mně mohu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Paní Štěpánková je velmi chápavý a vřelý člověk. Objednání proběhlo bez komplikací, následná sezení byla příjemná, měla jsem vždy dostatek prostoru na vyjádření, důkladně jsme vše prodiskutovaly, a to i nad rámec standardní časové dotace. Mohu doporučit.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Špatná zkušenost. Paní Štěpánková si při našem prvním setkání načmárala nějáke nesouvislé, nečitelné poznámky, které mi pak na konci sezení dala. Při druhém sezení si samozřejmě nepamatovala, co jsme probíraly. Ukončit sezení s novým pacientem tak, abych mu šáhla na hlavu/rozčepířila vlasy jako malému děcku je neslýchané... obvzlášt když pacient naznačil, že má problém s fyzickým kontaktem.
Pokus o meditaci a dostání se do mého podvědomí rušil její vibrující mobil a nepřítomný hlas. Neuklizený stůl uprostřed ordinace (čaj, svačina, papíry) dával dojem, že jsem u někoho neznámého v bytě.

Po této zkušenosti jsem definitivně ztratila zájem vyhledat jakoukoliv ,,odbornou" pomoc.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Když člověk nemá dost vůle, aby ji zaměřil do svého nitra a nechá se rozptylovat nepodstatnými detaily ve vnějším světě, tak pravděpodobnost, že nalezne řešení své situace, je velmi malá. Řešení leží uvnitř - nikoliv vně.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Rovena je skutečný profesionál. K ní jsem přicházel sklesle, kdežto od ní nabytý novou energií, elánem a směrem, kterým se ubírat. Ten, kdo v životě neví, jakým směrem se vydat nebo pokud ho něco trápí, by měl zajít právě za ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Běžný termín

Navštívila jsem zatím pouze 1x, ale mohu říct, že paní Mgr. Štěpánková je moc příjemná paní , která se umí vžít do bolesti a snaží se pomoct. Děkuji za domácí úkol :)

Rodinná psychoterapie cca 2h

400 Kč

400 Kč

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Deprese,úzkosti

Paní psycholožku Radanu Rovenu mohu jen a jen doporučit.
Těším se na další návštěvu.

Roveno moc Vám děkuji za Vaši pomoc a pozitivní energii.
“malá”Iva

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. je mi 28let. Mám problém, se kterým žiji již asi 20let. Měla jsem těžké dětství. Rodiče se často hádali, táta mámu bil. Pak se za dramatických okolností rozvedli, otec si našel jinou ženu, semetriku co mě nesnášela a podle toho se ke mě i chovala. Matka i otec mě opustily. Vychovávala mě babička s dědou od cca6-7let. S matkou jsem se vídala pouze 1x za rok , kdy si mě brala na letní prázdniny. Živila se prostitucí, byla to těžká alkoholička. V nočním klubu si našla přítele. Ten mě v cca 8 letech začal sex.zneužívat. Takto to bylo každé prázdniny do mých cca 13let. Zhoršila jsem se ve škole, a to až tak že jsem propadala. V 8třídě jsem již uvažovala o sebevraždě, v 15 jsem se o ni i několikrát pokusila. Moje nevlastní sestra chodila na stejnou ZŠ,byla o tři ročníky starší, v 9třídě začala užívat tvrdé drogy ve velké míře. Já tou dobou měla těžký úraz a jsem dodnes kvůli němu handicapovaná,hlavně v oblasti obličeje,bohužel i vzhledově. Neměla jsem nikdy žádné kamarády. Jsem trochu tmavší pleti, můj děda byl rom. Od 2.třídy jsem kvůli tomu zažívala velkou šikanu. Bála jsem se chodit do školy. V 9třídě jsem propadla ze 4předmětů. Měla jsem i dvojku z chování. často ředitelské důtky. Poté jsem nastoupila na učiliště, kde byla opět šikana, kvůli mému vzhledu, často mi lidé říkali žejsem divná. V 9.třídě jsem také začala užívat drogy (léčiva,alkohol,marihuana) o rok pozdějí pervitin, Lsd, extáze. V 18 Kokain. Vždy když jsem si našla práci, tak jsem v ní nevydržela dlouho. Hned mě vyhodily,protože jsem se jim nelíbila. Přitom sem vždy byla milá přítelská. Ve 20 jsem poznala svého nynějšího manžela, byli jsme oba na drogách,ale kvůli čekajícímu dítěti jsme se oba dali do kupy. posléze přišlo další dítě. Nyní fungujeme jako normální rodina. Manžel chodí do práce,ale mě se stále nedaří začlenit, nyní jsem opet hledala práci po mateřské dovolené, ale vydržela jsem to jen měsíc,pak mě vyhodily. Druhé zaměstnání vydrželo 3 měsíce, pak mě začali pomlouvat a vyhodily mě opět. Nyní jsem 3 měsíce bez práce. Jsem v dluzích. Nevím kudy kam. Navíc mě trápí hrozné ,,asi deprese,, nebo nevim co to je. Jsem hrozně unavená. Výkyvy nálad. přibnírám na váze. Jsem neštastná. Už chápu že mám nějaký problém. Okolí o tom co jsem prožívala neví, nikdy jsem o tom s nikým nemluvila. Nejvíc mě trápí ta šikana ve škole a sex.zneužívání. Na které myslím každý den už 20let,pořád se mi to vrací a já to tak prožívám každý den znova a znova. Už nevím jak dál. Tyto pocity se mi promítají hlavne do osobního života, Vadí mi dotyky (i manžela) , nesnáším když se semnou pokusí někd o flirtovat. To co jsem prožila změnilo mou osobnost, mou povahu. Jsem intrvert,tichá, zakřiknutá neumím se projevit. Zajímá mě jestli se toto dá ještě nějak vyléčit. Zvažuji psychoterapii. Myslíte že by mi mohl pomoci i nějaké léčivo? Děkuji :-(

Milá neznámá,
    je toho na jednoho někdy příliš. Děkujeme za poctivé shrnutí toho, co vás trápí. Určitě tušíte, že online se to nevyřeší. Doporučuji, abyste vyhledala psychiatra a s tím, co je tu psáno se svěřila, aby mohl zvolit ta antidepresíva, která nejlépe pomáhají nejen s úzkostí, ale i obsedantními myšlenkami. Následně na to, doporučuji, aby vám dal doporučení na psychiatrický terapeutický pobyt do PL Kroměříž. Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

• Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu asi psychologa, jsem zdrav. sestra bohužel je tato práce pro mě zklamáním, lidé, práce, systém atd. již jsem vystřídala řadu míst a je to všude stejné a myslím, že by bylo nejlepší tuto práci opustit, ale nějak mi to nejde a stejné je to s vš, kterou jsem opustila a už se učím na přijímačky. Bohužel mám averzi k psychologům, co mohu dělat? Díky.

Milá sestřičko,
    práce zdravotníků si moc vážím, je vás třeba. Samozřejmě je třeba být v souladu se sebou a svým místem na světě. Zajímalo by mne, co Vás na místě drží a co Vás z něj odstředuje ... jak tyto síly zharmonizovat? Můžeme společně zkusit uvidět a tvořit Váš vnitřní svět. Držím palce.

• krize ve vztahu
  • deprese