Žitná 49, Praha
Psycholog Praha a Manželská poradna (mapa)

Další dostupný termín:

Partnerská psychoterapie cca 2h • 1 000 Kč

Pro studenty 90minut • 500 Kč

Psycholog pro sportovce do 90minut • 800 Kč

Nám. Přemyslovců 169, Nymburk
Psycholog Nymburk a Manželská poradna (mapa)

Další dostupný termín:

Manželská poradna od cca 2h • od 800 kč +6 Více

Partnerská psychoterapie cca 2h • 800 Kč

Psycholog pro sportovce 1,5h • 700 Kč

Psychoterapie cca 1,5 h • 700 Kč

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psy...

• krize ve vztahu

Telefonická konzultace 15minut

130 Kč

130 Kč

Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Paní Radana je člověk na správném místě! Je moc milá, empatická, nebojíte se jí cokoli říct. Přišla jsem s hlavou plnou starostí a zmatku, odcházela jsem spokojená a plná radosti. Pokud bych měla nějaký problém, paní Radanu ráda vyhledám znovu.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Veru, děkuju ????, i pro mne práce s Vámi byla včera moc fajn a držím palce na Vaši cestě s posláním.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

paní magistra je hodná, empatická, nesoudí a snaží se pochopit čím si klient prochází. Pomohla mi získat náhled nad mými problémy a navrhla způsoby jak se s nimi vnitřně vypořádat.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Deprese,úzkosti

Paní psycholožku Radanu Rovenu mohu jen a jen doporučit.
Léčím se několik let na deprese, ale né vše jde odstranit jen léky. Na psychoterapii jsem byla předtím u několika psychologů a pouze u Roveny jsem našla největší uvolnění, pomoc s úzkostmi, stresem, smutkem a pochopením i sama sebe. Před 2 lety mi pomohla ve velmi těžké životní situaci. Nyní jsem ji opět vyhledala, protože se delší dobu necítím dobře a odcházela jsem s radostí v duši, úlevou a s úsměvem. Odhodila jsem u ní kousek balvanu, který mě tíží.
Nedokážu se hned uvolnit, některé “techniky” psychoterapie mi “nejdou”, ale Rovena děla vše pro to, aby mi pomohla. Což se také stalo. Její pomoc je upřímná a pohladí po duši. Je vidět, že své povolání dělá s láskou, že chce pomoci a snaží se proto udělat vše.
Prostředí je moc příjemné, žádná “sterilní “místnost, cítila jsem se u ní velmi dobře.
Těším se na další návštěvu.

Roveno moc Vám děkuji za Vaši pomoc a pozitivní energii.
“malá”Iva

K paní Radaně jsem chodila už před lety s manželem a nyní k ní chodím opět s jinými problémy. Strašně moc mi pomáhá, už po první návštěvě u ní jsem se psychicky cítila o hodně lépe, všechno že mě spadlo, její meditace jsou úžasné, odcházela jsem domů s lehkostí, bez starostí, s dobrou náladou a pocitem, že všechno zvládnu, takže za mě mohu paní Radanu všem jen doporučit a děkuji, že jsem měla možnost najít takového psychologa. Budu k ní určitě chodit i nadále.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Byl jsem po první návštěvě zklamán a budu hledat jiného psychologa. Tím nechci nějak negativně hodnotit práci psycholožky Roveny podle recenzí pomáhá hodně lidem a je to člověk na svém místě, ale MĚ tak nějak nesedla a její přístup mi přišel za 800,- dosti ležérní a rutinní. Představoval jsem si to trochu jinak, možná měla paní špatný den i to se stává. Přeji vše dobré. Shee

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Trpěla jsem na panické ataky po dlouhodobějším stresu a problémech ve vztahu. Byla jsem u paní Štěpánkové čtyřikrát a dokázala “přepnout” moje vidění sebe a ostatních a naučila mě mít především harmonii v sobě a mít rada sama sebe. Vždy jsem odchazela s pocitem uvolnění a pozitivními myšlenkami. A relaxace, při kterých jsme se snažily nejprvé se koncentrovat na pocitech co mě trápily a následně je odpustit, měly úžasný efekt - člověk odchází uvolněný, uklidněný a s dobrou náladou. Navíc má Radana úžasnou energii a dokáže člověka naplnit pozitivem. Jsme se ještě občas bávily na téma psychoterapie (například teorie her), bylo to i hodně přínosné a zajímavé. Teď se cítím úplně jiným člověkem a to jen díky Radaně! :) Anička.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna Krize ve vztahu

Paní Štěpánka je velmi empatická. Hlavně oceňuji rychlé objednání a pomoc po telefonu když jsem potřeboval. Opravdu mi moc pomohla a nasměrovala mne správným směrem. Pokud si ale někdo myslí, že problém za něj vyřeší psychoterapeut pak chápu negativní hodnocení. Vždy je třeba začít u sebe a paní Štěpánka ví jak na to. Takže za mně mohu jen doporučit

Paní Štěpánková je velmi chápavý a vřelý člověk. Objednání proběhlo bez komplikací, následná sezení byla příjemná, měla jsem vždy dostatek prostoru na vyjádření, důkladně jsme vše prodiskutovaly, a to i nad rámec standardní časové dotace. Mohu doporučit.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Špatná zkušenost. Paní Štěpánková si při našem prvním setkání načmárala nějáke nesouvislé, nečitelné poznámky, které mi pak na konci sezení dala. Při druhém sezení si samozřejmě nepamatovala, co jsme probíraly. Ukončit sezení s novým pacientem tak, abych mu šáhla na hlavu/rozčepířila vlasy jako malému děcku je neslýchané... obvzlášt když pacient naznačil, že má problém s fyzickým kontaktem.
Pokus o meditaci a dostání se do mého podvědomí rušil její vibrující mobil a nepřítomný hlas. Neuklizený stůl uprostřed ordinace (čaj, svačina, papíry) dával dojem, že jsem u někoho neznámého v bytě.

Po této zkušenosti jsem definitivně ztratila zájem vyhledat jakoukoliv ,,odbornou" pomoc.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Když člověk nemá dost vůle, aby ji zaměřil do svého nitra a nechá se rozptylovat nepodstatnými detaily ve vnějším světě, tak pravděpodobnost, že nalezne řešení své situace, je velmi malá. Řešení leží uvnitř - nikoliv vně.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Rovena je skutečný profesionál. K ní jsem přicházel sklesle, kdežto od ní nabytý novou energií, elánem a směrem, kterým se ubírat. Ten, kdo v životě neví, jakým směrem se vydat nebo pokud ho něco trápí, by měl zajít právě za ní.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Může partner i po rozchodu změnit názor? Chtít vše napravit?

Tak přemýšlím, co čekáte, že se tu dozvíte. Hledáte naději? Útěchu?
    Změna je život.
    Každý může mít jinou představu o nápravě a o svém světě :) .

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Co vás vede k takovému dotazu? Pravděpodobně: Obavy? Nedůvěra? To jsou vaše témata k řešení ;).

• krize ve vztahu
  • deprese