Psychoterapeut, Brno-Maloměřice A Obřany, Brno

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Výborná paní psycholožka, doporučuji. Snaží se vše vysvětlit a najít způsob pomoci. Jsem spokojená.

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

Běžný termín

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi příjemné prostředí, vstřícná a empatická terapeutka. První sezení, těším se na další. Děkuji.

Jezuitská 13, 1p., Brno Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Jiřího Salveta jsem vyhledala primárně kvůli depresi ze ztráty milovaného zaměstnání a ztráty smyslu života. Nejen, že mi pomohl překonat tyto těžkosti, ale také mě a mému partnerovi výrazně pomohl v komunikaci s manipulativním členem rodiny, se kterým sdílíme domácnost. Což vyžadovalo mimo dřívějšího uctivého jednání také asertivitu, sebevědomí a vytrvalost v prosazování vlastních hranic. Moc děkuji za sebe i partnera. Více

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

1 500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

Psychoterapie

700 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

700 Kč

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Červinkova 2472/1, Brno Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

900 Kč

• „U paní terapeutky nebyl problém s objednáním. Je velmi milá a empatická, s problémem mi dokázala pomoct během pár sezení. Můžu jen doporučit. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Hilleho 4, Brno Mapa

Mgr. Petr Doležal

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psychoterapeut, Psycholog

„Recenzi píšu zpětně po půl roce, co jsem to v sobě nechala vše, co jsem se dozvěděla na terapiích dozrát. Ahmad byl vždy skvěle naladěný a pokaždé jsem odcházela s nějakou myšlenkou, nad kterou jsem přemýšlela do dalšího sezení. Ze začátku jsem nevěděla, jak taková terapie chodí, takže jsem se moc neptala. Nicméně, brzy jsem pochopila, že to je hlavně o mně, takže jsem mluvila o všem, co mě napadlo. Narazili jsme na docela dost témat, které byly potřeba řešit. Na terapie jsem chodila od února do července každý týden a stálo to za to. Terapie byly možny uskutečnit i online, ale osobní návštěva je vždy lepší! Z Ahmada jde krásná energie, často jsem se s ním od srdce zasmála a je výborným podavačem kapesníčků! Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

Individuální psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

Soběšická 151, Brno Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka vytváří velmi příjemnou atmosféru. Nebere se děsně vážně, což jsem už v minulosti zažila u předchozího terapeuta. Zároveň profík – uvážlivá, vysvětlí. Přišla jsem za ní s náběhy na panické ataky, úplně jsem ztrácela půdu pod nohama. Paní psycholožka mi vysvětlila, co se při panice děje a velmi jemně a citlivě jsme během našich rozhovorů (zajímavé byly sny a hra na písku) probraly důležité souvislosti. Jaké mám vlastně pocity a neřeším je, jak jednám s lidmi, což bylo někdy nelehké si uvědomit, ale paní psycholožka byla klidná, stála u mě a mě nakonec mnohá sebepoznání dost osvobodila. Úzkosti jsem zvládla bez léků, za což jsem na sebe pyšná a paní psycholožce vděčná. Eva Více

Trávníky 31, Brno Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• „S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru. Více

Renneská třída 42, Brno Mapa

Michaela Klímová - psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi milý, empatický přístup. Dozvěděla jsem se jiné úhly pohledu na svůj problém, zcela nenásilně.

Příkop 8, Brno Mapa

objednanihonig@gmail.com

Individuální psychoterapie (50 minut)

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra působila empaticky a se zájmem pomoci. Na terapiích jsem se cítil příjemně a uvolněně. Měl jsem pocit, že se můžu svěřit s čímkoliv. Více

Malinovského náměstí 4, Brno Mapa

Mgr. Klára Pitlachová