Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• „Paní doktorka je milá, vše vysvětlí, popíše, vyslechne. Není problém cokoliv zkonzultovat. Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla. Ordinace je hezká a člověk se tam cítí příjemně. Více

Koněvova 1604/144, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek Mapa

psychiatrická ordinace

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé. Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Kostelní 23, Ostrava Mapa

Poliklinika Kostelní

• „Pani Mudr.Martinu je nejlepsi lekar jakeho jsem mela.Vzdy vstrictna,mila,empaticka,odbornik a clovek na svem miste.

Ruská 101/2887, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „S Paní doktorkou jsem už pět let a usilovně pracuje na tom mi pomoc. Paní doktorka je užasná a souhlasím se všema komentáři tady napsanýma. Jí patří moje velké díky za to že je a že dokáže svojí vstřícností pomoc. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

• „Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pokud chcete vědět to, co jste si nikdy ani nemysleli a chcete být zraňováni a chcete odcházet od psychiatra s horšími pocity než se kterými jste tam přišli, pak prosím, chápu, že různí lidé mají různé názory, ale takhle by to měl brát i tento lékař, ne na každého zapůsobí jeho vtípky a ne každému se uleví...já s ním spokojená bohužel nejsem...nejsem zvyklá na to, aby mě někdo z řad lékařů ničil. . .jsem citlivý člověk a myslím, že by to bylo dobré občas respektovat...tento pán Vám možná udělá dobře...co já vím? Za pokus to stojí :) Více

Žižkova 2379, Karviná Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie