Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Kateřina Ottová

Zubař, MUDr.

• N

Naprostá spokojenost milá profesionální paní doktorka nic u ní nebolí a hlavně opravdu je skvělá a umí. Vřele doporučuji všem.

• M

Tato lékařka je člověkem na svém místě. Neskutečně zlaté ručičky a empatie paní doktorky umí léčit i malé pacienty, kteří potřebují péči bolavých zoubků. S pozdravem Svobodová M.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Tomáš Vodvařka

Neurolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Degenerativní postižení páteře - původně těžké, nyní středně těžké

Svého času mě pan doktor po třech, nebo čtyřech návštěvách vyřadil z evidence, jelikož jsem nedělal pokroky a dostatečně nereagoval na léčbu (po operaci páteře). Ale nestěžuji si - není kam a zažil jsem horší věci.

• A

S přístupem pana doktora jsem velmi nespokojena, s pacientem zachází jak s věcí a hlavně mi přijde absolutně nevzdělaný v oboru tetanie.

Podívejte se na všechny názory (55) na lékaře

• Svatava Dedková

Kardiolog, MUDr.

• S
      Umístění: Poliklinika KostelníSlužby: invazivní kardiologie

Paní doktorka Dedková úžasná lékařka,profesionál,milá,Dokáže svým přístupem pacienta uklidnit i sestřičky jsou skvělé.milé-doporučuji

• H

Paní doktorka má vynikající přístup k pacientům, dokáže pomoci nejen odborně, ale i uklidnit dobrým slovem, což je skoro stejně důležité. Doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Radka Lenertová

Zubař, MUDr.

• Umístění: Radent s.r.o.

Vynikající lékařka, vše vysvětlí, příjemné ale profesionální vystupování. Strach ze zubaře zde není vůbec na místě.

• M
      Umístění: Radent s.r.o.Služby: Zanet

Vyborna zubarka s citem. Vse podrobne vysvetli a nabidne vsechny mozne reseni, aby se pacient rozhodnul sam, jakym zpusobem chce a muze resit danou situaci. Velmi profesionalni pristup a zaroven lidsky. Pokud prestava ucinkovat umrtveni, nebo je potreba “pripochnout” okamzite zareaguje. Zadny bezcitny reznik :)

• Miroslav Krabec

Psychiatr, MUDr.

• N
      Umístění: Poliklinika KostelníSlužby: Jiný

Úžasný člověk, velmi empatický a příjemný. Ve Všem se snaží vyhovět. Naprostá jednička ve svém oboru! ;) za mě maximální spokojenost;)

• Přidávám názor že pán doktor je velice ochotný,příjemný velice rád pomůže no prostě po všech stránkách vynikající...jsem s ním na 100% spokojená... zaslouží si velké díky !!

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře