Doporučení otorinolaryngologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• „Opravdu oceňuji profesionální, laskavý a citlivý přístup. Patřím mezi pacienty, kteří se dost obávají, má-li dojít k nějakému zákroku a zásahu, ale k paní doktorce mám obrovskou důvěru díky několik azkušenostem. Zároveň nejde jen o citlivé vyšetření, ale i na léčbě jsme se vždy domluvily. Popsala mi možnosti a byla vždy ochotna se mnou vše probrat. Více

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská

• Otorinolaryngolog

„Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Sokolská 2587/81, Ostrava Mapa

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „Paní doktorka je moc hodná, děti se jí nebojí, má naprosto profesionální přístup. Všem doporučuji. :-)

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Při kontrole na audio jsme se k audiu vůbec nedostali a pani doktorka velmi rychle a profesionálně vyřešila můj jiný problém ,který teda podle mně nebyl nic moc?! Asi vycitila , moji neochotu hospitalizace tak mě velmi chytře poslala hned další den teda v sobotu na kontrolu na pohotovost s tím , že v pondělí chce výsledky. Vedela určitě co se stane! Domů už jsem se z pohotovosti nedostal!! Akutní hospitalizace!! Určitě mě tímto svým fikaným způsobem ušetřila velkých problémů!! Moc ji timto děkuji!! Jsou se sestřičkou fakt sehraná dvojka!!! Správné soukolí! Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Paní doktorka mi úspěšně pročišťuje uši již několik let, jsem s ní velmi spokojen a prostředí na mě působí vždycky velmi púříjemně Více

Bruzovská 2529, Frýdek-Místek Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je trochu svérázný, napřed na mě houknul, že jsem se málem zvedla a odešla. Nakonec jsem zůstala a dobře jsem udělala. Zatím jsem v jeho péči, vyšetřuje mě a hledá v čem je problém velmi pečlivě. Sestřičky jsou vstřícné a hodné. Určitě pana doktora doporučuji. Více

Zálužanského 15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice a.s.

• Otorinolaryngolog

„Na rozdíl proti předchozím názorůr je moje zkušenost s panem doktorem Galdunem výborná. Díky ředění krve u mě propuklo těžké krvácení z nosu.To mi ošetřil na pohotovosti ORL jeden kolega pana doktora.I přes veškerou snahu ošetření udělat dokonale mi za 14 dní silné krvácení opět propuklo.Tentokrát byl na pohotovosti pan doktor Galdun.Už jsem věděla,že zákrok není moc příjemný.Pan doktor mi sliznici v nose znecitlivěl a snažil se krvácení zastavit.Bylo to vzhledem k ředění krve těžké,ale panu doktorovi se to přesto podařilo.Jsem panu doktorovi moc vděčná.Pane doktore děkuji Vám,nedejte se odradit. Více

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

Podlesí 311, Třinec Mapa

Tř. 17. listopadu 1790, Ostrava Mapa