Doporučení otorinolaryngologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Prostějov

• Otorinolaryngolog

„Paní primářka Škodová je velice výborná a zkušená lékařka. Moc mi pomohla, zaslouží si velké díky a to i za to jak vede oddělení a má příjemný personál, který se stará o pacienty na výbornou :) Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S panem doktorem jsem řešil nové naslouchátko pro svou 98letou prababičku. Pan doktor byl při vyšetření velmi trpělivý, pečlivý a ochotný, navzdory ztížené práci s tak starým pacientem. Máme velmi dobrou zkušenost. Více

Bořivojova 30A, Olomouc Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• „Paní doktorku Lahodovou jsem navštívila kvůli přetrvávajícímu problému se sluchem po nehodě na kole, kdy ani po mesíčním pobytu v nemocnici se nedoslýchavost nezlepšovala. Paní doktorka byla opravdu ochotná a jako jedna z mála se mi snažila opravdu pomoci. Při vyšetření zjistila, že mám v uchu krevní sraženinu. Až po jejím vytažení se mi výrazně ulevilo a sluch se částečně zlepšil. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat za ochotu a profesionální přístup. Více

Palackého 13, Olomouc Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

1 názor

„Doktor Pokorný je výborný lékař, který vždy velmi pečlivě vyšetří a vše vysvětl. Je vynikající a zkušený operatér. Před mou operací mi vše podrobně vylíčil co mě čeká, takže jsem byla naprosto klidná. Plně mu důvěřuji a vřele doporučuji. Více