Doporučení otorinolaryngologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kroměříž

• Otorinolaryngolog

„Poprvé jsem navštívila ordinaci MUDr. Kunetky s bolestí v uchu a s uchem zalehlým, byla jsem neskutečně mile překvapena. Jednak pan doktor působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem, úžasný pan doktor ze staré školy, který vše vysvětlí, ukáže, a chová se nesmírně empaticky. I sestra, myslím paní Drábková, byla profesionálem na svém místě. Dokonce mě překvapila tím, že si mě pamatovala z doby před cca 20 lety, kdy jsem chodila do jiné ordinace, kde ona tehdy působila. Ordinaci pana doktora Kunetky mohu jen doporučit a ač je to divné, na kontrolu u něj se budu i těšit. Což je u zánětu středního ucha co říct! Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog

„paní doktorka je ůžasná lékařka :) vždycky mi pomůže a poradí, měla sem cistu na záklopce krční a hned mě poslala do nemocnice a já po uzdravění k ní chodím na kontroli. těším se na ní :) Petra Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog

„s lekářem mám výborné zkušenosti, mohu jen doporučit - je vstřícný a opravdu se zajímá o své pacienty

Sušilova 1505, Holešov Mapa

Ordinace otorinolaryngologie