Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Hlavní 12, Šenov Mapa

Oční ambulance Šenov

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „Mohu vřele doporučit všem.

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Vstřícná paní doktorka, doporučuji.

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od narození mé starší dcery něco přes 20 let i se všemi dětmi,jednoznačně profesionální přístup po celou dobu,velmi vstřícná,sympatická paní doktorka,pokud hledáte opravdovou kapacitu v oblasti očního lékařství vřele doporučuji... Více

28. října 139, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Kdo,opravdu chce přijemnou péči a profesionálního lékaře ,ve svém oboru.Musím jen doporučit. K panu.doktorovi docházím nĕkolik let a jak sestřička,tak i pan doktor jsou příjemní.Ráda tam chodím? Více

28. října 35, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Byl jsem po urázu , byl jsem velmi spokojeny ......................děkuji pani Doktorce i sestřičce...

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Odborný lékař oční

• „Paní doktorka mi před pár lety odhalila začínající keratokonus, doporučila mi špičkovou kliniku. Tak z mé strany maximální spokojenost, Více

1. máje 230, Třinec Mapa

Odborný lékař oční

• „S paní doktorkou Rybenskou jsem velmi spokojený, rozhodně bych neměnil! Jsem překvapen, co tady čtu, že bere pacienta jen jako "čárku se spisu". Při každé návštěvě se paní doktorka ptá a zajímá se o můj zdravotní stav. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Podlesí 331, Třinec Mapa

Odborný lékař oční

• „Já si na paní doktorku nemohu stěžovat.

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa