Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kladno

• „Pan doktor mi dělal laserovou operaci očí. Výborný lékař profesionál s lidským přístupem. V dnešní době velmi vzácné. Mohu vřele doporučit. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Výborná lékařka .Chodím k ní už leta a nemohu si ji vynachvalit.Odbornice na vysoké úrovni.

Oční klinika JL, s.r.o.

• „Cela nase rodina je dlouholetym pacientem pani doktorky- pecliva, profesionalni, dlouholeta praxe. Jako bonus navic skvela organizace prace a prijemna sestricka k tomu. Nahodou jsme museli kvuli dceri vyhledat jineho lekare s akutnim problemem, ale rekli ji spatne diagnozu, takze se lecba zbytecne protahla, nez jsme se mohli vratit k pani doktorce, ktera pri prvnim kontaktu odhalila zdroj potizi... Více

Veleslavínská 30/1, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „Absolutne nechapu mistni negativni "nazory". Ano pani doktorka nema cas na vykecavani se s pacienty a misto toho leci. Vysetrila me profesionalne, doporucila mi lek, kdyz budu citit alergicke problemy, rekla, ze mi nic podstatneho neni a poslala me domu. CO VIC SI PRAT. Moji babicce na rozdil od jinych lekaru velmi pomohla a stale pomaha. Doporucuji Více

Oční klinika JL, s.r.o.

• „Přístup paní doktorky byl nejen profesionální,ale především nesmírně lidský.Díky tomuto přístupu jsem ztratila obavy,jak z výkonu,tak i následné rekonvalescence.Chtěla bych ji touto cestou moc za vše poděkovat. Paldusová Romana Více

1 názor

„Profesionální a lidský přístup. Velmi příjemná lékařka, pečlivě vyšetří, diagnostikuje, poradí a zodpoví každý dotaz. Maximální spokojenost. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Kliniku JL mohu jen chválit. Oční oddělení a kompletní personál jsou skuteční profíci. Pan primář osoba na pravém místě. Nemohu nec vytknout. Na této klinice se mi udělalo nevolno se ztrátou vědomí. Erudovaný personál ARO se mi profesionálně a mile ujal . Kliniku JL mohu jen a jen doporučit.Kéž by zde bylo každé takové pracoviště v republice . Více

Havlíčkovo náměstí 1439/33 (u Lidlu), Rudná Mapa

Oční ordinace Rudná

• V Hůrkách 1296/10, Praha Mapa

• V Hůrkách 1296/10, Praha Mapa

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.