Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Havířov

• „Paní doktorka je milá, vše vysvětlí, popíše, vyslechne. Není problém cokoliv zkonzultovat. Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla. Ordinace je hezká a člověk se tam cítí příjemně. Více

Koněvova 1604/144, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek Mapa

psychiatrická ordinace

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

• „Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé. Více

Kostelní 23, Ostrava Mapa

Poliklinika Kostelní

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pani Mudr.Martinu je nejlepsi lekar jakeho jsem mela.Vzdy vstrictna,mila,empaticka,odbornik a clovek na svem miste.

Ruská 101/2887, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „S Paní doktorkou jsem už pět let a usilovně pracuje na tom mi pomoc. Paní doktorka je užasná a souhlasím se všema komentáři tady napsanýma. Jí patří moje velké díky za to že je a že dokáže svojí vstřícností pomoc. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

• „Zdravím. Navštěvuji delší dobu pana doktora a teda za mě velká spokojenost a hlavně pomoc. Táňa. S.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velice dobrý lékař ,poradí zhodnotí ,snaží se pomoct ve všech směrech. Je příjemný a velice ochotný.

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi. Hodně pomohl mému synovi i mně. Má srdce na správném místě a je lidský. Vážím si toho. Moc děkuji pane doktore. S úctou Zapletalová Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

• „Velice milý, vnímavý lékař .Neodbyde Vás jako jiní lékaři ,vyslechne a hledá příčiny a volí vhodnou léčbu . Pečlivě vše vysvětlí ohledně způsobu volené léčby. Více

Daliborova 25/426, Ostrava Mapa

Ostravská psychiatrie s.r.o.

• „Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pro mne výborná, léky trefila a na hospitalizaci poslala když to fakt nešlo jen lékama. Pomohla mi velmi. Tam je problém, jak si pacient sedne, zvláště já s potížema s autoritama. Paní doktorka je třída. To její z. sestra grrr. Jsem moc senzitivní, jen se mi přišlo echt, že hlásí čekárně moji diagnózu a další "příhody" s jejím jemným chováním. Naposled mi přišla naopak velmi příjemná, jsem za to rád... Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „tato paní doktorka je opravdu velice dobra dělá svou práci velmi zodpovědně. Za celou dobu léčby jsem se přesvědčila ne jen o tom že přistupuje ke každému svému pacientovi s úctou a respektem bez rozdílu milé a klidně, ale také o tom ze ji mohu věřit umí člověku podat pomocnou ruku ale také jej v čas upozornit na chyby. podle potřeby umí byt i přísná. Doporučila bych ji všem kteří chtějí na sobě pracovat a potřebují pomocí. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Pokud chcete vědět to, co jste si nikdy ani nemysleli a chcete být zraňováni a chcete odcházet od psychiatra s horšími pocity než se kterými jste tam přišli, pak prosím, chápu, že různí lidé mají různé názory, ale takhle by to měl brát i tento lékař, ne na každého zapůsobí jeho vtípky a ne každému se uleví...já s ním spokojená bohužel nejsem...nejsem zvyklá na to, aby mě někdo z řad lékařů ničil. . .jsem citlivý člověk a myslím, že by to bylo dobré občas respektovat...tento pán Vám možná udělá dobře...co já vím? Za pokus to stojí :) Více

Žižkova 2379, Karviná Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie