Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Nýřany

• Praktický lékař

„Ochota.odbornost naprostá letitá spokojenost . Do ordinace paní doktorky chodím s očekáváním pomoci která se vždy nadstardně vyplní . Děkuji Špaček Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

ZDRAVCENTRUM SKVRŇANY, s.r.o.

• Praktický lékař

„Pani doktorka je vždy vstřícná, laskavá a trpělivá. Při jakémkoli problému dělá důkladnou analýzu a vyšetření. Ihned odebírá moč i krev a obvolava lékaře - specialisty u kterých chce rychle vyšetřit své pacienty. Je to vážně profík a i když čekání v řadě pacientů bývá někdy nekonečné, stojí za to si počkat. Nesmím zapomenout pochválit také báječnou sestřičku Janu, která je taktéž velmi laskavá a milá a děla svou práci na 1. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

• Praktický lékař

„Roky jsem hledala lékařku, která bude jednat rovnocenně a dokáže vysvětlit a pobavit se o způsobu volené léčby, zda je nutné brát antibiotika, zda není nutné je dobrat apod. Velice si uvědomuji jaké destruktivní dopady na lidské tělo má většina léků, sama se potýkám s chronickými potížemi z chyb předchozích lékařů. Paní Mlezivová je úžasná osobnost, se zkušenostmi a snahou! Jsem u ní 8 let a každá léčba měla hlavu a patu a byla úspěšná. Nejedná arogantně jako jiní lékaři a nepředepisuje jen driáky ze kterých má provize, jako jiní lékaři. Skutečně velmi chválím přístup, zajímá se o nové metody (což běžně také u lékařů dost chybí). Sestra je také velmi lidská a ochotná. Jediné mínus je, že dovolat se do ordinace je velmi obtížné. Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „Pečlivá, ochotná, milá. Mezi lékaři unikát.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• Praktický lékař

„Znám paní doktorku už řadu let.Po přestěhování ordinace jsem znovu zažádala o registraci k ní.Je velice milá a snaží se nic nezanedbat u pacientů.Mělo by být víc takových svědomitých lékařů,jako je ona.Přeji hodně trpělivosti s pacienty a paní doktorce hodně pevného zdraví.Šírová Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

„Naprostá spokojenost...

Masarykovo náměstí 351, Nýřany Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„K panu doktorovi Kolářovi chodím s celou rodinou více jak 10 let. Jsme sním velice spokojeni. Jeho přístup i odbornost 1A Více

Masarykovo náměstí 448, Nýřany Mapa

Praktický zubní lékař

U Borského parku 3, Plzeň Mapa

Zubní lékařská praxe

• „S paní doktorkou jsem moc spokojená!!! Velmi oceňuji její profesionální a osobní přístup k pacientovi. Je velice příjemná a ochotná a vždy mi dobře poradí. Více

Lochotínská 18, Plzeň Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Přestože v současné době zatím nebydlím v Plzni, přesto bych obvodní lékařku nevyměnila za nic. Pochopí pacienta, určí správnou diagnozu, nenechá nic náhodě. Opravdu lékařka na svém místě. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

• Praktický lékař

„Tato paní doktorka mi před 8 lety Zachránila život, 19.3.2021 slavím své druhé narozeniny. Absolutní profesionální přístup, který svou dukladnosti nic nezandbala, dokázala rozpoznat vážnost situace. Nikdy ji nepřestanu děkovat. Děkuji paní doktorko. Více

Lochotínská 1108/18, Plzeň Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Paní doktorka léčí v naší rodině již třetí generaci. Její přístup k pacientům je velice příjemný. Její přístup k léčbě hodnotím jako standartní, pečlivý. V případě potřeby poradí pacientovi vhodného specialistu a napíše potřebné doporučení. Její závěry vychází z dlouhodobé praxe a letitých zkušeností. Jako rodina nedáme na paní doktorku dopustit. Více

Sušická 90, Plzeň Mapa

• Praktický lékař, Internista