Ordinace praktického lékaře
Masarykovo náměstí 351, Nýřany

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Velmi spatne chování k pacientům. Kvůli nedorozumění s předpisem na léky mi hodil zdravotní zprávou se slovy “vas ja léčit nebudu”. Musela jsem kompletně změnit praktického lékaře, protoze s tímto doktorem a jeho sestrou je velmi těžké se rozumně domluvit. Rozhodne nedoporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Pokus o objednání převozky

Chování k lidem otřesný, arogantní, neochotný. Obzvláště ke starším lidem. Říct seniorce před operací, že převozku nenapíše, protože neví, jestli o svém stavu říká pravdu, ať přinese zprávy, které mají k dispozici mi přijde opravdu přes čáru.

Naprostá spokojenost...

Mohu jen doporucit. P.s. pokud cekjate ze s rymou prijdete ke doktorovy, a on vam da hned antibiotika, tak teda buh s vami.

Tak to já bych mu naopak za ty antibiotika dala palec nahoru! Kdykoli jsem u něj byla, snažil se mi vysvětlit, že se s nima má šetřit; je fakt, že vždycky zdůrazňuje, že je nerad moc předepisuje. Taky pokud vím, je jedinej, kdo si před nasazením antibiotik ověřuje přímo v ordinaci, jestli jsou opravdu nutný - má přístroj na měření CRP. Když jsem nedávno byla na ORL, tak mi tam doktorka bez jakýhokoli vyšetření nasadila antibiotikum, druhý den jsem byla u něj, udělal mi CRP a zjistil, že léky beru úplně zbytečně, protože je to jenom viróza! Takže za to, že antibiotika nasazuje opravdu jen tak, kde je to nezbytně nutné, ho moc chválím!

Chtěla bych říci, že od doby, co začal, až do dnešní doby se hodně zhoršil. Pořád kouká do počítače, na pacienta se skoro nekoukne, je roztěkaný, ptá se několikrát na to samé. Připadá mi, že nepobere víc příznaků, než jeden, vůbec se mu to v hlavě nespojuje. Prohlídky jsou velic povrchní, výsledek: "Já tam nic nevidím". U jiného lékaře jsem okamžitě dostala antibiotika a týden v klidu. On by mě s tím poslal do práce, protože tam "nic neviděl". Kolegyně k němu chodila léta, nepoznal, že má rozedmu plic, na to jí přišli až na plicním a ještě se ptali, ke komu jste chodila, to už jste měla přijít před pěti lety!!!Takže hrůza děs. Nevěřím mu ani za mák!

Je to výborný lékař a má i nejlepší zdravotní sestřičku!!

Jsem hodne spokojen.Určite bych neměnil.

Milý, příjemný, chytrý a spolehlivý doktor!! Takových co nejvíce!!!

Nejlepší lékař v Plzeňským kraji. Mohu jen doporučit.