Umístění: MOJE AMBULANCE a.s. Jiný

Tato paní doktorka mi před 8 lety Zachránila život, 19.3.2021 slavím své druhé narozeniny. Absolutní profesionální přístup, který svou dukladnosti nic nezandbala, dokázala rozpoznat vážnost situace. Nikdy ji nepřestanu děkovat. Děkuji paní doktorko.

Umístění: jiné místo Dlouhodoba nevolnost, rodinná anamneza - hyperthyreoza

Paní doktorce Krystlové, bych doporučovala absolvování kurzu empatie a empatické chování pro lékaře. A dále by se měla určitě zaměřit na vzdělávací programy určené pro Všeobecné praktické lékaře. Protože v dnešní době a v tomto století opravdu nestačí mít pouze titul a arogantní chování. Paní doktorce jsem toto doporučila sama a tak doufám, že si vezme mé rady k srdci. Veřejně to mohu napsat aspoň jako varování před těmi, kteří by se v budoucnu chtěli svěřit do jejích rukou. Pokud si chcete ušetřit zbytečné nervy raději si najděte jiného praktického doktora.

Umístění: MOJE AMBULANCE a.s.

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Velmi mi pomohla, vždy ochotná. Poslala mne na všechna důležitá vyšetření. Jana Groskopfová

Umístění: MOJE AMBULANCE a.s.

Doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Od začátku vyšetření se chová k pacientovi,jakoby ji obtěžoval. Je až neskutečné ,co si k pacientovi dovolí. I přes přetrvávající zdravotní problémy je schopná z pacienta udělat někoho,kdo má cituji 'potřebu furt chodit po doktorech'. Člověk,který se k lidem chová tímto způsobem,nemá ve zdravotnictví co dělat. Měla by si uvědomit,že pacient rozhodně není její podřízený a její projev si každý líbit nenechá. Nováková Eva