Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Široko daleko nejlepší lékařka s velkým nadhledem, doktor co člověku dokáže vysvětlit že nemoc se nevyléčí jen práškami.Moc si paní Doktorky vážím za její přistup a profesionalozaci, názor a empatii!

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Roky jsem hledala lékařku, která bude jednat rovnocenně a dokáže vysvětlit a pobavit se o způsobu volené léčby, zda je nutné brát antibiotika, zda není nutné je dobrat apod. Velice si uvědomuji jaké destruktivní dopady na lidské tělo má většina léků, sama se potýkám s chronickými potížemi z chyb předchozích lékařů. Paní Mlezivová je úžasná osobnost, se zkušenostmi a snahou! Jsem u ní 8 let a každá léčba měla hlavu a patu a byla úspěšná. Nejedná arogantně jako jiní lékaři a nepředepisuje jen driáky ze kterých má provize, jako jiní lékaři. Skutečně velmi chválím přístup, zajímá se o nové metody (což běžně také u lékařů dost chybí). Sestra je také velmi lidská a ochotná. Jediné mínus je, že dovolat se do ordinace je velmi obtížné.

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Nemoc

Za mne nejdelší čekací lhůta. Jdu k doktorů jednou za tři roky a vždy čekám nejméně 2,5 hodiny s pacienta a v čekárně co kuckají na celé kolo. Všude jinde to odsýpá jen paní doktorka má na každého pacienta nejméně 20 minut apod.. Sem přijít má smysl když se chcete nakazit,????????

Přídávám se se k hodnocení pacientů přede mnou! Prostě v této ordinaci to nemá chybu-skvělí přístup k pacientům jak od lékařky tak i sestřičky.

Perfektní lékařka, pečlivá,zodpovědná, skrátka super.

Velmi vstřícná, příjemná a ochotná.

Je opravdu dobrá, lidská, prostě doktor na svém mmístě.

Pavel Kopeček

Užasná paní doktorka, milá vstřícná a hlavně pečlivá. Chodím k ní velice ráda. Moc mi pomohla a stále pomáhá. Vřele všem doporučuji.

Úžasná paní doktorka přešla jsem k ní až z Boru,vstřícná,milá,profesionální.Vřele doporučuji.

Dobrý odborník,milá,vstřícná,pečlivá!