Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla úžasná lékařka. Vždy ochotně pomohla a pacienta vyslechla. Vše s ním komunikovala. Bohužel z polikliniky odešla. Nezbývá než najít jiného lékaře. Její nástupkyně odmítá pokračovat v léčbě, kterou úspěšně paní doktorka Dvořáková nastavila. Smutné.

Pečlivá, ochotná, milá. Mezi lékaři unikát.

K pani doktorce chodim jiz mnoho let a nemohu si ji vynachvalit , vzdy mi dokazala pomoci a pokud si nebyla jista poslala me k odbornikovi . Je velice mila a vstricna , vsem ji doporucuji

Středa večer skoro 40 horečka, čtvrtek státní svátek čert mi byl ten 17. listopad dlužen, pohotovost raděj riskovat nebudu. Pátek horečka se stále drží na 39 - cítím se a vypadám jak těžký opilec těsně před deliriem, a už vím , že do Plzence ke svému obvoďákovi nedojedu živ. Proč já debil jej nezměnil když jsem se přestěhoval ? Vyrážím tedy s kalnou myšlenkou že se vnutím ke své ORL na Borech, lěč ouha čeká tu dalších asi 30 lidí, snad sebevražda by byla rychlé řešení. Jeden jasný záblesk ve výtahu 1.p praktičtí lékaři - u p. dr Dvořákové dokonce nikdo nečeká !!! S divokým výrazem ve tváři , páchnoucí vietnamskou mastí , a potíce se tak, že se za mnou dělají mraky klepu na dveře očekávajíce cokoli. Otevírá mi milá paní, velice ochotně mě přijme , vyslechne mou trochu komplikovanější anamnézu což je důležité pro volbu léčby , a ve všem mi vyjde ochotně vstříc. Již tímto přístupem odcházím z poloviny uzdraven. Tedy nemohu soudit po jedné návštěvě kvality lékařské, ale za ty lidské dávám jedničku.

paní doktorka je fanj nic nezanedbá, jsem spokojená.

Č

Vynikající,vstřícná a příjemná.Komunikace s pacinentem na vysoké úrovni.Vyjde ve všem vstříc.Vzdělaná a bystrá.Je to i naše rodinná lékařka a je to výhoda.Je to super člověk.

mohu vřele doporučit. Vystřídala jsem již několik lékařů, ale zde jsem opravdu spokojená. Několikrát jsem k ní šla s přesvědčením, co mi je, ale ona se mnou nedala zviklat. Poslala mě ke specialistovi a její diagnoza se potvrdila.
Také nejsem příznivec antibiotik a ona mi vyjde vstříc, pokud to není riziko.
Děkuji jí za její snahu, péči a starostlivost.

X

Pokud k obvoďákovi zajdete jen jednou za čas a vyřeší to Paralen, tak dobrý, ale nedejbože aby vám něco skutečně bylo, pak je lepší jít rovnou ke specialistovi... Moderní trendy a léky nejsou v této ordinaci právě na pořadu dne...

Vynikající, je to naše rodinná lékařka - jsme velmi spokojení.

Milá, příjemná, pečlivá, hlavní je, že komunikuje s pacientem. jsm s ní moc spokojená. Chodíme k ní celá rodina