MUDr.

Petra Čejková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• ZDRAVCENTRUM SKVRŇANY, s.r.o.

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň 3, 318 00 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

• Umístění: ZDRAVCENTRUM SKVRŇANY, s.r.o.Služby: Běžná péče

Dávám 4 hvězdičky jen proto, protože je vždy co zlepšovat a bezchybný nejsme určitě nikdo. K paní doktorce chodím léta a nikdy jsem neměl jiný pocit než mám při návštěvě kamarádky. Asi bych měl problém s rektálním vyšetřením, ale to mi kamarádky taky nedělají.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Zuzana Protivová
    Zuzana Protivová
    Vejprnická 56, Plzeň
    Paní doktorka asi není "doktor Sova ", ale vždy a v každém případě dokáže poradit a pomoci. A to nejen v ordinaci,… Více

Jaroslava Hodková
    Jaroslava Hodková
    Prostřední 48, Plzeň
    Paní doktorka je skutečně člověk na pravém místě vřele dporučuji Více

Věra Protivová
    Věra Protivová
    Tylova 57, Plzeň
    Paní doktorka však již zemřela. Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Jsem velmi spokojena s přístupem a vedením preventivní prohlídky paní doktorky Skoumalové. Doporučuji. Více

Zkušenosti a dovednosti

• všeobecný praktický lékař

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů