Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Nová Role

• Praktický lékař

„Mudr.Igazová je má praktická lékařka,nemám sní jedinný problém.Je milá,hodná,sympatická a vždy ráda ochotně vyjde vstříc. Více

SU a.s. divize Jiří P.O.BOX 17, Vintířov Mapa

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• „Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Empatická, vlídná, hodná a pečlivá. A má úžasnou sestričku Martinku. Za mě super, po předchozích zkušenostech s jiným praktikem. Více

Hlavní 1380, Ostrov Mapa

MEDIPRIL s.r.o.

• „Byl jsem u paní doktorky. Byla velice příjemná ochotná. V mé nemoci mi velice pomohla a odhalila její příčinu.

Kraslická 26, Svatava, Sokolov Mapa

Dům klidného stáří s.r.o.

• Praktický lékař

„S přístupem k pacientům i způsobem léčení jsem velmi spokojena. Jsem ráda, že je právě u nás v Habartově. Jana Kässová Více

Karla Čapka 148, Habartov Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor ve Varech. Vše vyřídí za vás. Ochota a podpora pacientů je jeho hlavni prioritou. Velice vstřícný. Kéž by byli všichni doktoři jako je Pavel. Standa Černý Více

Libušina 24, Karlovy Vary Mapa

• Praktický lékař

„Také já jsem s paní doktorkou Rundovou velmi spokojený . Je přívětivá , vstřícná a trpělivě na vše potřebné odpovídá . Je zkrátka taková , jaký má lékař být . Rád ji případně doporučím také jiným . Spokojený jsem taktéž s její paní sestřičkou . Ivo Urban Více

Jednoty 1628, Sokolov Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je především dobrý člověk která rozumí své profesi chová se lidsky nikdy jsem jí neviděl že má špatnou náladu vždy se usmívá je to naše sluníčko. přeji jí brzké uzdravení Více

Rolavská 237, Nová Role Mapa

• Praktický lékař

„když jsem u Pana doktora Pazdiora tak si nemohu stěžovat už 25 let k němu chodím a jsem moc rád že ho tu máme je to doktor na úrovni Více

Střední 77, Pernink Mapa

• Praktický lékař

„Již několik let docházím mudr. Brožovi, vždy, usměvavý, milý, schopen naslouchat , a nikdy mě sni čím neodmitnul, veškerá vyšetření jsou na místě, a indikace léčivých preparátů individuálním přístupem medikace vzdy zabrala s Dobr výsledkem, bez nutno další kontroly. Doporučuji víc takovych mudr. Jako je pan Brož, děkuji Více

• Praktický lékař

„doktor je to dobrej,kdyz k nemu prijdu ,jsem spokojenej,hlavni je pro me ze rozumi vecem kolem nohou,hraju aktivne fotbal a kolikrat sem u nej byl s problemem,natazeny,vyvrknuty a jiny blbosti s kolenama kotnikama a vzdycky zaordinoval dobre,tak jen chvalim a kreteny co na nej nadavaj nechapu,maj moznost jit k jinymu doktorovi a ne ho pomlouvat Více

Okružní 226, Březová Mapa

• Praktický lékař

„jedno velké děkuji pane doktore za letitou ,super údržbu mého zdraví ,poděkování patří i sestřičce !!!!

Dlouhá 14, Horní Slavkov Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý den, jsem pacientem paní dr. Bohmövé je to skvělá paní doktorka, chodíval k ní i můj tatínek, který byl také spokojený a tak, když jsem odcházela od dětského doktora, byla ona mojí skvělou volbou. Její přístup k pacientům je vždy skvělý. Paní doktorka je velice empaticka a vždy mi vysvětlí vše co se týče mého zdravotního stavu. Více

Závodu míru 636, Nejdek Mapa

• Praktický lékař

„Výborný doktor, jsem ráda, že jsem se k němu dostala. Při problémech pomůže, ochotně napíše vyšetření a žádanky. Má velice lidský přístup, vždy je milý a ochotný. Více takových! Více

Poliklinika Sokolov

• „Výborný lékař, skvělý diagnostik, velmi vstřícný.

• Praktický lékař

„Pani doktorka Hana Lajblová je moc hodný človíček dokáže každé vyšetření vysvětlit dopodrobna .Je pečlivá a neodbývá pacienty dokáže jim naslouchat .Jsem ráda že kní chodím lepšího lékaře jsem si nemohla přát .Sestřička je také moc hodná obě jsou sluníčka rozehřejí vás jak tam vejdete , a naráz zvás opadne strach Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

Poliklinika Ostrov

• Praktický lékař

„Pana doktora Chámu návštěvuji už od roku 1992. Je to nesporný odborník. Snaží se vždy zjistit diagnózu. K pacientům je hodný a ohleduplný i když se někteří pacienti - simulanti chovají hrozně. Jiného doktora bych neměnil. Snaží se pacientovi pomoc a nemoc vyléčit. Kéž by takových doktorů bylo víc. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nikdy sjem se s lepší lékařkou nesetkal. Má velice dobrý přístup k pacientům a opravdu člověku pomůže.

č.d. 31, Vojkovice Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý den, přečetla jsem si recenze na pana MUDr. Čirče a dost jsem se podivila nad jejich obsahem? Jsem pacientkou u pana doktora již skoro 2,5 roku a mohu vyjádřit jen plnou spokojenost s léčbou a jeho podporou. Neumím si vůbec představit, že by svou praxi v Lokti neprovozoval. Mám vícero diagnóz a bez operativnosti pana doktora si svůj vztah pacient-lékař, jako invalidní důchodce, neumím ani představit. Předchozí léčbu jsem absolvovala na jižní Moravě, mohu tedy docela objektivně posoudit přístup pana doktora Čirče k pacientům. Přeji panu doktorovi ať se mu v jeho práci pro pacienty daří. Pacientka ze Sportovní ul., Loket. Více

T. G. Masaryka 92, Loket Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé