Praktický lékař Česká Skalice

• Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

54963 Machov 119, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Dobrý doktor vřele doporučuji.

nám. K. Čapka 147, Malé Svatoňovice Mapa

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Odborník na rehabilitaci. Moje bolest zad vždy po jeho zásahu výrazně ustoupila. Pokaždé mně pomohl co by praktický lékař i při jiných zdravotních problémech. Jsem jednoznačně velmi spokojen. Moji objektivitu ale možná trochu oslabuje skutečnost, že jsem velmi spokojen s českým zdravotnictvím celkově. Více

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „paní doktorka mě překvapila svojí vstřícností, ochotou i profesionálním jednáním, mluví narovinu a dokáže pomoci, rozhodně doporučuji, rovněž její sestřička je velice vstřícná a pohodová.... Více

Kladská 128, Náchod Mapa

• Praktický lékař

„Je to opravdu lékař s dobrým přístupem k pacientům. Nedokáži posoudit odbornost, memám velké problémy ale předpokládám, že je na dobré úrovni. To je názor nejen můj. Více

Radima Drejsla 619, Dobruška Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Obě dvě paní doktorka Suchánková i zdravotní sestřička paní Tremlová jsou ukázkou jediné věci - TAK TO MÁ VE ZDRAVOTNICTVÍ VYPADAT.Kdykoliv tam jdu, tak od těchto dvou lidí s pozitivním pocitem. Děkuju Více

54242 Pilníkov, Ke Hřišti 100, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Vynikající lékařka, za svůj život,(76 let), jsem nepoznal lepšího praktického lékaře. Snaha pomoci je příkladná. Pečlivá, svědomitá lékařka, odborník na svém místě. Více

Heydukova, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Jsem rád, že v ordinaci již nepracuje MUDr. Javorský. Zpočátku byl supr, ale později bylo vidět, že ho práce nebaví. Štvalo mě, když mi cpal ty své ,,zázračné" vitamíny. Velmi rozporuplný člověk. MUDr. Javorská má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům. Lepší lékařku jsem si nemohli v NM přát. Je to nejen skvělý odborník, ale i člověk. Více

T.G.M. 197, Nové Město nad Metují Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Velice mne překvapil negativní názor prvního příspěvku. S lékařkou paní Michaelou Horákovou Peroutkovou mám pouze kladné zkušenosti. Vždy se velice pečlivě zajímala o můj "problém" a erudovaně a vysoce profesionálně jej vyřešila. Jsem rád, že je mojí obvodní lékařkou a tímto jí vyjadřuji svůj vděk. Petr Ehrenberger Úpice Více

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Poliklinika Úpice s.r.o

• „Jsem pacientem u paní doktorky již mnoho let a jsem s Tím,jak přistupuje k problémům nad míru spokojen. Je velmi precizní,vlídná a má skutečný zájem o své pacienty. Mimo to má vynikající sestřičku,se kterou tvoří neskutečně profesionální a vždy příjemný tým. Více

Jiřího z Poděbrad 221, Hronov Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Ráda bych tímto poděkovala panu doktorovi za akutní ošetření. Byli jsme v jeho regionu na dovolené a já potřebovala lékařské ošetření. Ostatní dva praktičtí lékaři v Červeném Kostelci mě odmítli ošetřit. Pak doktor mě naopak přijal velmi vlídně, ošetřil mě, byl velmi milý a zajímal se. Proto ho touto cestou doporučuju jako dobrého člověka a ochotného lékaře!!! Děkuji moc, Tylová Více

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec Mapa

• Praktický lékař

„velmi příjemný a spolehlivý lékař

Boženy Němcové 738, Náchod Mapa

• Praktický lékař

„Jsem moc ráda, že je to můj dlouholetý doktor. Umí svoji práci se vstřícností a přehledem profesionála. Mnohokrát mi pomohl a patří mu můj dík. Je vlídný a také toto o něm slýchávám. Jeho sestřička je velmi milá a odběry jí jdou skvěle a to mohu říci, protože ani v nemocnicích se s takovým bezproblémovým odběrem ne vždy setkala.Vždy je dobře naladěná a usměvavá, je to takové zdravotnické sluníčko. Moc bych touto cestou jim obou chtěla poděkovat a popřát hodně zdraví a štěstí a všem těm, kteří k němu chodí s vědomím, že jim pomůže, tak hodně let, aby nám ještě dlouho vydržel ve svém povolání. Více

a.s. Stavostroj, Nové Město nad Metují Mapa

• Praktický lékař, Internista

„K panu doktorovi Valentovi chodil můj otec, i má maminka a i já stále dojiždím.profesionalni rychlý a stálý přístup léčení či rady zůstat stále zde u Valentů.za mě určitě ano Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• „Mam ho rada. rozumi cloveku, jeho problemum A potizim.Navic je vtipny, svetaznaly ,zadny morous. Pane doktore,uz budu chodit jen k vam, pro me jste nejlepsi. Doufam,ze mi brzy zase neco bude ☺ Více

Černilov 38, Třebechovice pod Orebem Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Ivan Pařízek je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Výborný člověk a pan doktor. Irena Theodora Auerová Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa

• Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená. K pacientům má velice lidský přístup a po odborné stránce si rozhodně nemůžu na nic stěžovat. Někteří z těch, kteří přidali svůj názor, si stěžují na spousty důchodců v jeho čekárně. Mladí lidé samozřejmě doktora tak často nepotřebují. Ale to asi pochopí teprve tehdy, až zestárnou. Právě to, že dokáže své pacienty vyslechnout a snaží se jim pomoci, je významná součást léčení. Více

T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„MUDr. Hartman nemá na Trutnovsku a přilehlém okolí konkurenci Ať co se týče vybavení v kardiologii, fundovanosti a v péči o pacienta. Vždy navrhne komplexní vyšetření, zajistí specialisty, pomůže a sám navrhne a zařídí možnost požádat o ČID, pokud to zdravotní stav pacienta umožňuje. Můžu jen chválit a být vděčný a hrdý, že jsem jeho pacientem. Více

Náměstí horníků 830, Rtyně v Podkrkonoší Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „zatím jsem se s lepší praktickou lékařkou ve svém životě nesetkala není v ničích silách zavděčt se všem

Komenského 48, Nové Město nad Metují Mapa