Soukromá zubní ordinace
K Milíčovu 674/2, Praha

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Pani doktorka je milá, ale co se týče zubní péče, je to katastrofa. Rtg snímky téměř nedělá, když je udělá, přehlédne nespočet kazů nebo se jimi vůbec nezabývá.
Je zajímavé, že chodíte pravidelne po 1/2 roce na prevenci, vždy slyšíme že je vše v pořádku, vrtačku jsme neviděli již několik let.
Po “péči” Dr. Vláchové jsme skončili s korunkami a trhání zubů, který už náš nový zubař bohužel nedokázal zachránit.

Umístění: Soukromá zubní ordinace

K paní doktorce Vlachové chodí celá naše rodina a jsme velmi spokojeni jak s jejím přístupem k nám jako pacientům, tak i s odbornou péčí o naše zuby, lepšího zubaře nenajdete jen tak ! Jsme ji za mnoho vděčni a děkujeme za to, že jsme jejími klienty! Ta samá chvála patří i její sestřičce v ordinaci Mileně!
Běla a Pepa Mixovi

Umístění: Soukromá zubní ordinace

Paní doktorka Vlachová je milá, ochotná a velice šikovná. Po odborné stránce je na velmi vysoké úrovni. Je to zdaleka nejlepší stomatolog, k jakému jsem kdy chodil.

Nemohu posoudit kvalitu odborné péče paní doktorky. Nicméně co se týče jednání s pacienty, tak jsem byla nepříjemně překvapena jejím jednáním s dcerou (3 roky). Na pravidelné prohlídce dcera nechtěla otevřít ústa. Paní doktorka jí nejprve nabízela, že dostane diplom, odměnu a pak začala strašit kazy a Motolem. Když se dceři do pusy dostala, vyhrožovala, že jestli jí kousne, naplácá jí "máma nemáma". Dítě, které není vychováváno v principu odměn-trestů, výše uvedené chování nechápe, a tudíž nereaguje. Vyhrožovat bitím by dle mého názoru neměl nikdo, tím méně lékař.
(Dcera nekřičela, jen prostě nechtěla otevřít ústa, sedíc na křesle. Upozorňovala jsem při příchodu sestru i doktorku, že má špatné zkušenosti a vyšetřením u dět. gynekologa - taky křeslo.)

Jsem velmi spokojená. Po změně dlouholeté zubařky, která tu byla, jsem se trochu bála. Paní doktorka ale vše pečlivě vysvětluje, nebojí se použít odborné výrazy a detailně popisuje každý svůj krok, včetně zvuku nástrojů, aby se pacient nelekl, před vším včas varuje a má krásnou moderní a čistou ordinaci. Sestra ochotná a milá.