Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní doktorka je výborná profesionálka ve svém oboru. Je velmi vstřícná a ohleduplná. Lepší lékařku neznám. Mohu jen doporučit.

B
Ověřený profil

Prostě paní zubařka, doporučuji všem. Ochotná. Jen sestřička není vždy příjemná,ale o té to přece není. Navštěvuji ji už 7 let a neměnil bych.

M
Ověřený profil

Paní doktorka mi dala dohromady zuby tak, že se i mně začaly líbit, našla mi kazy pod plombami, na které jiný (pekelně drahý) zubař nepřišel. Od doby, co k ní chodím, mám zuby v pořádku. Stejně si ji chválí i můj přítel, kterého se mi podařilo ještě vmáčknout. Naprostá profesionálka a sestra též, obě navíc milé. A platby u ní jsou velmi rozumné, většinou jsem neplatila nic nebo pár stovek (aspoň to tak bylo, jelikož už mám zuby leta bez problému, tak teď vlastně ani nevím :)).

A
Ověřený profil

Vyborna lekařka, od detstvi jsem mel z navstevy zubaru fobii, ale pani doktorka je opravdu profik!

J
Ověřený profil

Výborná zubařka, vše předem vysvětlí, nabídne alternativy a následně dobře provede. Výborně komunikuje i s našimi dětmi, kteří k ní chodí na preventivní prohlídky ještě s mléčnými zuby. Přál bych všem českým pacientům, aby všichni doktoři přistupovali k pacientům jako ona.

Bezvadná zubařka, ochotná, citlivá, velmi schopná. Nikdy bych jí nevyměnila, cestujeme za ní už na několikátou adresu a děláme to rádi!

Nejlepší doktora, kterou jsem kdy potkala, je to profík v oboru, DOPORUČUJÍ..ale mám pocit, že nové pacienty nepřijímá.

Maximální spokojenost!Přestěhovala jsem se a paní doktorka Košťáková mi byla doporučena kolegou.Tři dny předem jsem měla strach.Zbytečně.Je velmi milá a vstřícná,před zákrokem vše bezvadně vysvětlí.Mohu říci,že tak ukázkovou péči jsem při prohlídce nezažila.Navíc je velmi příjemné,že v čekárně nečekáte.Mohu jen doporučit a dát palec nahoru.Děkuji,Ilona.

velmi dobra,doporucuju

velmi dobrá

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Související vyhledávání