Petra Košťáková, zubař Praha

MUDr. Petra Košťáková

Uložit

Zubař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Prostě paní zubařka, doporučuji všem. Ochotná. Jen sestřička není vždy příjemná,ale o té to přece není. Navštěvuji ji už 7 let a neměnil bych.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi dala dohromady zuby tak, že se i mně začaly líbit, našla mi kazy pod plombami, na které jiný (pekelně drahý) zubař nepřišel. Od doby, co k ní chodím, mám zuby v pořádku. Stejně si ji chválí i můj přítel, kterého se mi podařilo ještě vmáčknout. Naprostá profesionálka a sestra též, obě navíc milé. A platby u ní jsou velmi rozumné, většinou jsem neplatila nic nebo pár stovek (aspoň to tak bylo, jelikož už mám zuby leta bez problému, tak teď vlastně ani nevím :)).


A
Ověřeny pacient

Vyborna lekařka, od detstvi jsem mel z navstevy zubaru fobii, ale pani doktorka je opravdu profik!


J
Ověřeny pacient

Výborná zubařka, vše předem vysvětlí, nabídne alternativy a následně dobře provede. Výborně komunikuje i s našimi dětmi, kteří k ní chodí na preventivní prohlídky ještě s mléčnými zuby. Přál bych všem českým pacientům, aby všichni doktoři přistupovali k pacientům jako ona.


Bezvadná zubařka, ochotná, citlivá, velmi schopná. Nikdy bych jí nevyměnila, cestujeme za ní už na několikátou adresu a děláme to rádi!


Nejlepší doktora, kterou jsem kdy potkala, je to profík v oboru, DOPORUČUJÍ..ale mám pocit, že nové pacienty nepřijímá.


Maximální spokojenost!Přestěhovala jsem se a paní doktorka Košťáková mi byla doporučena kolegou.Tři dny předem jsem měla strach.Zbytečně.Je velmi milá a vstřícná,před zákrokem vše bezvadně vysvětlí.Mohu říci,že tak ukázkovou péči jsem při prohlídce nezažila.Navíc je velmi příjemné,že v čekárně nečekáte.Mohu jen doporučit a dát palec nahoru.Děkuji,Ilona.


velmi dobra,doporucuju


velmi dobrá


Moc doporučuji.Oceňuji velkou profesionalitu,rychlost a zručnost její práce.Potrpí si na dochvilnost,ale pokud jste objednaní,v čekárně nečekáte.Moje dcera ji miluje/3 roky/.Paní doktorka to s dětmi umí a po každém ošetření má připravenou malou odměnu za statečnost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti