Zubní ordinace
Kučerova 808/13, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní zubařka je PERFEKTNÍ co u jiných zubařů extrémně bolí u ní pouze šimrá.
Vždy příčinu problému laicky vysvětlí , pokaždé než se stáčím bát je zákrok hotov. V každém případě doporučuji každému kdo se návštěvy u zubaře bojí !!!

Přes negativní zkušenosti se svým bývalým stomatologem, který mě přes 20 let chlácholil, jak mám ukázkový chrup a přitom mi paní doktorka musela vrtat hned tři zuby a řešit zánět dásní, jsem na zubaře nezanevřela a to právě díky ní. Výborný přístup, výborná péče. Jsem naprosto spokojena.

paní doktorka vstřícná,,,,,,,chodila jsme k ní 8let.měla jsme problémy kanálky a jiné co mě stálo hodně penez cirka 30tisíc.dnes po roce paní doktorky jsme se dozvědela že vše špatně a vše se musí dělat znova.trpim,,takže u mě velmi slabý.jě my to líto,ale m,eli by to lidé vedet že jí asi moc o pacienty nejde.jinak by vše delala precizně

Paní doktorka je skvělá, mohu všem doporučit. Velice mi pomohla. Předešlý zubáři mě většinou jenom "plýsnili" a pořádně nevysvětlili základy správné peče o chrup. Poslední zubař při čištění kanalků nepracoval dostatečně důkjladně a tak mě občas pobolíval "mrtvý" zub. Dostal jsem kontakt na paní doktorku Cestrovou a ona mi pomohla. Zub "dočistila", nasadila krásnou korunku a po bolesti ani vidu. Její péče je opravdu vzorná a přestože návštěvy zubaře nejsou mým "hobby", od teď se to podstatně změnilo k lepšímu. Moc ji za vše děkuji a jsem rád, že jsem k ní začal chodit.

Mým celoživotním problémem byl nepřekonatelný strach ze zubařů.Když mě před X lety stav mého chrupu a bolesti donutily navštívit zubní ordinaci,ocitl jsem se čirou náhodou v křesle a péči paní doktorky Cestrové.Od té doby mohu bez nadsázky říct,že se mi v tomto směru změnil svět.Tato vlídná,citlivá a především neskutečně profesionálně šikovná dáma mi nejenže za ta léta co k ní docházím dala chrup dopořádku ale především dokázala něco,pro mě dříve naprosto nepředstavitelného.To,že se pokaždé na každou návštěvu její ordinace vždy doslova těším! Za to jí i její příjemné setřičce vzdávám úctu a děkuji.

Je mi líto, že musím napsat negativní hodnocení. Je velmi milá a vztřícná, ale díky její péči jsem si užila dost a dost bolesti. Přišlo mi, že mi vlastně ani nevěří, že mě od ní opravené zuby stále bolí. Výsledek? Vyhledala jsem zubaře,který mi zuby zrentgenoval a konstatoval rozsáhlý zánět u obou opravených zubů. Jeden zub již nejde zachránit, druhý snad půjde. Velmi se divil, že toto nebylo rozpoznáno zubařkou.

Pokud máte strach ze zubaře, navštivte paní doktorku Cestrovou! :)

Proste nejlepsi doktorka co znam a k tomu jeste krasna sestricka. Profesionalni provedeni,bez bolesti a bere ohled na pacienta. Ceny velmi slusne!

Byla jsem paní doktorkou velmi překvapena. Úplně náhodou jsem ji zhruba před 3 lety našla na netu. Vzala mě i přes moji pojišťovnu(hodně zubařů nechce brát VZP).
Trhala mi 8 zub, do půl minutky venku, bez bolesti a komplikací. Informuje dopředu k jakému výkonu je nutno přikročit a dá na výběr varianty. Vše vysvětlí a velmi velmi šikovná!
Mimo jiné, jediná zubařka, která mi vybělila zuby za velmi přijatelnou cenu a to dokonale, jako perličky. Všichni ostatní zubaři mi tvrdily, že v životě nemohu mít bílé zuby, neb tetracykliny je zničily! Je o víc jak rok a zuby jsou v pořádku a krásně bílé.

Četla jsem si hodnocení od ostatních. Moje zkušenost s paní doktorkou je velmi dobrá, dřívější zubaři mi moc nepomohli a navíc mě to vždy bolelo.

Paní doktorka je první zubažka, která mi od bolesti pomohla a navíc pěkně opravila již ztracený zub. Ovšem již jsem také slyšela takový názor od jiných pacientů výše popsané negativní ohlasy.

Moje děti jsou u ní rády ošetřené a nebojí se jí, to je pro mě prioritou, nechci, aby se do budoucna bály jako já a zanedbaly prevenci.

Zakončila bych to tak, že jsem s paní doktorkou osobně velmi spokojena a pokud bude ochotná se s mými zuby zabývat , budu jí za to vděčná a pokud budu mít dost financí tak to i ráda zaplatím.