Praktická stomatologie a laboratoř
Žernovská 20/2374, Praha

Umístění: Praktická stomatologie a laboratoř

Pan doktor se mi snažil vytrhnout moudrak. Ten se mu rozpadl a on mě stim nechal odejít, že má plnou čekárnu. V ukrutnych bolestech jsem skončila ve Vinohradské nemocnici s akutním zánětem čelisti. Doktoři chtěli vidět, kdo mi to způsobil, že by měl ihned vrátit diplom. Už nikdy víc pan doktor Mareš!

Za svůj život jsem vystřídala několik zubařů. Jsem šťastná, že jsem se dostala k panu doktorovi Marešovi. Několikrát jsem ho i o víkendu otravovala a vždy ochotně pomohl. Je to první zubař kterému naprosto věřím, nebojím se ho a jsem mu za úlevy od bolestí a následnou péči moc vděčná.
Děkuji pane doktore strašně moc.
Horáková Praha 10

Nešahejte mi, prosím, nikdo na doktora Mareše! Přestěhovala jsem se z Prahy 10 do Odoleny Vody a brala jsem to tak, že není jeden zubař, bude jinej. Zplakala jsem nad výsledkem, prosím dr. Mareše, aby mě vzal zpátky, že už budu hodná a nebudu si vymýšlet, pracuje rychle, ale kvalitně, jak zde někdo napsal, všechno drží a drží a drží a drží jak židovská víra a možná ještě líp, no a nějakej vydřiduch, kterej by chtěl opravit barák z poplatků svých pacientů teda taky není! Ani nevím, z čeho vlastně žije! Je ale velice solidní a všechápající! Ukažte mi druhýho takovýho, ale hned!!!

K panu doktorovi jsem chodil 4 roky. Rentgen mi udelal jen jednou na zacatku.
Jeho vykony, po pravdepodobne hodne dlouhych prohyrenych vecerech, byly dosti tristni. Nekolikrat mi od nej vypadla plomba, a ty ktere se udezely, musel muj nynejsi zubar po kontrole na rentgenu predelat (nebyly dobre vyvrtane kazy, ktere se pod plombou rozsirily a o dva zuby jsem tak prisel)

Castky za vykony strili od boku, za plomby jsem platil od 800 do 1500 Kc bez ohledu na to jak je plomba velka a kde je a pod. Bylo to vzdy takove male prekvapeni nakonec...

Ordinace je zvlastni. Pracuje se tam soucasne na dvou kreslech tesne vedle sebe, coz neni moc prijemne, pokud nekomu druha pani doktorka treba trha zuby.

Doporučuji vždy bezbolestné a rychle...

tak tedy za mne, musím jen a jen chválit a vím o čem mluvím. Pan doktor se na mne jak to říct- doslova vyřádil. Vše co jsem potřebovala vyléčit, opravit a dát po letech dopořádku drží, konečně nebolí a hlavně i ten přístup je strašně příjemný, musím říct že kdybych se k němu dostala dříve nikdy bych prevenci nezanedbávala, u mne to bylo dříve jen a jen ze strachu a teď se k zubaři vůbec nebojím a vím, že mi vždy poradí co a jak budeme dělat dál. Takhle si to představuju. A co se týká negativního doporučení co tady vidím, tak s rentgenovým vyšetřením nemůžu souhlasit. Já k němu nastoupila a jako první mě hnal na rentgen, takže vůbec nechápu-to samé i můj manžel, který již k panu doktorovi Marešovi také chodí....
Za mne rozhodně doporučuji !!!
Zdraví Jana Štiftová

Taky musím pochválit, vše co udělal drží a drží a drží :-)

Ta bohužel, pana doktora nedoporučím, sice pacienty bere a za výkony se neplatí tolik ale ceny jsou podle oka a doklad vystaví se slovy- to asi stejně nepotřebujete, že Péče, dokud jsem "neměla" problémy byla asi běžná, jak popisoval někdo výše-šup šup, to je dobrý-např. kaz jsem viděla i já v zrcadle a on až na upozornění.
Výsledek dlouhodobé péče jsem mohla zjistit až při jeho dovolené, kdy jsem skončila na stomatochirurgii, kde mi jednu jeho úžasnou korunku sundali a pod ní byl komplet shnilý kořen a "chycená" horní čelist.Po panoramatickém rentgenu se zjistilo, že všechny jím opravené zuby se musejí opravit znova, neb to nebylo udělané dobře. Já jako laik jsem viděla na RTG vyplněné kořeny do půlky, spousty kazů- no nebýt bolestí a lítání po doktorech tak mu snad dojdu něco udělat.
Pokud máte někdo dobrou zkušenost, tak vám ji přeji, já takové štěstí neměla.

Pan doktor,je perfektní vždy jsem se strašně bála zubařů,teď co jsem u pana doktora nemám problém,to samé sestřička užasná!chodíme k němu celá rodina a nezmění se to:)Jste super díky:))

Mněl jsem 5 zubařů a tento je zatím nejlepší:)