Stomatologická ordinace
Za Školou 16/39, Praha

oba manželé jsou velice příjemní, profesionální a hlavně dokáží před ošetřením odbourat stres, který 99= lidí u zubaře prožívá...a sestřičky? naprosto super :-))

Apsolutní spokojenost.včetně perfektního přístupu
k pacientovi

Paní doktorka Kohlíková i pan doktor jsou naprosto úžasný .Když k nim jdu ani trošku se nebojím.Všem lidem na světě je vřele doporučuju.Smekám před nimi.Stomatologii rozumí oba uplně perfektně dávám jim 1 podtrženou a ještě s hvězdičkou.Přihlašte se sem všichni vůbec nebudete litovat já k nim chodím od 15 a skákala bych radostí metr do vejšky a dělala salta.Všechno umí bezbolestně a mají příjemnou povahu.V případě stomatologie umí bezvadně poradit.Obě sestřičky jsou také perfektní a hlavně úžasně příjemný.

Chytrolínka Jeptiška

Pan doktor Kohlík má profesionální přístup "plomby za měsíc nevypadávají a má jemný dotek". Je mi 57 let a není to můj první lékař, vím o čem mluvím.

MUDr.Kohlíková a MUDr.Kohlík jsou našimi rodinnými zubními lékaři již řadu let. Když jdeme k nim na preventivní prohlídku či cílené ošetření, máme pocit jako bychom šli navštívit své přátele. Jejich léčebné metody jsou soustavným sebevzděláváním na špičkové úrovni. Jejich profesionální přístup a hezké prostředí působí uklidňujícím dojmem. Máme k nim naprostou důvěru.

Komunikativní, ohledně termínů přizpůsobivý, po zákroku se bolesti neobjevují.

Pan doktor Kohlík i paní doktorka jsou nejlepší zubaři na světě.Nevyměnila bych je ani kdyby mě sloni tahali za ocas prostě se u nich budu držet jako přísavka.Když k nim mám namířeno nemám vůbec strach v tomhle případě tenhle pojem ani neznám výborní jsou oba všem lidem je vřele doporučuju

Paní doktorka Kohlíková je velice příjemná a profesionální. Ordinace je pěkně vybavená, sestřičky usměvavé. Celkově anti-stresové prostředí!

Pan doktor Kohlík i paní doktorka Kohlíková jsou velice příjemní lidé. Před několika lety jsem měla velikou hrůzu když jsem měla jít k zubaři.v dnesni době,když mam navštívit zubaře jsem v pohodě, protože vím, že oba jsou velice hodní a hlavně žadná bolest.

Pan doktor Kohlík je nejlepší nejpříjemnější nejšikovnější a nejúžasnější zubař na celým světě.Vůbec nic tam nebolí téměř ničeho se nebojím a cejtím se u něho velmi příjemně a navíc k němu mám hlubokou důvěru.Stomatologii rozumí excelentně.Neměnila bych ani za milion.Sestřička je hodná milá příjemná