Stomatologické zařízení
Letenské náměstí 76/3, Praha 7, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Stomatologické zařízení Jiný

Naprosto skvela pomoc. Pan doktor me 2x zachranil s trhanim osmicky. Mily, profesionalni, 2m vysoky a sympaticky k tomu. Bajecna zkusenost. Dekuju

Umístění: Stomatologické zařízení Jiný

Perfektni jiz 15 let. Vzdy si najde cas na zodpovezeni dotazu a vse radne osvetli. Je potreba se objednat s radnym predstihem

Umístění: Stomatologické zařízení

Pacientem pana doktora jsem byl několik let i přes velice nepříjemný personál jeho ordinace. Všechny nákladné zákroky pan doktor obhajoval tím, že sice dám u něho za zub 12tisíc, ale už mi na něj nikdy nikdo nebude muset sáhnout - díky jeho technice a technickému vybavení. To samé i s můstkem a úpavou zubu pod ním za více jak 20tis. Korunka vypadla, zub pod ní byl v takovém stavu, že jsem o něj přišel. Podobně s můstkem, kdy z protetického hlediska byl udělaný špatně a proto jsem přišel i o zuby pod ním. Navíc mi při jedné z posledních návštěv navrtal nerv, což byl nejhorší zážitek mého života. NEDOPORUČUJI!!!!

Včera mi pan doktor trhal osmičku. Ačkoliv byla spatně rostlá a zaklíněná, pan doktor ji měl za dvě minuty venku. Žádná bolest, vše vysvětlil, moc příjemný a sympaťák. Za mě 5 hvězdiček a spokojenost.

Já chodím k panu doktorovi mladšímu už hodně let a i když je trošku drahej a sestřička je někdy dost arogantní a nepříjemná tak bych neměnila,navíc je i moc pohlednej a vždy vyjde vstříc i co se peněz týče takže já jsem moc spokojená : ))))

Co se týče šikovnosti pana doktora, tam je to za 5 hvězdiček. Zákroky nejsou tolik bolavé - což je obrovské plus. Vždy se s nimi dá domluvit na vyhovujícím termínu návštěvy. Zákrok trvá o poznání kratší dobu než u jiných zubařů. Na trhání osmiček je pan doktor expert (odstraňoval mi tři). Celkově návštěva bývá příjemná, protože jsou všichni milý a vstřícní. Bohužel nemohu dát v celkovém hodnocení všechny hvězdičky, protože návštěva této ordinace je stále dražší a dražší... Před pár lety nestála návštěva zubní higieničky nic, dnes stojí 1000,- Kč za návštěvu. Při předposlední návštěvě mi bylo naúčtováno kolem 7 tisíc korun, teď mě čekají zákroky dohromady cca 12 000,-... Panu doktorovi se moc nelíbí když si někdo stěžuje na placení, a již jsem tam pár lidí z ordinace zaslechla,jak diskutují o nesmyslné výši za jejich zákrok.. (bývají většinou umlčeni větou, že je do toho nikdo nenutí, že je to jejich rozhodnutí...)

Ráda bych se přidala ke spokojeným klientům. Byla jsem na trhání dvou osmiček minulý týden ve středu. Vše proběhlo bleskurychle, pan doktor i sestřička byli velmi příjemní, nemusela jsem ledovat ani si brát žádné prášky a následující den jsem zvládla normální oběd. Oba "krátery" se mi až neuvěřitelně rychle zacelují (možná i díky Wobenzymu, který jsem poslední měšíc užívala) a jediné, na co davám přes den pozor je, aby mi v nich nezůstávaly malé kousky jídla (k vyndání postačí jen špulka do uší). Rozhodně ho na trhání osmiček mohu doporučit :)

K panu doktorovi jsme chodila několik let a byla jsem vždy velmi spokojená. Při posledních návštěvách mne však překvapily náklady na ošetření, které jsou pro mne již bohužel příliš vysoké. Pan doktor odvádí dobrou práci, ale po návštěvě jiného lékaře mohu konstatovat, že ostatní to umí také velmi dobře a za méně.

X

Petr Jandl ml.Je hrozný doktor a hrozně drahý. Drzý a arogantní, šla jsem s jedným kazem a udělal mi dva aniž by se zeptal,zda může a řekl cenu,pak požadoval 3000,- za dvě bílé výplně, když jsem se ohradila tak mi ještě vynadal že nejsem v kadeřnictví. je to .... našla jsem si super doktorku a za bílou výplň platím velkou 700,- to je rozdíl,a musím ještě potvrdit Martině že s osmičkou mám s ním taky slušnou vzpomínku.Nikdy víc

No tak s čím dnes přišla moje 17ti letá dcera od pana doktora?Připravte si skoro 10000 budou se čistit kořeny :-(,jen zírám