Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Velvary

• Pediatr, Endokrinolog

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je opravdový anděl, neuvěřitelně milá s krásným přístupem k dětem. Chodíme k ní od prvního týdne synova života, každá návštěva je pohlazením po duši, paní doktorka umí uklidnit, vysvětlit a nic nezanedbá. Jsem opravdu ráda, že nás přijala, je to poklad! Více

K Nemocnici 1942, Kladno Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je naprosto skvělá vždy poradí pomůže nemůžu si stěžovat na syna je moc hodná se vším vyjde vstříct :-) promě nejlepší doktorka co znám. :-) Denisa Hermanová Více

Čechova 252, Velvary Mapa

Dětské středisko

• „Moje děti mají paní doktorku rády. Nikdy jsem se nesetkala s problémem v komunikaci. Naopak opakovaně mladší syn po vyšetření odmítá ordinaci opustit a chce si tam hrát.Odborně nikdy nepochybila. Naprostá spokojenost. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi empaticka, má skvělý přístup k dětem i k rodičům.... Vždy nám zkušeně pomohla i mimo ordinacni hodiny (starostlivá a zodpovědná). Jsem neskutečně ráda, že máme tak skvělou pediatricku. ,, člověk na správném místě,, Děkujeme Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

MUDr. Martina Mothejlová

• „Pan doktor nejen že je příjemný, velice ochotný , má velice dobrý přístup k dětským pacientům, ale hlavně je skvělý lékař! Více

K Sídlišti 744, Libčice nad Vltavou Mapa

• „Pani doktorka je uzasna, hrozne citliva, jemna chapava, vi co dela, umi vse vysvetlit. Je to doktorka ideal.... k jiny bych se synem nikdy nesla, lepsi detskou lekarku neznam. Klobouk dolu Více

Petrohradská 3113, Kladno Mapa

Dětské středisko

• „Pan doktor je velmi pečlivý, hodný a empatický. Nikde jsem s ním neměla žádný problém. Vše řádně a pochopitelně vysvětlil. Pana doktora bych nikdy neměnila! Více

Nádražní 357, Zlonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „K Pani doktorce jsem chodila uz ja a proto pro me byla jasna volba. Jsem s Pani doktorkou naprosto spokojena. Vzdy dokaze dobre poradit a ma vyborny pristup k detem. Poprve jsem k Pani doktorce sla kdyz se dcera narodila a rozhodne bych nemenila. Více

Petrohradská 3113, Kladno Mapa

Zdrav.zař.s odborností pediatrie

• „Naprosto skvělá a ochotná paní doktorka která se stará o naše nedonošená dvojčata již 12 let jako o vlastní. Skvělejšího lékaře a člověka jsme nepoznali Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Nikdy jsme neměli jediný problém. Vstřícná, milá paní doktorka s přístupem,který mě naprosto vyhovuje. Pokud je problém, řeší ho, pokud se jedná jen o nachlazení necpe nám hned ATB. Se sestřičkou jsou skvělý tým! Doporučuji!!! Více

Herbenova 1824, Kladno Mapa

Sam. ord. PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila celé dětství sama a teď se stará o moji dceru. Perfektně nás instruovala k péči o miminko, zavádění běžné stravy, léčbě vyrážky z koupání, krásně nastřelila náušnice, očkování také bez problému. Nikdy nebyla nepříjemná Více

Rvačov 127, Roudnice nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pečlivá, profesionální, milá, praktická, chytrá, skvělá ... je na ní vidět, že sovu práci dělá ráda, což ocení naši nejmenší. Oproti jiným doktorům člověka vybaví mnoha užitečnými informacemi, nejen ústně, ale často i písemně, což jsem velmi ocenila ( např. u dětských příkrmů) Doporučuji!!! Více

U Lékárny 316, Odolena Voda Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv. K. Nýdrlová - Kladno Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě vždy vstřícná a milá.Teď tam chodím se synem a dcerou. Profesionální přístup,můžu se na cokoliv zeptat,vždy ráda poradí,vysvětlí,nic nezanedbá. Lékařska na svém místě!!!!!! Vřele doporučuji!!!!!!!! Více

Vrchlického 1985, Kladno Mapa

Dětské zdravotní středisko

• „Velice hodná a profesionální paní doktorka. Poradí po telefonu a o víkendu i po emailu. Mohu jen doporučit.

Palackého 83, Kladno Mapa

Zdrav.zař.s odborností pediatrie

• Pediatr, Imunolog

„Profi přístup pana doktora i sestřičky. Vždy nám vyšli vstříc.

Libušina 823, Roudnice nad Labem Mapa

Ord.PL pro děti a dorost + alergologie

• „Paní doktorka i sestra jsou strašně milé, vždy pomohou i při telefonických dotazech. Péče je perfektní. Paní dr. je pečlivá a vždy prověří raději více možností, když si není úplně jistá. Jsme naprosto spokojeni. Mohu srovnávat, jelikož jsme dříve měli dr. Janečkovou a tu jsem označila za nejhorší. Více

Herbenova 1824, Kladno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Je to vynikajici pediatr...nic lepsiho me deti ,o ktere se vzdy vzorne starala a nic nezanedbala-ba naopak :-) potkat nemohlo...vrele doporucuji Více

Bendlova 1780, Kladno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Na pána doktora s nostalgiou spomíname dodnes. Neskutočný prístup k deťom, milý, pozorný, dbal o to, ako sa dieťa cíti, či nie je vystrašené. Každá choroba poctivo vyšetrená, nikdy neodflákol diagnostiku. Boli sme s ním nadmieru spokojní, takto vyzerá lekár, do rúk ktorého zveríte svoje deti a vôbec sa nebudete obávať, že sa o ne nepostará dostatočne. Je nám veľmi ľúto, že odišiel za svojím snom. Moje deti sa na neho stále pýtajú, pretože doktorky, ktoré sa striedajú v ambulancii po MUDr. Luxovi sú ako hrozná. Jedna hrozná, aj druhá hrozná. A najnovšia je číra katastrofa. Z ambulancie určite odídeme, len čo nájdeme aspoň spolovice tak dobrého lekára, akým je MUDr. Lux. Více

Třebízského 183, Slaný Mapa

Baby praxe s.r.o