Adresa

K Sídlišti 744, Libčice nad Vltavou
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Pan doktor nejen že je příjemný, velice ochotný , má velice dobrý přístup k dětským pacientům, ale hlavně je skvělý lékař!

je to velmi dobrý doktor pomohl mi z koktáník, ale nelíbilo se mi že byl uprostřed diagnozy a začal volat své mandželce. a to mluvil 15 minut a to sme zmeškali vlak.

K paní doktorce chodíme hned od začátku. Jak začátku její praxe, tak i od narození našeho syna. Ona i sestřička jsou skvělé. Moc nám pomohly i s problémy s kojením, našly si na nás čas a podpořily mě psychicky - v šestinedělí to bylo k nezaplacení. Jejich ordinaci navštěvujeme naštěstí zatím jen kvůli preventivním prohlídkám a očkování, ale pokaždé jsem moc moc spokojená. Doporučuji paní doktorku (i sestřičku i pana doktora Radu) všem!

Ověřený profil

Je to velice milý a pečlivý lékař, nespěchá, děti důkladně prohlíží a umí to s nimi. Je to první "bílý plášť", který v mém dvouletém synovi nebudí hrůzu. Umí i dobře jednat s rodiči, beze spěchu a povýšenosti vysvětlí diagnózu a doporučí léčbu. Jednou mi dokonce druhý den po návštěvě zatelefonoval a doplnil své rady.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti