Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Pan doktor nejen že je příjemný, velice ochotný , má velice dobrý přístup k dětským pacientům, ale hlavně je skvělý lékař!

je to velmi dobrý doktor pomohl mi z koktáník, ale nelíbilo se mi že byl uprostřed diagnozy a začal volat své mandželce. a to mluvil 15 minut a to sme zmeškali vlak.

K paní doktorce chodíme hned od začátku. Jak začátku její praxe, tak i od narození našeho syna. Ona i sestřička jsou skvělé. Moc nám pomohly i s problémy s kojením, našly si na nás čas a podpořily mě psychicky - v šestinedělí to bylo k nezaplacení. Jejich ordinaci navštěvujeme naštěstí zatím jen kvůli preventivním prohlídkám a očkování, ale pokaždé jsem moc moc spokojená. Doporučuji paní doktorku (i sestřičku i pana doktora Radu) všem!


Ověřený profil

Je to velice milý a pečlivý lékař, nespěchá, děti důkladně prohlíží a umí to s nimi. Je to první "bílý plášť", který v mém dvouletém synovi nebudí hrůzu. Umí i dobře jednat s rodiči, beze spěchu a povýšenosti vysvětlí diagnózu a doporučí léčbu. Jednou mi dokonce druhý den po návštěvě zatelefonoval a doplnil své rady.


Došlo k chybě, zkuste to znovu