Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
U školy 17, Klecany

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Nemohu doporučit. Paní doktorka dokáže poradit se základní péčí o novorozence, ale diagnostika nic moc. Nepoznala atopický ekzém. Při popisu počínajícího zánětu průdušek, který však probíhal bez teplot, se spokojila se slov: "to samo přejde", bez léčení. Skočili jsme poté v nemocnici s akutním zánětem průdušek a dušností. Nepoužívá počítač, neumí vystavit elektronický recept, nemá k ruce sestru. Z tohoto důvodu se jí i často nelze dovolat a e-mail pro pacienty nepoužívá. Čekárna i ordinace vypadají jako z 80.let. Ačkoliv objednává na konkrétní čas, musíte často dlouho čekat. Samostatnou kapitolou jsou neaktuální ordinační hodiny na internetu nebo náhle absence, které zjistíte až na místě (během tří měsíců docházky jsme zažili třikrát). Odcházíme jinam.

Rozhodně nedoporučuji , u první návštěvy s 5 denním miminkem si paní doktorka špatně přečetla papír z porodnice a udělala z nás HIV pozitivní se sifilisem , na čemž si trvala tak 5 minut než si všimla ,že na druhém řádku je slovo NEGATIVNÍ ! Asi nemá cenu zmiňovat ,že po této spatne prectene diagnóze jsem byla otřesena ( v tu chvíli až hysterická ) a rozhodla se najít dceři novou lékařku, jež minimálně umí číst . Nedokážu si představit, že mi tento pediatr treba očkuje dítě! Nemluvě o tom , že u jiné lékařky jsme dostali veškeré informace, rady a také kapky vitamínů D ,které se prý předepisují miminkům od první návštěvy na které asi paní doktorka Provazníková přes nastalou situaci zapomenula...

Nemůžu si stěžovat, máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Není to fůrie která by na člověka ječela že něco zanedbává naopak je velmi ochotná vždy pomoci a pečlivě prověřit sebemenší příznaky nějaké nemoci. Kdo říká že lže nebo že má v ordinaci nebo v čekárně plíseň tak prostě lže, jsou to kyselý hrozny..

S paní doktorkou jsem nikdy neměla problém, působí sice plaše a nesebevědomě, ale vždycky vás pošle tam, kam má a nic nezanedbá!

Mila a hodna pani doktorka. Jen ji chybi sebevedomi a znalosti o novem vyvoji v oboru, coz u doktora povazuji za velmi zasadni. Casto udela prakticky to, o cem ji presvedcite, nebo vam misto jasnych instrukci sxeli, jake jsou zkusenosti jinych rodicu, pokud jde o neco zasadnejsiho, tape. Synovi tak diagnostikovala anginu a nasadila antibiotika v prvnim roce zivota, abysme po jeho nasledne reakci a dalsi ceste na pohotovost zjistili, ze se nejedna o anginu, ale o afty.. To je jen ilustrace, podobnych historek mam vice. Lidi od ni opravdu po par navstevach radeji odchazeji. My jsme vydrzeli pres dva roky, ale pri prvnim vaznem problemu je lepe bezet jinam.

Velice příjemná a hodná ,vždycky nám pomohla ať radou po telefonu nebo v ordinaci.
Syn jí má moc rád ,pokaždé odejdeme spokojeni její ochotou a péčí. Nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém a pokaždé ,když si není s něčím jista pošle nás k odborníkovi. Nikdy nám nic nezanedbala ba naopak ,pokaždé ,když se jí něco nezdálo tak malému udělala výtěry z krku a z nosu. Tak pečlivá je málokterá lékařka . S čekáním je to sice o trochu horší ,ale u kterého lékaře se nečeká. Na každé dítě je vyhrazen určitý čas na někoho méně a na někoho více ,s tím se musí počítat.
Za nás a naše kamarády a kamarádky co k paní doktorce chodí určitě doporučuji !!!!!!!!
Maximální spokojenost !!!!!!

Souhlasím s JohanouB. K paní doktorce jsem chodil rád (teď už jsem se vzhledem k věku musel přeregistrovat k lékaři pro dospělé). Byla vždy milá a příjemná. Kdybych mohl, chodil bych k ní dál. Působí na svůj věk možná mladší, ale co vím, je jí přes 50, takže zkušenosti určitě má. Alespoň mě vždy vyšetřila poctivě a nikdy nic nezanedbala, což u svého současného doktora pro dospělé bohužel říct nemůžu. A co se týká ordinace, nikde jsem taky žádné plísně nebo jiné nedostatky neviděl. Naopak v posledních letech se to tam i modernizovalo mi přijde. Třeba v čekárně běží pohádky, což je určitě praktické pro zabavení menších dětí...

Paní doktorka má sice ordinaci jak z dob minulých, nicméně myslím, že jí jí pověst jí předchází též z dob minulých. Místní lidé milovali předcházející paní doktorku a mladou lékařku moc nevzali.
Chodíme k paní doktorce, nikdy nezanedbala žádný příznak nemoci, pečlivě odesílá vzorky do laboratoře, vždy je ochotna poradit po telefonu. Má velmi pečlivý poslech, používá CRP k vyloučení bakteriální infekce. Špínu ani plíseň jsem v ordinaci nezaznamenala.
Paní doktorku Provazníkovou doporučuji. Do čekárny si klidně pro dítě vezmu hračky své, abychom zkrátili čekání, které není nikterak strašné. Alespon nemám stejný pocit, jako v jiných čekárnách dětských ordinacích, kde jsou kračky opatlané od nemocných dětí...

Paní doktorka je určitě hodný člověk, ale jinak velmi nezkušená a nesebevědomá lékařka. A ordinace a čekárna také děs. Utekli jsme po pár návštěvách.

Naprosto neschopná,ordinace zanedbaná plísen, pacoenti od ni utíkají jak mohou hrůza