Nádražní 357, Zlonice
Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost (mapa)

Je to nejlepší doktor kterého znám! Je taková škoda, že už k němu nemůžu chodit. Alespoň k němu dám své děti :-) Děkuji pane doktore!

Nyní s odstupem času zjišťuji jak skvělého pediatra měli moji dva synové. Vždy byl pečlivý, nic nezanedbal.

Též se přidávám,že je to velmi pečlivý lékař.Teď jsme k němu přešli ze Slaného a nedá se srovnat přístup pana doktora a bývalé naší doktorky..Doporučuji...

Musím souhlasit, velmi pečlivý doktor, sice nechápu proč pokažde když k němu jdeme tak valná většina dětí (včetně těch mích) uněj brečí... :-) K dětem je naprosto přátelský, podrobně mi vysvětlí vše o nemoci mích dětí i jak správně užívat léky. Takových by mělo být více.

pan doktor je moc peclivy a hodny jineho doktora us bych nechtela , mohu vsem doporucit jeto kabrnak

Výborný lékař a příjemný člověk. Po zkušenostech s několika dětskými lékaři - ten nejlepší.

Výborný doktor a velice ochotný ,sestřička jednička .

vynikající, skvělý doktor.

Ten nejlepší doktor, jakého jsem v životě měl.... škoda, že už nejsem dítkem a nemohu chodit k němu. Lepšího člověka v bílém plášti si neumím představit, chodil jsem k němu vždycky moc rád.

výborný pečlivý, milý a ochotný lékař i výborná sestřička v ordinaci