K Sídlišti 744, Libčice nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace Prevence, léčba

Syn má teprve 5 měsíců a již byl na ATB. Léčba proběhla co nejšetrněji. Paní doktorka Kuglerová je velmi milá, ochotná jak k dětem tak k rodičům. Jsem zatím velmi spokojená. Kdykoli jsem zavolala a něco potřebovala domluvit se, poradit tak nikdy mě neodmítla s tím že nemá čas. Musím pochválit i paní sestřičku. Za mě super!

Š

K paní doktorce jsme jezdili z Kralup, velmi se nám vyplatilo přejít od původní lékařky. Díky CRP a streptestu, který je k dispozici v ordinaci, nedala nikdy ATB bez skutečného důvodu. Díky ní se stav dcery opravdu velmi zlepšil - v Kralupech 5x ATB během 9 měsíců, u paní doktorky neměla ATB vlastně ani jednou a její časté nemoci postupně ustoupily. Za to velmi děkuji! Také velmi oceňuji opravdu zodpovědný přístup k očkování, paní doktorka byla ochotná diskutovat a zohlednit aktuální kontraindikace. K tomu všemu se přidává báječný přístup k dětem a moc příjemné prostředí ordinace i čekárny. Spolupracující lékaře si paní doktorka vybírá velmi pečlivě, s jejich péčí jsem byla také spokojena. Je mi líto, že jsme se museli odstěhovat a změnit lékaře. Paní doktorko, děkuji za spolupráci při péči o mé dvě dcery.

Tohle středisko je prostě hrozné. Střídá se tam snad 5 lékařů skoro každý den je tam někdo jiný. Paní doktorka Kuglerová mi přišla neochotná, nepříjemná a hlavně vůbec ty děti neznala (není divu, když tam skoro vůbec není). Na druhou stranu, vlastně jsem jí tam potkala jen jednou, takže mohla mít jen špatný den. Ten chaos je ale permanentní.

Těžko posuzovat tuto ordinaci, když pokaždé ordinuje jiný doktor. Za krátkou dobu, co tam chodíme jsme zažili již 6 doktorů (MuDři: Kuglerová, Rada, Dosedělová, Matulová a teď další dva noví). Chápu, že i paní doktorka má právo být doma se svými dětmi, ale bylo by fér zajistit na tak dlouhou dobu jeden zástup. Není vůči rodičům fér, aby jejich děti ošetřoval pokaždé nový doktor.Komentáře zde se vztahují zřejmě k MuDr. Kuglerové, ale kolikrát jsme jí tam potkali? A s ostatními doktory je to jak s kým. Někdo dobrý, někdo vůbec ne. Stabilní zázemí tedy neexistuje. A bylo by slušné alespoň řádně informovat na www stránkách ordinace, kdo bude naše děti ošetřovat! Pouze příjmení opravdu nestačí!

Před paní doktorkou musím varovat. Co se týče přístupu, opravdu se jí nedá nic vytknout, příjemná, naslouchá...Ale jakmile dítěti něco závažnějšího je, nepozná to. S údajnou virózou jsme nakonec skončili v nemocnici. Odešli jsme. Nedoporučuji.

Velmi milá, vstřícná a ochotná paní doktorka. Ordinuje v hezkém prostředí. Sestřička je též velmi milá a hodná k dětem. Paní doktorky si vážím především pro její schopnost naslouchat. Než k nám přišla paní doktorka, tak jsme vyzkoušeli hodně dětských lékařů, ale nikdo nebyl schopen pomoci našemu nejstaršímu synovi, který byl tak často nemocný. Paní doktorce se to povedlo a dnes již víme, co synovi je a jak to léčit. Před paní doktorkou smekám klobouk a děkuji moc za péči o naše tři dětičky.
A samozřejmě to samé se vztahuje i na pana doktora Radu, který v ordinaci spolupracuje s paní doktorkou.
Všem v ordina moc děkuji za péči o naše děti
Novotná

S paní doktorkou a její sestřičkou jsem moc spokojená, jsou milé, ochotné a nemusíme dlouho čekat. Doporučuji všem v okolí.

pečlivá, milá, ochotná.

se svym synem chodime k pani doktorce od zacatku co ordinuje u nas nemenila bych naprosta spokojenost diky za vse Hodikova

Jsme velice spokojeni s přístupem odbornýcm i lidským. Velice sympatická paní doktorka i sestra. Možnost CRP, odběry a telefonického objednání, takže nečekáte v přeplněné čekárně.